صفحه نمایش اکو از راز جدیدی استفاده می کند: به یک دوربین امنیتی تبدیل شده است


echo-show-10-charcoal-ui

Echo Show 10 به شما امکان می دهد وقتی از برنامه Alexa به عنوان دوربین امنیتی استفاده می کنید ، حرکت کرده و بزرگنمایی کنید.

آمازون

در انتهای سایه چشم نرم دستیار صوتی روزانه ، الکسا دارای یک تغییر دهنده هویت است – می توانید بگویید یک مبارز جنایی – که با فشردن دکمه ضامن موجود در درون شما احضار می شود. صفحه نمایش آمازون اکوتنظیمات دستگاه. این تنظیم نظارت خانگی نامیده می شود و می تواند صفحه نمایش هوشمند شما را به یک دوربین امنیتی بد تبدیل کند. (بدون شرور).

بسیار خوب ، بنابراین نظارت بر خانه ممکن است منشاء ابرقهرمانی نباشد ، اما تا زمانی که نیازی به پیشرفت زیادی نداشته باشید ، هنوز هم خوب است. دوربین امنیتی امکانات. ویدئو ضبط نمی کند و فقط می توانید آن را در جایی که می خواهید قرار دهید صفحه نمایش هوشمند (بنابراین آن را روی سقف نچسبانید ، مگر اینکه در واقع مرد عنکبوتی باشید). با این حال ، برای بررسی فرزندان ، حیوانات خانگی یا خانه خود هنگامی که در اطراف نیستید نیز مفید است.

اما چرا فقط از ویژگی Drop-In که همان کار را انجام می دهد استفاده نکنید؟

زیرا Drop-In فقط نوعی تماس تصویری است، به این معنی که دستگاهی که با آن تماس می گیرید ویدئو را نمایش می دهد شمادوست دارم ، و شاید ، شما این را نمی خواهید. در عوض ، ممکن است هنگام بررسی افراد ، حیوانات خانگی یا چیزهای دیگر ، روش ناشناس را ترجیح دهید. با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که دستگاه پیامی را نشان می دهد که نشان می دهد دوربین زنده است و شخصی از راه دور تماشا می کند ، بنابراین اگر کلاهبرداری است که به دنبال آن هستید ، آمازون یک دوربین جاسوسی دارد که ممکن است به جای آن در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: آمازون اعلام شد نمایش اکو 15 نمایشگر هوشمند سپتامبر 2021 رویداد راه اندازی محصول پاییز، همراه با دیگران محصولات اکو و رینگبه

اگر می خواهید هر از چند گاهی بدون بررسی ظاهر خود موارد را بررسی کنید ، ممکن است مانیتور خانگی به جای دوربین امنیتی که قصد خرید آن را دارید جایگزین شود. علاوه بر این ، اگر دارید صفحه نمایش اکو 10، شما نه تنها می توانید خوراک دوربین را ببینید ، بلکه می توانید اتاق را از چپ به راست حرکت دهید (اگرچه متأسفانه بالا و پایین نروید). نمی توان با Drop-In این کار را کرد ، درست است؟

اتاق خواب echo-show-5-deep-sea-blue

اگر در اتاق خواب خود Echo Show 5 دارید ، خوشحال می شوید بدانید که دارای دکمه شاتر برای خاموش کردن دوربین است.

آمازون

در مورد Echo Show 10 ، در واقع تا زمان راه اندازی مجدد صفحه نمایش هوشمند آمازون ، ویژگی اصلی نظارت بر آن حتی در برنامه Alexa به عنوان گزینه ای برای سایر دستگاه ها ظاهر نمی شود. در ابتدا ، تنها Echo Show 10 توانست آن را حذف کند ، اما به نظر می رسد آخرین به روز رسانی هم آن زمان تغییر کرده است و هم اکنون اولین نسخه است. صفحه نمایش اکو 5 و صفحه نمایش اکو 8 نظارت بر خانه نیز وجود دارد. این ویژگی در نسخه های به روز شده این نمایشگرهای هوشمند نیز موجود است ، Echo Show 5 (2021) و Echo Show 8 (2021)، که در اوایل ماه ژوئن راه اندازی شد.

به عبارت دیگر ، این یک ویژگی گرم مزاج است.

تنظیم آمازون اکو نمایش شما برای نمایش صفحه نمایش هوشمند شما به عنوان یک دوربین امنیتی در برنامه Alexa فریبنده تر از فعال کردن تقریبا همه ویژگی ها است – به دلایل امنیتی ، شما باید آن را روی خود دستگاه تنظیم کنید ، نه از داخل برنامه. با این حال ، فقط چند دقیقه طول می کشد ، و همه چیز ارزشش را دارد. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

amazon-echo-show-10-5

شما باید نظارت بر خانه را در دستگاه خود مانند این Echo Show 10 فعال کنید ، نه از برنامه Alexa.

کریس مونرو / CNET

با تجهیزاتی که می خواهید دوربین مداربسته بسازید شروع کنید

برای روشن کردن دستگاه نمایش Echo به عنوان دوربین امنیتی ، باید به تنظیمات دستگاه دسترسی داشته باشید – خیر تنظیمات دستگاه در برنامه Alexa ، شما را به خاطر بسپارید (حتی اگر بیشتر از برنامه در اینجا استفاده می کنید). ابتدا باید دستگاه واقعی خود ، صفحه نمایش واقعی هوشمند را نشانه رفته ، برای دسترسی به منوی اصلی ، صفحه را به سمت پایین بکشید و ضربه بزنید. پیکربندی یا بگویید ، “الکسا ، به تنظیمات برو.” سپس ، این مراحل را دنبال کنید:

1 به سمت راست بروید ردیابی خانه، ضربه زدن تعویض تا روشن شود.

چگونه یک تکنسین باشیم - راهنمایی ، آرم ، gadgets.png

برت پیرس / CNET

2 صفحه ای ظاهر می شود که به شما می گوید “صفحه نمایش اکو می تواند به شما در ردیابی خانه شما کمک کند …” ضربه بزنید ادامه هیدبه

3 صفحه ای ظاهر می شود که از شما می خواهد حساب خود را تأیید کنید. ضربه زدن ادامه هیدبه

4 کلید در دست شماست رمز عبور حساب آمازون، سپس ضربه بزنید آرهبه

5 صفحه ای ظاهر می شود که روی آن نوشته شده است “همه چیز آماده است”. ضربه زدن آره بلافاصله (اگر این زمان صفحه را ترک کنید ، خاموش است ، تنظیمات صفحه اصلی تغییر نمی کند و باید در مرحله 1 از نو شروع کنید).

دو تنظیم دیگر دستگاه وجود دارد که می توانید از اینجا سفارشی کنید ، که در ادامه به آنها می پردازیم.

echo-show-8-3-1

حتی Echo Show 8 پیش از انتشار قرار است به یک دوربین امنیتی تبدیل شود.

آمازون

برای تغییر تنظیمات حریم خصوصی ، تأخیر ویدئویی یا هشدار صوتی اضافه کنید

قبل از اینکه منوی تنظیمات را به طور کامل ببندید ، باید دو گزینه را در نظر بگیرید که هر دو در مورد حریم خصوصی است.

با روشن کردن اولین دکمه ضامن ، برچسب بزنید تاخیر ویدئو، چند ثانیه اول ویدئو را محو می کند ، درست مانند آنچه برای یک تماس ورودی اتفاق می افتد. این به همه طرف مقابل اجازه می دهد تا بلافاصله در برابر دیده شدن واکنش نشان دهند. شما می پرسید چگونه می دانند که آنها بلافاصله جلوی دوربین رفته اند؟

اگر تصمیم بگیرید که سوئیچ دیگری را در این صفحه فعال کنید ، که دارای برچسب است اعلان های صوتیبه با فعال بودن این تنظیمات ، دستگاه با شروع تصویربرداری صدا را پخش می کند و به طرف مقابل اطلاع می دهد که تغذیه دوربین فعال است.

echo-show-5-kids-music

با استفاده از Home Tracking ، می توانید کودکان را با استفاده از Echo Show 5 در نزدیکی بدون استفاده از قابلیت تماس دو طرفه Alexa ، Drop-In ، بررسی کنید.

آمازون

اگر تنها هستید ، این تنظیمات ممکن است برای شما مفید نباشد. اما اگر با افراد دیگر – اعم از خانواده یا دوستان – زندگی می کنید ، بسیار مودبانه است که در صورت غربالگری به آنها یادآوری کنید ، بنابراین ممکن است بخواهید هر دو را فعال کنید.

نحوه تماشای فیلم ها و فیدهای صوتی “دوربین امنیتی” جدید خود

اکنون برای بخش سرگرم کننده – دوربین خود را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که اگر این کار را از داخل همان اتاق دوربینی که وارد آن شده اید انجام دهید ، باید تلفن یا رایانه لوحی خود را برای جلوگیری از پست صوتی بی صدا کنید. در اینجا مراحل:

1 باز کن برنامه الکسا و ضربه بزنید تجهیزات در منوی پایین.

2 منوی بالا را به صورت افقی پیمایش کرده و روی آن ضربه بزنید دوربینبه

3 دستگاه نمایشگر اکو را با دوربینی که می خواهید مشاهده کنید لمس کنید.

در مرحله بعد ، برنامه خوراک دوربین را باز می کند. اگر در حال حاضر از Echo Show 10 استفاده می کنید ، می توانید انگشت خود را به چپ یا راست بکشید تا دوربین را با دو ضربه سریع یا کج برای بزرگنمایی و کوچک نمایی حرکت دهید.

نمایش Echo 5 Wyze

اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری مانند قابلیت ضبط ویدئو یا دریافت اعلانات حرکتی داشته باشید ، بهتر است از یک دوربین امنیتی کامل مانند دوربین ساخته شده توسط Wyze استفاده کنید.

آمازون

نکات حرفه ای: تلفن تلفن یا رایانه لوحی خود را به حالت افقی هدایت کنید تا بزرگترین و بهترین نمای دوربین دستگاه خود را بدست آورید. در حالت افقی ، می توانید روی یک صفحه تک ضربه بزنید تا بلندگوها و کنترل های میکروفون را روشن کرده یا از خروجی دوربین خارج شوید.

همچنین ممکن است به یک دوربین امنیتی خوب نیاز داشته باشید. در اینجا دلیل وجود دارد

خوب ، پس شما چیزی دارید نمی شود این کار را با صفحه نمایش Amazon Echo Show خود انجام دهید که باید بتوانید آن را با یک دستگاه مات که یک دوربین امنیتی است انجام دهید. مهمتر از همه ، شما نمی توانید ویدئو ضبط کنید – حتی زمانی که در حال پخش مستقیم هستید (مگر اینکه شاید صفحه واقعی دستگاه تلفن همراه خود را ضبط کنید). این به تنهایی مفید بودن این ویژگی را به نصف کاهش می دهد.

همچنین یک راه سریع و آسان برای تنظیم اعلانات حرکت ، یک ویژگی داخلی دوربین مدار بسته وجود دارد. ممکن است بتوانید راه حلی پیدا کنید – مثلاً با ایجاد یک روال معمولی که به شما اطلاع دهد در صورتی که دوربین شخصی را تشخیص دهد – اما این نوع تنظیمات باید در قسمت جلو و مرکز رابط دوربین امنیتی قرار داشته باشند.

amazon-echo-show-8

اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که گهگاه باز شود ، نظارت در خانه عالی است.

آمازون

در پایان روز ، سیستم نظارت خانگی الکسا جایگزین یک دوربین امنیتی کامل نمی شود ، بنابراین اگر به اعلانات حرکتی ، ضبط ویدئو یا عملکرد بهتر از تماشای پخش مستقیم نیاز دارید ، ممکن است بخواهید. دوربین امنیتی منحصر به فردبه

تنها کاری که باید انجام دهید این است که حیوان خانگی خود را قرار دهید ، از نوزاد خود مراقبت کنید یا فقط بارها و بارها به بررسی امور بپردازید ، می توانید پول خود را در جیب خود نگه دارید و از تجهیزاتی که در حال حاضر به طور م useثر استفاده می کنید استفاده کنید.

الکسا و آمازون اکو را بیشتر بخوانید

اولین بار در 16 مه 2021 در 7:15 صبح EST منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *