مدیریت بازنشسته فدراسیون ژیمناستیک/ احمدی: به اصل وزیر آمدم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فدراسیون ژیمناستیک طبق اساسنامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید طی حکمی حدود ۳ ماه است کدام ممکن است توسط رئیس فدراسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمید احمدی vp اول فدراسیون اجرا می شود. سید حمید السجادی وزیر بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان اجتناب کرده اند طریق برگزاری انتخابات کمیته امور گزارش عنوان نامزدها را بر عهده دارد.

احمدی در حالی شناخته شده به عنوان رئیس فدراسیون ژیمناستیک یکپارچه می دهد کدام ممکن است اخیرا بازنشسته شده است، این در حالی است کدام ممکن است بازنشستگان شرایط ویژه ای دارند کدام ممکن است قبلا گفتن شده بود. به نظر می رسد مانند است رئیس فدراسیون ژیمناستیک این شرایط را ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزارت بازی نیز {در این} زمینه سکوت کرده است در حالی کدام ممکن است احتمالاً می رود همراه خود بازنشستگی آل احمدی vp دوم را شناخته شده به عنوان رئیس منصوب تدریجی. آل احمدی علاوه بر این رئیس شورای استانداری قزوین است.

حمید احمدی اظهار داشت:لوگو وی دانستن درباره انتخابات فدراسیون ژیمناستیک همراه خود خبرگزاری فارس اظهار داشت: انتخابات را به بالا رساندیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در لحظه یکشنبه عالی مرحله برگزار تبدیل می شود. زمان گزارش عنوان سریع گفتن احتمالاً وجود خواهد داشت.

وی در خصوص بازنشستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالیتش در فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: طبق اساسنامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود اصل وزیر بازی آمدم. این پرس و جو را باید اجتناب کرده اند مسئولان بپرسید.

پیش اجتناب کرده اند این عباس مقتدی عضو مجلس شورای اسلامی همراه خود کشتی نامه ای به وزیر بازی نسبت به بلاتکلیفی فدراسیون های ژیمناستیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوچرخه رانندگی هشدار داده بود.

بالا پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید