شوخی ملی با کنعانی زادگان و پورالیگانجی/ مراقب باشید ستاره اروگوئه ای شما را گاز نمی گیرد!


به گزارش وانانیوز،

برخی از نمایندگان باتجربه تیم ملی قبل از دیدار تدارکاتی با اروگوئه، سر کنعانی ها، پورالیگانجی و دیگر مدافعان تیم ملی را قرار دادند و هشدار دادند که مراقب باشید سوارز آنها را گاز نگیرد!

ستاره تیم ملی اروگوئه در هنگام کمک به ضربات ایستگاهی در گاز گرفتن بازیکنان به خصوص مدافعان حریف بسیار خوب عمل می کند.

باکال اولین قربانی گاز گرفتن سوارز در زمین بود، اما پس از گاز گرفتن این بازیکن اروگوئه ای برانیسلاو ایوانوویچ در بازی مقابل چلسی، باکال در مصاحبه ای اعلام کرد که سوارز اخطار نداشته و نمی تواند خود را کنترل کند. گاز قرمز سوارز در سال ۲۰۱۳ برای ایوانوویچ خاطره انگیز بود و باکال که در آن زمان برای پی اس وی آیندهوون بازی می کرد، سه سال قبل از ایوانوویچ در بازی تیمش مقابل آژاکس طعم دندون سوارز را چشید.

ستاره اروگوئه ای پس از گاز گرفتن مچ پایش از آژاکس هفت جلسه محروم شد و این آخرین حضور او برای آژاکس قبل از انتقالش به آنفیلد در ژانویه ۲۰۱۱ بود. سوارز سومین قربانی را در سال ۲۰۱۴ در دیدار تیم ملی اروگوئه مقابل ایتالیا گرفت که با برتری یک بر صفر تیم ملی آمریکای جنوبی به پایان رسید.

در نیمه اول بازی پایانی اروگوئه در جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل ایتالیا، سوارز با آندره آ پیرلو درگیری شدیدی پیدا کرد و بازیساز ایتالیایی را به زیبایی مردی که درختی را با تبر تیز قطع می کرد، به زمین زد. در حالی که پیرلو روی زمین بود، دستی به گوش سوارز اصابت کرد. مرد اروگوئه ای که به نظر می رسید صاحب دستی که به گوشش خورده اشتباه کرده بود، سرش را بلند کرد و با عصبانیت، عصبانیت و حیرت به پیرلو نگاه کرد.

حدود ۴۰ دقیقه بعد و با تساوی ۰-۰، سوارز همین کار را کرد اما این بار با حرکتی غیرعادی، جورجیو کیه لینی را قربانی سوم کرد.