مدیران دزفول از پرسه زدن مشتریان در ادارات جلوگیری کنند – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر علی فرهمندپور وی صبح امروز چهارشنبه در جلسه شورای شهر دزفول که در اتاق جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: شهروندان از رفتار کارکنان و روسای برخی ادارات در سطح شهر گلایه زیادی دارند در حالی که من بارها در در جلسات شورا تاکید کردم که از بیراهه رفتن می ترسم از مراجعه کنندگان در دفاتر خودداری کنید.

وی افزود: زمانی که از برخی مدیران نارضایتی داریم و بدیهی است که میزان نارضایتی در بین مردم بیشتر است. پست مدیریتی، مدیریت است و اگر افراد کار قانونی و اداری خودشان را انجام می دادند، ساختار سازمانی شکل نمی گرفت.

فرماندار ویژه دزفول با اشاره به نارضایتی کارکنان برخی ادارات و نهادها از مدیران خود به دلیل بی توجهی به حقوقشان خاطرنشان کرد: رئیس اداره باید در دل گروه خود بنشیند چرا که وقتی دغدغه کارکنان جدی گرفته نشود، بی ادبی کارمند رئیس می شود، جهت دار می شود و باعث نارضایتی و دلسردی مردم از سیستم می شود. بنابراین لازم است مدیران و کارکنان از عواقب و خطرات رفتار بد با مشتریان آگاه باشند.

فرهمندپور وی از تشکیل گروهی از بازرسان نامحسوس فرمانداری به منظور بازرسی از رفتار و عملکرد کارکنان در ادارات شهرستان خبر داد و افزود: این گروه به صورت جهادی فعالیت می کند و نواقص ادارات را گزارش می دهد و این کمبود بوده است. جمع بندی شده توسط واحد بازرسی و استاندار تاثیر بسزایی در ارزیابی مدیران و ادارات خواهد داشت.

وی ادامه داد: هم اکنون بازرسی های غیرمحسوس از سوی برخی سازمان ها در حال انجام است و گزارش این بازرسی ها جمع بندی می شود.

فرماندار ویژه دزفول با انتقاد از انفعال برخی ادارات برای جذب ظرفیت ها برای ایجاد مشاغل جدید، گفت: در ادارات کل آنها ادارات و دستگاه هایی که ناکافی کار می کنند معرفی شدند و در ارزیابی آنها مدیر و ادارات مد نظر قرار گرفته اند. از طرفی در اداره کل و اداراتی که در زمینه اشتغالزایی فعالیت مطلوب و مفیدی داشته اند تشویق و معرفی می شوند.

فرهمندپور تاکید بر نیاز به حمایت بیشتر از سوی دولت از سازنده می بینم و سرمایه گذاران افزودند: بخش خدمات حمل کننده زمانی که قصد ارائه خدمات از کارخانه را دارند بزها و ادارات مهم هماهنگی های لازم را با استاندار انجام دهند تا از طریق استاندار این موضوع رصد و حل شود. همچنین نباید از رویدادهای بزرگ جلوگیری کنیم و با کاهش خدمات بدون هماهنگی، تولید را متوقف کنیم.

وی ادامه داد: اگرچه تمامی ادارات و تولیدکنندگان موظف به پرداخت بدهی خود به دستگاه های خدمات رسان هستند حمل کننده با این حال، نباید فعالیت هایی بدون هماهنگی انجام شود که منجر به اختلال در روند تولید و ارائه خدمات شود.

فرماندار ویژه دزفول با انتقاد از عدم توجه به موضوع عفاف و حجاب در برخی از بخش های شهرستان گفت: حجاب فقط مختص بانوان نیست و کارمندان مرد نیز باید شئونات اسلامی را رعایت کنند. مشاهده شده است که در برخی ادارات و موسسات کارمندان لباس های غیررسمی به محل کار می پوشند و این عمل باید هر چه زودتر متوقف شود.

فرهمندپور وی تاکید کرد: نظام و انقلاب برای همه ماست و در این روزهایی که اسلام مظلوم است هیچکس حق ندارد پست و بی خیال باشد. رؤسای ادارات عفاف و حجاب ابتدا از کارمندان خود شروع کنند. «پس نباید از فریضه امر به معروف و نهی از منکر غفلت کرد.

وی با اشاره به عدم حضور برخی از روسای ادارات در جلسات مهم بیان کرد: برخی مدیران نه تنها برای عدم حضور در جلسات مهم هماهنگی نمی کنند بلکه علی البدل آنها نیز در جلسه حاضر نمی شوند. خاطرنشان شد: رئیس اداره هیچ گاه در جلسه شورای استخدامی شهرستان حضور نیافت و مصوبات جلسه را اجرا نکرد، ضمن اینکه تمامی رؤسا موظف به حضور در جلسات هستند. به همین دلیل به این دسته از مدیران اعلام می شود که هیچ تعارفی وجود ندارد و بهانه این مورد قبول نیست و قطعا با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

فرهمندپور وی در خصوص پایین بودن میزان تحقق سهمیه استخدامی دستگاه های اجرایی دزفول در سال جاری، گفت: مدیران باید تلاش کنند تا هر چه سریعتر بخش قابل توجهی از سهمیه استخدامی شهرستان محقق شود و این در حالی است که مدیرانی که کم کار هستند در قطعا با این حوزه برخورد خواهد شد. با.

روسای ادارات باید به رفتار کارکنان توجه کنند

فرمانده انتظامی دزفول در این دیدار گفت: نیروی انتظامی دزفول تمام تلاش خود را برای تامین امنیت عزاداران تاسوعا و عاشورای حسینی و مدیریت ترافیک انجام داده و در این زمینه هوشیاری کامل خواهد داشت.

سرهنگ روحولا جاذبه زمین وی با بیان اینکه مردم عاشق نظام و ولایت هستند، افزود: برخی از مدیران ادارات سهوا و سهوا با اظهار نظر نادرست و رفتار نادرست موجب دلسردی و ناراحتی مردم نظام می شوند.

وی گفت: تعداد زیادی از مردم با گلایه از رفتار برخی از کارکنان با مشتریان به ما مراجعه می کنند و ما نیز نظارت های لازم را در این زمینه انجام می دهیم، اما لازم است مدیران ادارات به رفتار خود توجه کنند. کارمندان و محیط مجازی جعلی

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: مدیران باید در تراز نظام جمهوری اسلامی باشند زیرا ما مدیرانی دلسوز و تعاونی می خواهیم.

سرهنگ جاذبه زمین وی با بیان اینکه ۲۰۰ شبکه ماهواره ای فارسی زبان در دنیا علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می کنند، گفت: هدف این شبکه ها تخریب بنیان خانواده ها در جمهوری اسلامی است، هر چند دشمن تاکنون هیچ اشتباهی نکرده است، اما قطعا دشمن ضعیف و ساده ای نیست. بنابراین باید در این زمینه بسیار مراقب باشیم.

وی با اشاره به رصد مستمر فضای مجازی شهر توسط پلیس فتا، واحد اطلاعات و اطلاعات سپاه، گفت: مدیران مراقب اظهارنظر خود و کارکنانشان در فضای مجازی باشند تا مردم را از ارسال اشتباه ناامید یا عقب‌نشینی نکنند. برخی مطالب و اقدامات اشتباه