فینال تحولات علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری

محققان بهترین توالی یابی ژنی بیماری های انسانی را انجام می دهند

بر ایده گزارش های آشکار شده در ۲۳ می ۲۰۱۳، محققان دانشکده لندن، پادشاهی متحد، بهترین بررسی توالی یابی بیماری های انسانی را به همان اندازه به بلافاصله انجام داده اند. دانشمندان در بررسی شخصی ایده ژنتیکی شش بیماری شخصی امنیت را تجزیه و تحلیل کردند. دلیل برای از محسوس این {بیماری ها} – بیماری شخصی امنیت تیروئید، بیماری سلیاک، بیماری کوهن، پسوریازیس، مولتیپل اسکلروزیس، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت نوع ۱- ناشناخته است، با این حال اعتقاد بر اینجا است کدام ممکن است مخلوط کردن پیچیده ای اجتناب کرده اند اجزا ژنتیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محیطی است.

دانشمندان کدام ممکن است نتایج شخصی را در روزنامه “Nature” آشکار کردند، تخمین می زنند کدام ممکن است طیف گسترده ای از غیر معمول ژن های خطر تنها حدود ۳ سهم اجتناب کرده اند ماهیت ارثی این {بیماری ها} را نمایند کدام ممکن است می توان همراه خود طیف گسترده ای از رایج دلیل داد. به عنوان جایگزین، {آنها می گویند}، خطر ژنتیکی این {بیماری ها} برای ادغام کردن مخلوط کردن پیچیده ای اجتناب کرده اند یک دسته کامل نوع تاثیر ضعیف است کدام ممکن است هر خوب در انسان غیرمعمول نیست.

مهندسان زیستی پارچه ضد عرق تحمیل می کنند

مهندسان زیستی در دانشکده کالیفرنیا، آمریکا آمریکا، در ۲۱ می ۲۰۱۳ گفتند کدام ممکن است پارچه {ضد آب} اختراع کرده‌اند کدام ممکن است می‌تواند همراه خود استفاده اجتناب کرده اند فناوری میکرو مایع، عرق را پاک تدریجی. ماده جدید مشابه منافذ و پوست انسان حرکت می تدریجی. این عرق بیش اجتناب کرده اند حد را به قطراتی تغییر می تدریجی کدام ممکن است شخصی به شخصی تخلیه می شوند. آنها در تحقیقات شخصی خوب پلت شکل میکرو مایع جدید همراه خود نخ های آبدوست کدام ممکن است به ۱ پارچه فوق العاده آبگریز دوخته شده است، بهبود دادند. آنها توانستند اجتناب کرده اند نخ هایی کدام ممکن است قطرات آب را اجتناب کرده اند خوب طرف پارچه می مکید، آنها را در طولانی کردن نخ ها به حرکت درآورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان آنها را اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری سطح می زد، الگوهایی تحمیل کنند.

نخ ها آب را ۹ تنها همراه خود حرکت مویرگی هدایت می کنند. خواص {ضد آب} احساس های احاطه نیز به هدایت آب اجتناب کرده اند طریق کانال ها {کمک می کند}. برخلاف پارچه‌های استاندارد، تأثیر پمپاژ آب حتی روزی کدام ممکن است الیاف حامل آب انصافاًً توسط فشار تحمیل شده توسط کشش سطحی قطرات اشباع می‌شوند، شکسته نشده می‌یابد. بقیه پارچه انصافاً خشک {می ماند}. همراه خود ترتیب الگوی الیاف فیتیله‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوخت آن‌ها در همه طرف پارچه، محققان می‌توانند محل ترکیبی شدن عرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خروج آن را مدیریت کنند.

سلول های منافذ و پوست انسان به سلول های بنیادی جنینی تغییر شدند

بر ایده گزارشی کدام ممکن است در ۱۶ می ۲۰۱۳ آشکار شد، دانشمندان برای اولین بار در یک واحد پیشرفت غول پیکر پزشکی، سلول های منافذ و پوست انسان را به سلول های بنیادی جنینی تغییر کردند. این سلول های بنیادی اخیر تحمیل شده قادرند به هر نوع سلول عکس در هیکل انسان تغییر شوند. جنین های شبیه سازی شده کدام ممکن است توسط دانشمندان وسط سراسری بهداشت پستانداران اورگان در آمریکا تحمیل شدند، می توانند علاوه بر این احساس ذهن هر دو هر نوع تولید دیگری اجتناب کرده اند سلول های هیکل، ماهیچه های مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخوان های جدید بسازند. همراه خود استفاده اجتناب کرده اند شبیه به استراتژی شبیه سازی کدام ممکن است گوسفند دالی (اولین پستاندار شبیه سازی شده) را در سال ۱۹۹۶ تحمیل کرد، دانشمندان بر مشکلات فنی کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند خوب دهه آنها را در امتحان شده برای تحمیل دسته هایی اجتناب کرده اند ابرسلول های داخل زا اجتناب کرده اند منافذ و پوست اهدایی عصبانی کرده بود، غلبه کردند.

فرآیند جدیدی کدام ممکن است توسط دانشمندان بهبود داده شده است، فرم فرآیند معمولاً پرسیده می شود به تماس گرفتن سوئیچ هسته سلول سوماتیک است. این برای ادغام کردن پیوند هسته خوب سلول است کدام ممکن است شامل DNA خوب شخص است، به سلول تخمکی کدام ممکن است چرخ دنده ژنتیکی اجتناب کرده اند آن خارج شده است. سپس تخمک بارور شده انبساط می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان سلول های بنیادی ساخت می تدریجی. این استراتژی نسبتاً محیط زیست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ساخت هر کلاس سلولی به انواع نسبتاً به سختی تخمک انسانی خواستن دارد کدام ممکن است آن را ممکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکان پذیر می تدریجی.

ماسکی کدام ممکن است به صاحبش امکانات های “فوق بشری” می دهد

کالج سلطنتی آثار هنری لندن در ۹ می ۲۰۱۳ گفتن کرد کدام ممکن است محققان ۲ ماسک چاپ سه بعدی ساخته اند کدام ممکن است ممکن است تخیل و پیش بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شنوایی “فوق بشری” را به صاحبش بدهد. یکی اجتناب کرده اند این ماسک ها گوش، دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوراخ بینی شخص استفاده کننده را می پوشاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خوب میکروفون جهت دار استفاده می تدریجی به همان اندازه به او این شانس را بدهد کدام ممکن است صدای کنار شده را در یک واحد اطراف پر بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدا بشنود. همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این ماسک، شخص می‌تواند شخص خاص را اجتناب کرده اند میان باند محدوده تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون صدای احاطه، سخنان او را بشنود.

الگوی اولین تولید دیگری تصور به روی توجه روکش دار شود. دوربین فیلمبرداری می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به کامپیوتر می فرستد کدام ممکن است ممکن است جلوه های مختلفی را در زمان دقیق روی آن اعمال تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را برای شخص کشتی تدریجی. استفاده کننده ممکن است اجتناب کرده اند ماسک برای دیدن الگوهای حرکتی، درست مثل عواقب عکاسی همراه خود نوردهی تمدید شده استفاده تدریجی.

به مشاوره بهبود دهندگان، این فناوری کاربردهای بدون شک زیادی دارد. استفاده کننده ممکن است اجتناب کرده اند ماسک بصری برای ارزیابی حرکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراتژی در بازی استفاده تدریجی. تماشاگران اجرای زنده می‌توانند اجتناب کرده اند ماسک شنوایی برای هدف اصلی روی خوب مجری خاص استفاده کنند.

دانشمندان راهی سازگار همراه خود اطراف زیست برای جعل فلز پیدا کردند

بر ایده گزارشی کدام ممکن است در ۸ می ۲۰۱۳ آشکار شد، دانشمندان موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، آمریکا، تکنیکی را برای کاهش تخلیه دود در کل استراتژی آهنگری فلز بهبود داده اند. این امر ممکن است تصویر فولادسازی شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند آلاینده ترین صنایع را ابدی اصلاح دهد. به مشاوره دانشمندان، علاوه بر این این، بالقوه است مشکلات جانبی عکس نیز وجود داشته باشد، از فلز حاصل ممکن است خلوص بالاتری داشته باشد. علاوه بر این بالقوه است این راه بودجه‌تر اجتناب کرده اند فرآیند‌های فعلی باشد.

محققان دریافتند کدام ممکن است فرآیندی به تماس گرفتن الکترولیز اکسیدهای مذاب ممکن است اجتناب کرده اند اکسید آهن فعلی در گرد و غبار ماه برای ساخت اکسیژن با بیرون شیمی خاص استفاده تدریجی. آنها این استراتژی را همراه خود پایین شبیه به ماه اجتناب کرده اند دهانه شهاب سنگی در آریزونا، آمریکا آمریکا کدام ممکن است در آن آثار اکسید آهن کافی موجود است، آزمایش کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافتند کدام ممکن است فلز شناخته شده به عنوان خوب محصول جانبی ساخت تبدیل می شود. در فرآیند محققین اجتناب کرده اند آند ایریدیوم استفاده شد کدام ممکن است پرهزینه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دسترس بودن محدودی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را برای ساخت تعداد زیادی فلز غیر قابل دوام می تدریجی. همراه خود این جاری، پس اجتناب کرده اند تجزیه و تحلیل اصولاً، آنها یک هستند آلیاژ فلزی بودجه قیمت را تعیین کردند کدام ممکن است ممکن است متنوع آند ایریدیوم در الکترولیز اکسیدهای مذاب شود.

دوربینی همراه خود الهام اجتناب کرده اند اشکالات همراه خود دید ۱۸۰ سطح

بر ایده گزارش های آشکار شده در ۲ می ۲۰۱۳، دانشمندان دانشکده ایلینویز را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده نورث وسترن، آمریکا، دوربین جدیدی همراه خود الهام اجتناب کرده اند اشکالات ساخته اند کدام ممکن است ممکن است عکسها بیش اجتناب کرده اند ۱۸۰ سطح را سند تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکسها a فوق العاده واضحی حاضر دهد. این دوربین دارای ۱۸۰ لنز مینیاتوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید میدان دید a فوق العاده همراه خود زاویه دید در عمق است. ما انسان ها همراه خود ۲ لنز توجه نسبتا آسان شخصی عکس می گیریم، در حالی کدام ممکن است خوب دوربین SLR همراه خود استاندارد بالا تنها خوب لنز تشک دارد. دوربین جدید خوب حباب نیمه کروی است کدام ممکن است شبیه توجه سطح زده مگس است کدام ممکن است بر روی آن ۱۸۰ عدسی میکرو نصب شده است کدام ممکن است به آن است اجازه می دهد تصاویری همراه خود زاویه ۱۸۰ سطح سند تدریجی. این ساده برای دوربینی به تعیین کنید توجه انواع امکان پذیر است.

این فناوری جدید همراه خود میدان دید بزرگ شخصی، ممکن است در تجهیزات های نظارتی بلند مدت هر دو برای تصویربرداری در سراسر اقدامات پزشکی (شناخته شده به عنوان مثال آندوسکوپی) استفاده شود. بهبود دهندگان آن می گویند کدام ممکن است مخلوط کردن ۲ نیمکره ای کدام ممکن است آرم داده اند برای بدست آمده نمای ۳۶۰ سطح به مقیاس کافی ساده است. به این دلیل است که انگیزه است کدام ممکن است این راه اساساً برای ادغام کردن توصیه چندین توجه نوزاد روی خوب توجه غول پیکر است. هر توجه نوزاد، متشکل اجتناب کرده اند خوب میکرولنز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب آشکارساز نوری در اندازه میکروسکوپی، خوب سیستم تصویربرداری به صورت جداگانه است. وقتی همه این توجه‌ها در امتداد طرف هم قرار می‌گیرند، می‌توانند تنها همراه خود خوب عکس بلافاصله، تصویری شفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً ۳۶۰ سطح بگیرند.

ربات پرنده جدید همراه خود الهام اجتناب کرده اند Flyمحققان دانشکده هاروارد آمریکا سودآور به طراحی، مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرواز خوب ربات نوزاد همراه خود الهام اجتناب کرده اند مگس ها شدند. حاضر اولین پرواز مدیریت شده خوب ربات به مقیاس حشره، سطح بالا بیش اجتناب کرده اند خوب دهه شکل است. این به طور مشترک توسط مدرسه مهندسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علوم استفاده شده هاروارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسه Wyss برای مهندسی تحت تأثیر قرار گرفت اجتناب کرده اند آلی در هاروارد بهبود یافته است.

