ضعیف ید؟ عالی خودآزمایی آسان اکنون ممکن است ارائه می دهیم بگوید

تنها در آمریکا، نزدیک به ۱۳ میلیون نفر اجتناب کرده اند فرم عدم تعادل تیروئید مبارزه کردن می برند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً اجتناب کرده اند آن بی اطلاع هستند. ید ۹ تنها برای کار کردن صحیح تیروئید، اما علاوه بر این برای کار کردن خالص سلول‌های هیکل، سیستم عصبی، ماهیچه‌ها، انبساط ذهن، استفاده اجتناب کرده اند اکسیژن، متابولیسم، سیستم امنیت مقاوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا تولید دیگری، عالی ماده مغذی حیاتی است. درک اینکه چقدر عالی ماده معدنی حیاتی مشابه این برای سلامت عمومی خواهید کرد اهمیت دارد، خوب ارزش روزی را دارد کدام ممکن است برای مطالعه تا حد زیادی صرف می کنید.

متنوع اجتناب کرده اند {افرادی که} ضعیف ید داشته اند، نتایج سازنده شگفت انگیزی را اجتناب کرده اند تقویت می کند ها تخصص کرده اند. این ماده معدنی در حالی کدام ممکن است در گروه پزشکی استاندارد به خوبی شناسایی شده است است، عملکرد مهمی در حمایت اجتناب کرده اند ساخت هورمون در غده تیروئید ایفا می تنبل. علائم شایع اختلال کار کردن تیروئید عبارتند اجتناب کرده اند: خستگی، کاهش هر دو افزایش وزن غیر قابل دلیل، نقطه ضعف عضلانی، ریزش مو، اشکال در کانون اصلی، افزایش واکنش آلرژیک، احتباس مایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک پذیری.

به آگاه دکتر دکتر گای آبراهام، درک سابق دختران، زایمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید غدد داخل ریز در کالج پزشکی UCLA را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی مرجع عالی در زمینه ید، فوق العاده فراتر اجتناب کرده اند محدودیت های درجه کافی ید در هیکل انسان است. عملکردهای احتمالاً ید در افزایش هیکل عبارتند اجتناب کرده اند:

۱. خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی را ترتیب می تنبل

۲. اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها (به طور قابل توجهی در سینه، تخمدان، رحم، پروستات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیروئید) جلوگیری می تنبل.

۳. پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با سینه های فیبروکیستیک در دختران

۴. فشار خون را ترتیب می تنبل

۵. به ترتیب قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با دیابت {کمک می کند}

۶. به جلوگیری اجتناب کرده اند آریتمی قلبی {کمک می کند}

دکتر آبراهام خاطرنشان کرد کدام ممکن است دختران ژاپنی یکی اجتناب کرده اند کمترین میزان ابتلا به بیشتر سرطان ها سینه را در سیاره دارند. آنها معمولاً روزانه بیش اجتناب کرده اند ۱۳ میلی خوب و دنج ید را به تعیین کنید جلبک بلعیدن می کنند با بیرون اینکه دچار مشکلات جانبی شوند. علاوه بر این ضروری است کدام ممکن است ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است اکثر اسناد دوزهای بالای ۲ میلی خوب و دنج در روز را به طور احتمالاً سمی می دانند.

شناخته شده به عنوان دکتر آبراهام کار تحقیقاتی ید شخصی را در سال ۱۹۹۸ تحریک کردن کرد، او متنوع اجتناب کرده اند مزایای سازنده تولید دیگری را اجتناب کرده اند معامله با ضعیف ید در مبتلایان همراه خود دوزهای بیش اجتناب کرده اند دوز طرفدار شده روزانه ۲ میلی خوب و دنج اختراع کرد.

او ردیابی کرد کدام ممکن است در اوایل سال ۱۸۲۰، عالی دکتر فرانسوی به تماس گرفتن ژان لوگول نیز اجتناب کرده اند دوزهای بهتر، بیش از دو میلی خوب و دنج، برای معامله با بسیاری از {بیماری ها} استفاده می کرد. دکتر لوگول همراه خود موفقیت متنوع اجتناب کرده اند بیماری های عفونی مختلف را همراه خود محلول بهبود یافته مخصوص شخصی معامله با کرد کدام ممکن است امروزه نیز همراه خود مدل به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان “محلول لوگول” شناخته تبدیل می شود.

ید دارای خواص ضد میکرو ارگانیسم، ضد ویروسی، ضد انگلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد قارچی است، علاوه بر این کار کردن سیستم امنیت را افزایش می بخشد.

سطوح دریافتی کمتر اجتناب کرده اند حد جذاب ید، علاوه بر این وضعیت بدیهی گواتر تیروئید (تورم گلو) به ناهنجاری های مختلف تیروئید {کمک می کند}. مشکلات رایجی مشابه کم کاری تیروئید (کم کار)، پرکاری تیروئید (پرکاری بیش اجتناب کرده اند حد)، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک شخصی امنیت تیروئید (بیماری هاشیموتو) باقی مانده است دیده تبدیل می شود.

