قرار است وزنه برداران تا چند روز آینده به اردوی تیم ملی برگردند


به گزارش وانانیوز،

صیاد انوشیروانی در حاشیه المپیک برای دیدار با وزنه برداران که در نهایت به توافق منجر شد، گفت: با حضور بهداد سلیمی و سایر دوستانی که در کنار ما هستند، دیدار خوبی با وزنه برداران داشتیم. ما به آینده این وزنه برداران امید زیادی داریم. دغدغه ها و مشکلاتشان حداقلی بود و خواسته های خیلی بزرگ و آرمانی نداشتند. آنها فقط می خواهند آینده شان امن باشد. برافراشتن پرچم ایران برای ما و وزنه برداران مهم است. نقطه عطف این دیدار این بود که به توافق رسیدیم و قرار است وزنه برداران تا چند روز آینده به اردوی تیم ملی برگردند.

وی در خصوص محل اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: یکی دو روز دیگر رایزنی می کنیم، قطعا مشخص می شود و نتیجه را اعلام می کنیم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت مالی فدراسیون مشخص شده است یا خیر، تصریح کرد: بحث مالی فدراسیون همچنان در حال بررسی است و تمام نشده است. در روزهای آینده گزارشی از درآمدها، هزینه ها و بدهی های فدراسیون ارائه خواهیم کرد. خدای ناکرده با کمک دوستان تلاش می کنیم کارهای خوبی در فدراسیون انجام دهیم.

لنگر در پاسخ به این سوال که چه زمانی تکلیف سایر پست های فدراسیون را مشخص می کند؟ وی گفت: تغییرات و تحولاتی خواهیم داشت و تا فردا همه تغییرات را اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سعیدعلی حسینی به عنوان مربی می ماند یا خیر و آیا این مربی در کنار او خواهد بود؟ وی تاکید کرد: سعیدعلی حسینی به کار خود ادامه می دهد. برای انتخاب مربی با دوستان مشورت می کنیم و بعد نتیجه را اعلام می کنیم.

انتهای پیام/