شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس مشخص شد


به گزارش وانانیوز،

این در حالی است که شماره ۴ پرسپولیس در سال های اخیر در اختیار سیدجلال حسینی بوده که بیشترین افتخارات را با آن کسب کرده است. جانشینان او پس از خداحافظی با کاپیتان هیچ علاقه ای به پوشیدن پیراهن شماره ۴ نشان ندادند!

مرتضی پورعلیگانی پیراهن شماره ۸ را انتخاب کرد و گئورگی گلسیانی هم خواستار پوشیدن شماره ۳۰ شد و آن را به تن کرد. فرشاد فرجی و علی نعمتی، سه مدافع دیگر پرسپولیس نیز به ترتیب شماره ۳ و ۶ را بر تن می کنند.

به این ترتیب احتمال بایگانی شدن این پیراهن در فصل جدید وجود داشت اما اتفاق دیگری افتاد و یک مهاجم برای پوشیدن آن ثبت نام کرد!

به این ترتیب یورگن لوکادیا، مهاجم جدید پرسپولیس در این فصل از پیراهن شماره ۴ سیدجلال حسینی استفاده خواهد کرد.

شماره ای که در گذشته مدافعان بزرگی مانند; مرحوم جعفر کاشانی، بیان ذوالفیکرانسب، مسیح مسیح نیا، مرتضی فنونی زاده و… و سیدجلال حسینی رفته بودند و حالا توسط یک مهاجم حمل می شود.

شماره پیراهن سایر بازیکنان پرسپولیس در فصل جاری به شرح زیر است.

علیرضا بیرانوند (۱)، احمد گوهری (۹۹)، امیررضا رفیعی (۲۲)، مهرشاد اسدی (۴۴)، علی نعمتی (۶)، مرتضی پورعلیگنجی (۸)، دانیال اسماعیلی فر (۵)، محمدمهدی احمدی (۱۷)، گئورگی. گلسیانی (۳۰)، فرشاد فرجی (۳)، وحدت حنان اف (۶۶)، علی یدکی (۳۸)، کمال سوکدنیا (۱۱)، امید عالیشاه (۲)، مهدی ترابی (۹)، وحید امیری (۱۹)، ساعد صادقی ( ۲۱)، میلاد سرلک (۱۰)، سیامک نعمتی (۸۸)، سروش رفیعی (۷)، محمد عمری (۸۰)، مهدی عبدی (۱۶)، حامد پاکدل (۴۰)، شارزود تمیرف (۷۰)، سینا اسدی بیگی (۱۸) ) ، ابوالفضل سلیمانی (۱۵)، علیرضا خدادادی (۳۱) و امید فهمی (۳۲).

پیش از این شایعه شده بود که یورگن لوکادیا می تواند شماره ۲۵ یا ۲۳ را برای حضور در پرسپولیس انتخاب کند، اما او به جای آن شماره ۴ را انتخاب کرد.

این مهاجم هلندی علاقه خاصی به پیراهن های ۱۰ و ۹ دارد اما این دو شماره متعلق به میلاد سرلک و مهدی ترابی دو نماینده پرسپولیس است.