مسئولان اراده کافی برای حل مشکلات شهدا دارند


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سردار سرتیپ سعید کوشکی جهرمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس امروز ۳۰ شهریور ماه در آستانه هفته دفاع مقدس در مراسم تجلیل و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که همزمان با آئین سراسری تجلیل و تجلیل از میلیون‌ها تن از مدافعان دفاع مقدس و مقاومت در موزه دفاع مقدس فارس برگزار شد. استاندار فارس و جمعی از مدیران کل و مسئولان. استانداری و فرماندهان نظامی و انتظامی استان با حضور رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس استان فارس گفت: اراده جمعی و توافق و همدلی خوبی بین مدیران استانی ایجاد شده است. به ویژه برای کاهش و رفع مشکلات جامعه ایثارگر.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس با بیان اینکه شهدا به واسطه طهارت خود می توانند روح و باطن ما را تهذیب کنند، افزود: این امر به برکت و به برکت میسر می شود. نزدیکی ما به شهدا

سردار کوشکی خاطرنشان کرد: این مردم شجاع و درستکار در برهه ای از تاریخ در سخت ترین شرایطی که کشور حاکم است تمام سرمایه و معیشت یعنی جان خود را تقدیم کردند تا ایران بدرخشد و الگوی مقاومت باشد. , استقلال و توسعه . برای سایر کشورهای مسلمان

این جانباز دفاع مقدس اذعان داشت: اگر در اربعین حسینی شاهد این حماسه عظیم مردمی بودیم فقط به برکت خون شهدایی بود که با کلام و روسری خود قول دادند که بروید. تا راه کربلا باز شود.

این رزمنده و ایثارگر در دوران دفاع مقدس افزود: عمده ناکارآمدی هایی که در کشور می بینیم نتیجه بی توجهی و بی اعتنایی به فرهنگ ایثار و شهادت و نبود ولایت بر خلاف هیچ بخش دیگری است. کشوری که با اقتدار وکیل و توجه به فرهنگ ایثار و شهادت هدایت می شود و شاهد پیشرفت و موفقیت کار سرمایه گذاری شده هستیم.

مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس فارس با اشاره به مراحل تجهیز و تکمیل موزه دفاع مقدس فارس نیز گفت: این فرهنگسرا و موزه دفاع مقدس بیش از بسیاری تکمیل شده است. سال ها. با تلاش مدیران مختلف و با حمایت استاندار فعلی و با تلاش های صورت گرفته در سال آینده به اتمام می رسد.

وی در ادامه گفت: دفاع مقدس واقعاً ثروتی تمام نشدنی است و اگر از این فرصت و ثروت به خوبی استفاده کنیم می توانیم از بسیاری از مشکلات و موانع عبور کنیم.

وی با اشاره به سخنان امام راحل (ره) که فرمودند شما جانبازان اگر دفاع مقدس را فراموش کنید در آتش جهنم خواهید سوخت، افزود: تاکید امام خمینی (ره) این بود که: جانبازان جهاد را راه ندهید. و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره خود فراموش شوید. سپرده شود.”

وی در پایان تاکید کرد: رزمندگان و شهدای ما پا به این دنیا نگذاشتند و نباید فراموش شوند و اراده جمعی، وفاق و همدلی خوب در بین مدیران استان به ویژه با هدف کاهش و رفع مشکلات جامعه قربانی و امام جمعه شیراز و استاندار فارس نیز بر رفع گره ها و مسائل قدیمی و لاینحل جامعه ایثارگر که مدت ها به عنوان درد مزمن باقی مانده است، تاکید فراوان داشتند.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید