عملیات ضربتی پلیس آگاهی در البرز/ ۶۲ سارق دستگیر شدند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سردار عباسعلی محمدیان ظهر چهارشنبه در نشست خبری اظهار داشت: در اجرای طرح ضربتی پلیس آگاهی استان البرز ۲۶ باند سرقت شناسایی و در این طرح در مجموع ۶۲ سارق حرفه ای دستگیر شدند. .

وی افزود: ۱۱ خودرو از این سارقان به سرقت رفت، تعداد زیادی ضبط و پخش نوار خودرو، باتری خودرو، صفحه نمایش ال سی دیطلا، جواهرات و داخل خودرو کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: همچنین در بیشتر این طرح ۳ باند کلاهبردار شناسایی و ۶ نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند و این افراد اعتراف کردند که تاکنون ۳۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده اند.

فرمانده انتظامی البرز با اشاره به دستگیری ۱۰ مالهار اموال مسروقه در این طرح، تصریح کرد: کارشناسان ارزش اموال سرقتی توسط متهم را بیش از ۲۳۰ میلیارد ریال برآورد کردند. همه چیز.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پلیس با اجرای این طرح ها هیچ فضای امنی برای مجرمان باقی نمی گذارد و بدون هیچ گونه مصالحه ای وارد عمل می شود.

سردار محمدیان با اشاره به راه اندازی سامانه نما گفت: شماره سریال اموال مسروقه در این سامانه ثبت می شود تا پس از کشف به مالکان مسترد شود.

وی ادامه داد: هموطنان می توانند اموال مسروقه خود را با ذکر شماره سریال به پلیس گزارش کنند و پلیس شماره سریال را در این سامانه ثبت می کند تا با کشف و شناسایی، اموال مسروقه به صاحبان آن مسترد شود.

رئیس پلیس استان البرز گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان البرز به قوت خود ادامه خواهد داشت و تا رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده به صورت مستمر با متخلفان امنیتی برخورد خواهیم کرد.

سردار محمدیان در پایان از سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ به عنوان ساده ترین پل ارتباطی مردم با پلیس تقدیر کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه حرکات مشکوک و اعمال مجرمانه پلیس را مطلع کنند.