اکثر افراد ید کافی را در رژیم غذایی شخصی اجتناب کرده اند غذاهای دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک یددار بدست آمده می کنند. با این حال تنها حدود ۵۰ سهم اجتناب کرده اند آمریکایی ها اجتناب کرده اند نمک یددار استفاده می کنند. {به دلیل} نبرد همراه خود {فشار خون بالا}، هیاهوهای استاندارد پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملاحظه رسانه ها متوجه شدند کدام ممکن است کاهش بلعیدن نمک به نظر می رسد یک حرکت مرتب است. همراه خود این جاری، {فشار خون بالا} مستقیماً ناشی اجتناب کرده اند تنوع هیکل همراه خود کم آبی از حداکثر است. همراه خود برای مشاوره Dr. اجتناب کرده اند F. Batmanghelidj، نویسنده کتاب هیکل خواهید کرد متنوع اجتناب کرده اند گریه ها برای آب دیدن کنید.

عالی خوب و دنج نمک خوراکی یددار تصفیه شده کدام ممکن است سرشار اجتناب کرده اند کلرید است، شامل ۷۷ میکروگرم ید است. برخی مشاوران تخمین می زنند کدام ممکن است تنها حدود ۱۰ سهم اجتناب کرده اند این ید توسط هیکل قابل فریب دادن است. به همین دلیل، هیکل خواهید کرد به تعیین کنید برتر نمک خواستن دارد. عالی تأمین بیشتر اجتناب کرده اند ید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین ماده معدنی تولید دیگری کدام ممکن است البته است در نمک دریای تصفیه نشده موجود است، انواع به درستی تری است. ارزش آن فوق العاده تا حد زیادی است، با این حال مزایای بهزیستی خوب ارزش آن را دارد. همه اینها نمک را می توانید در اکثر فروشگاه های چرخ دنده غذایی مفید پیدا کنید.

سایر دارایی ها ید در رژیم غذایی ما اجتناب کرده اند محصولات لبنی، گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ می‌آیند. همراه خود این جاری، محتوای ید بسته به محتوای خوراک ممکن است مشخص باشد. حدود ۴۰ سال پیش، یدات شناخته شده به عنوان عالی تثبیت کننده نان در محصولات پخته شده تجاری استفاده می شد کدام ممکن است باعث افزایش تا حد زیادی ید دریافتی ما شد. اخیراً، این مد در ۳۰ سال قبلی کاهش یافته است است، به منظور که برمید متفاوت یدات شده است از بی خطرتر فکر تبدیل می شود. سایر دارایی ها غذایی برای ادغام کردن مولتی ویتامین های خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن غذاهای به اصطلاح مفید مشابه جلبک دریایی است. همراه خود این جاری، آنها به همان اندازه حد زیادی ترتیب نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به رسمیت شناخته نشده هستند.

اگر نامشخص هستید کدام ممکن است گمشده این جنبه کمیاب حیاتی هستید، می توانید عالی خودآزمایی آسان انجام دهید، با این حال بالقوه است انصافاً از واقعی نباشد. همراه خود استفاده اجتناب کرده اند تنتور ید، عالی سطح ۲ اینچی را روی ناحیه ای اجتناب کرده اند احساس ناخوشایند منافذ و پوست، مشابه گردن، رنگ کنید. ب. نیمه خانه بازو هر دو ران خواهید کرد. اگر بیش اجتناب کرده اند ۱۸ ساعت اندازه بکشد به همان اندازه لکه اجتناب کرده اند بین برود، این سیگنال خوبی است کدام ممکن است خواهید کرد ید کافی دارید. اگر سریعتر فریب دادن شود، مثلاً ۲ به همان اندازه ۳ ساعت، بالقوه است خواستن به تقویت می کند داشته باشید. سپس بالقوه است بخواهید عالی آزمایش بزاق هر دو ادرار از واقعی تر، از واقعی تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسان تر انجام دهید.

مشکلات بلعیدن ید را می توان همراه خود بلعیدن گواتروژن ها (موادی کدام ممکن است ممکن است باعث عظیم شدن تیروئید شود) مشابه فلوراید، برم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برمیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلر کاهش داد. خوبی کافی بودن {در این} ماده معدنی اینجا است کدام ممکن است کار دکتر. آبراهام نماد داده است کدام ممکن است سطوح کافی ید به بردن چرخ دنده معدنی سمی مشابه سرب، جیوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادمیوم اجتناب کرده اند هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این هالوژن های فلوراید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برومید {کمک می کند}.

آب مایع اولین ای است کدام ممکن است به خلاص شدن از شر این چرخ دنده خطرناک سریعتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملی تر اجتناب کرده اند هر نوشیدنی عکس {کمک می کند}. خواهید کرد می توانید این را ببینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت کنید، از آب مقدمه تمام داستان های موفقیت درمورد به مصرف شده مفید است.