این ماموریت رابی شناسایی دارد. اجتناب کرده اند زیست شناسی مگس تحت تأثیر قرار گرفت شده است، همراه خود آناتومی زیر میلی متری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ بال نازک مشابه ویفر کدام ممکن است تقریباً به طور نامرئی (تقریباً ۱۲۰ بار در ثانیه) می تپند. تجهیزات نوزاد آرم دهنده بالا کاملاً سیستم های ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت میکرو است.

دانشمندان در جاری بهبود فناوری هستند کدام ممکن است ممکن است هر سطحی را به نمایش فیلم لمسی تغییر تدریجی

دانشمندان دانشکده کارنگی ملون آمریکا فناوری جدیدی ابداع کرده‌اند کدام ممکن است به مشتریان اجازه می‌دهد هر سطحی را تنها همراه خود کشیدن بازو شخصی به نمایش فیلم لمسی تغییر کنند. آرم می دهد کدام ممکن است خوب رابط اساساً مبتنی بر ممکن است تقریباً در هر جایی تحمیل شود. این می تواند یک پیشرفت قابل ملاحظه نسبت به فناوری های زودتر است کدام ممکن است در آن برخی اجتناب کرده اند سیستم های دوربین عمقی باید همراه خود خوب پروژکتور مخلوط کردن می شدند به همان اندازه هر سطحی را به صفحه لمسی تغییر کنند.

سیستم جدید شناخته شده به عنوان تجهیزات جهانی شناخته تبدیل می شود. این به فردی اجازه می‌دهد کدام ممکن است دسته‌ای اجتناب کرده اند کاناپه را بمالد به همان اندازه مدیریت تلویزیون را «رنگ‌آمیزی» تدریجی، هر دو دستش را روی در محل کار بکشد به همان اندازه تقویمی را برای مشتریان بعدی پست تدریجی به همان اندازه مدل بهبود‌یافته آن را «زیرین بکشند». این رابط‌های لحظه ای را می‌توان همراه خود اقدامات درست مثل جابه‌جا کرد، اصلاح داد هر دو بردن کرد، کدام ممکن است آنها را فوق العاده خصوصی‌سازی می‌تدریجی.

محققان اجتناب کرده اند دوربین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروژکتور نصب شده در سقف برای سند هندسه اتاق، تکل اقدامات بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر عکسها بر روی سطوح مشخص شده استفاده کردند. مشتریان می توانند اجتناب کرده اند خوب منو به تغییر ها، تابلوهای پیام، چراغ های نشانگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف گسترده ای از تولید دیگری ساختار های رابط ورود داشته باشند. بهبود دهندگان می گویند کدام ممکن است مشتریان در پایان قادر خواهند بود رابط ها را همراه خود استفاده اجتناب کرده اند ژست های حرکتی خصوصی سازی کنند.

رباتی کدام ممکن است ممکن است به زیبایی اعمال انسان را پیش سوراخ بینی تدریجی

دانشمندان آزمایشگاه رباتیک خصوصی دانشکده کرنل، آمریکا، در ۴ می ۲۰۱۳ گفتن کردند کدام ممکن است خوب ربات “معقول” جدید ساخته اند کدام ممکن است ممکن است اعمال انسان را همراه خود دقت شگفت انگیزی پیش سوراخ بینی تدریجی. ربات ممکن است فنجان اسپرسو تمیز استادش را یک بار دیگر پر تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در را برای او باز نگه دارد. علاوه بر این این، ممکن است وظایف مختلف عکس را نیز انجام دهد. ربات اساساً یاد خواهد گرفت کدام ممکن است اعمال انسان را پیش سوراخ بینی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس مطابق همراه خود آن سازگار تبدیل می شود.

اجتناب کرده اند خوب پایگاه داده برای ادغام کردن ۱۲۰ ویدیوی سه بعدی اجتناب کرده اند {افرادی که} کارهای روزمره خانه را انجام می دهند، به این ربات آموزش گرفت کدام ممکن است ورزش های انسان را همراه خود اشاره اقدامات هیکل پیش آگهی دهد. ربات هنگام بیانیه خوب صحنه جدید همراه خود دوربین سه بعدی شخصی، ورزش هایی را کدام ممکن است می بیند تعیین می تدریجی، اسبابک ها استفاده اجتناب کرده اند اشیاء فعلی در صحنه را در تذکر خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید این چیزها چگونه همراه خود ورزش ها تکامل دارند.