قیمت کولرهای گازی با رتبه بالا به 35 دلار کاهش می یابد


emmy.png

زمرد

اگر سعی می کنید انرژی خود را از رژیم غذایی روزانه خود کاهش دهید و رژیم خود را کنار نگذارید ، کولر گازی سرمایه گذاری عاقلانه ای خواهد بود. بال مرغ سریع ، بدون هیچ گونه قند و چربی میگو را بو داده ، آب میوه ، میگو “سرخ کرده” و سایر تنقلات می کند. نیازی به سرمایه گذاری زیاد نخواهید داشت ، زیرا در حال حاضر بررسی خوبی را پشت سر گذاشته است قیمت سرخ کن دیجیتالی زمرد به 35 دلار کاهش یافته است (معمولاً 70 دلار) در Best Buy. برای سریع ترین ، سالم ترین ، خوشمزه ترین یکشنبه تاریخ ، یکی را انتخاب کنید.

شما می توانید برای هر دو سرخ کن برای اجاق گاز هزینه بیشتری بپردازید اما طبق تجربه من ، شما نمی خواهید. مدلهای گران تر مانند نینجا یا کوسوری ممکن است کارآمدتر باشد ، اما فناوری فوق العاده جذب کاملاً استاندارد است ، بنابراین من به دنبال ویژگی ها ، مشخصات و اجزای سازگار با ترجیحات شما می گردم. این فر 4 لیتری دارای فضای کافی برای پختن بال ، سرخ کرده و پای مرغ (مورد علاقه شخصی من) برای دو یا سه نفر است. اگر شخصی دارید که می توانید آن را ذخیره کنید ، ممکن است لازم باشد بسته را “سرخ کنید” یا به دنبال مدل بزرگتری باشید.

رابط دیجیتالی مجلل با هفت برنامه آشپزی برای غذاهای سرخ کرده ، غذاهای محبوب و سبدهای نچسب باعث می شود پس از وزش باد تمیز شود.

بیشتر بخوانید: نحوه تمیز کردن کولر گازی

اولین بار اوایل امسال منتشر شد. با جزئیات توافق به روز کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *