عملیات احداث ۱۲ مجموعه ورزشی روباز با پوشش چمن در منطقه سیستانی آغاز شد


به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، علی اکبر جعفری امروز در آغاز عملیات احداث ۱۲ مجموعه ورزشی روباز با پوشش چمن در منطقه سیستان که با حضور سردار حسن زاده معاون سازندگی و محرومیت زدایی قرارگاه نازا برگزار شد، اظهار داشت: و مسئولین شهرستان نیمرو در روستای تگزی کردسکی: در ۵ سال گذشته بیش از ۵۳ مجموعه ورزشی روباز در روستاهای استان سیستان و بلوچستان ایجاد شده است.

معاون محرومیت زدایی و امداد رسانی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه افزود: در ۶ ماه آینده ۱۲ زمین ورزشی در روستاها فاقد مجموعه ورزشی برای ایجاد سلامت، نشاط و شادابی برای جوانان روستای منطقه سیستان خواهند بود. . در ابعاد ۴۵*۳۰. و رختکن با وام بیش از ۲ میلیارد دلاری پایگاه عملیاتی شهید هراتی را آماده و برای اجرا در زمین چمن تحویل ورزش جوانان می شود.

این مسئول از نظارت محمد سرگزی نماینده منطقه سیستان برای اجرای موثر این پروژه ها تقدیر کرد و گفت: سپاه همواره در صحنه حضور دارد تا با اقدامات محرومیت زدایی مشکلات مردم مناطق مختلف را حل کند.

خفاری گفت: در کنار ساخت مجموعه های ورزشی، مشارکت در اجرای پروژه های آبرسانی، ساخت آپارتمان و ایجاد بیمارستان های صحرایی تنها یکی از فعالیت های کمک رسان سپاه است که به صورت مستمر انجام می شود.

انتهای پیام/ ۳۱۳۹
این را برای یک صفحه جلد پیشنهاد دهید