مشکل بزرگ تهران این است که فقط ۲ ورزشگاه آماده میزبانی لیگ برتر است


به گزارش وانانیوز،

عباس تیموری درباره آخرین وضعیت ورزشگاه های تهران که میزبان بیست و دومین دوره لیگ برتر در فاصله ۱۵ روز مانده به آغاز این رقابت ها هستند، گفت: تکلیف دو ورزشگاه تهتی و شارده شهرقدس هنوز مشخص نشده است. توسط افراد مسئول خود سال گذشته به دلیل کمبود زمین مشکلات زیادی برای برگزاری مسابقات داشتیم و بدیهی است که این مشکلات امسال نیز ادامه خواهد داشت. سه تیم تهرانی پیکان، هوادار و سایپا سال گذشته از سهمیه استفاده کردند. نساجی در هفته های آخر بازی های خود را در این زمین انجام می داد و به همین دلیل فشار زیادی روی چمن این ورزشگاه وارد شد و کیفیت خود را از دست داد.

وی افزود: ورزشگاه شهدای شهر قدس دو سال است که از رقابت خارج شده است در حالی که شهرداری این شهر نمی تواند مانند ورزشگاه تهتی که ۳ تا ۴ سال است آن را به چرخه مسابقات بازگرداند. و در حال بازسازی است. امیدوار نیستیم این دو ورزشگاه به نیم فصل اول لیگ برسند و با این شرایط تیم های تهرانی کار سختی را برای آماده سازی زمین دارند.

دبیر تیم فوتبال تهران اضافه کرد: در حال حاضر فقط دو ورزشگاه آزادی و شهید دستگردی داریم ضمن اینکه چهار تیم لیگ یک هم داریم و این محدودیت ها مشکلات زیادی را برای ما ایجاد کرده است. ما خیلی پیگیر بودیم و من خودم جلسات زیادی با شهرداری شهرقدس و باشگاه پیکان داشتم تا حداقل ورزشگاه شهدا را آماده کنیم اما اتفاقی نیفتاد. امیدوارم مسئولان بیشتر فکر کنند چون این که پایتخت برای این فصل فقط دو ورزشگاه دارد وضعیت خوبی نیست.

انتهای پیام