لیگ برتر فوتبال قرن جدیدی را همراه خود ریختن آسیایی ها تحریک کردن می تدریجی


به مشاوره فانئوس،

مسابقات بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکمین فاصله فوتبال لیگ برتر اجتناب کرده اند بلافاصله (جمعه) در قرن جدید اجتناب کرده اند بالا گرفته تبدیل می شود. این رقبا ها کدام ممکن است ۲۳ مورد آن در سال ۱۴۰۰ و هفت هفته باقی مانده در سال ۱۴۰۱ برگزار شد. در دیدارهای بلافاصله ۲ مشاور ایران در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می الگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند ورزشی بلافاصله شخصی را برای رقبا در آسیا کنار هم قرار دادن می کنند. در شکسته نشده به این ۲ ورزشی می پردازیم:

نساجی مازندرانفلز خوزستان

فلز در شکسته نشده مسیر خوبی کدام ممکن است در نیم فصل دوم در پیش گرفت، جستجو در کسب سومین برد متوالی شخصی {در این} ورزشی خارج اجتناب کرده اند خانه است. نیروی کار خرس هدایت جواد نکونام پس اجتناب کرده اند قهرمانی در جام حذفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوپرجام، {در این} فصل چشم انداز زیادی برای قهرمانی در جام حذفی ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها این چشم انداز را ممکن است داشته باشد به همان اندازه سهمیه آسیایی شخصی را برای فصل بلند مدت تمدید تدریجی. نساجی با این حال شرایط متفاوتی همراه خود رقیب خوزستانی دارد، این نیروی کار همراه خود قرار تکل در میانه های جدول همراه خود استراحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون حساسیت مضاعف لیگ را دنبال می تدریجی. در واقع اگر این نیروی کار متحمل شکست های متوالی شود ممکن است به جهان خطر نزدیک شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی توان روی شکاف ۱۰ امتیازی همراه خود نیروی کار سیزدهم جدول حساب کرد.همراه خود کمتر از انگیزه ورزشی کنید.

صنعت نفت آبادانسپاهان اصفهان

نیروی کار محرم نویدکیا در هفت دیدار زودتر شخصی شکست خورد. این نیروی کار پس اجتناب کرده اند ۲ برد متوالی در هفته {بیست و سوم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقابل گلگهر به جذب می کند با بیرون گل رضایت داد به همان اندازه اجتناب کرده اند جایگزین در هفته جذب می کند استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس استفاده تدریجی. سپاهان اگرچه به قهرمانی بسته است، با این حال این نیروی کار {در این} فصل نیز همراه خود قهرمانی شکاف زیادی دارد. همراه خود این جاری یلوز اصفهان برای حفاظت اجتناب کرده اند شهرت شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع همراه خود برای بررسی موقعیت یابی های پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقلال لیگ را شکسته نشده خواهد داد.

با این حال صنعت نفت در ۲ دیدار فعلی همراه خود شکست پرسپولیس همراه خود ۲ گل متحمل عالی باخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی جذب می کند شد به همان اندازه شگفتی ساز شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی دچار افت نسبی امتیاز شد. در واقع کار کردن خوشایند شاگردان علیرضا منصوریان در برابر این رقبا نماد اجتناب کرده اند دردسرساز کوشی سپاهانی ها در دیدار فردا دارد ویژه به ویژه اینکه آبادانیه همراه خود تصاحب کلاس هشتم لیگ را به سلامت شکسته نشده خواهد داد.

این سیستم دیدارهای هفته {بیست و چهارم} به رئوس مطالب زیر است:

جمعه – ۱۲ آوریل ۱۴۰۱
نساجی مازندران – فلز خوزستان ساعت ۱۷ ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

صنعت نفت آبادان – سپاهان اصفهان ساعت ۱۸ ورزشگاه تختی آبادان

یکشنبه – ۱۴ آوریل ۱۴۰۱
فجر سبسی شیراز – ساعت ۲۰ مشهد، استادیوم امام رضا (علیه السلام)، آلومینیوم می بینمت.

تراکتور تبریز – کوبر رفسنجان ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز

دوشنبه – ۱۵ آوریل ۱۴۰۱
هواداران تهران – پرسپولیس، ساعت ۲۰:۳۰، سالن تهران، ورزشگاه قوامین

سه شنبه – ۱۶ آوریل ۱۴۰۱
گل گهر سیرجان – ددیده مشهد ساعت ۲۰ ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

ذوب آهن اصفهان – مسجد نفت سلیمان ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه فلز شهر

استقلال – پکان ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه آزادی تهران

انتهای پیام/