سیب – فواید بهزیستی

استفاده اجتناب کرده اند سیب آنقدر بیش از حد است کدام ممکن است فواید دارویی آن نادیده گرفته تبدیل می شود. اپل به یک زن و شوهر انگیزه خوشایند است.

فواید پزشکی سیب

بهداشت دهان: بنزین زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویدن سیب ساخت بزاق در دهان را شبیه سازی می تدریجی کدام ممکن است غلظت میکرو ارگانیسم ها را در دهان کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند پوسیدگی دندان جلوگیری می تدریجی.

افت پوند: اپل ممکن است را برای مدت زمان بسیار طولانی‌تری سیر نگه می‌دارد با بیرون اینکه انرژی زیادی ارائه می دهیم تحمیل تدریجی. دلیل این است که انگیزه است کدام ممکن است هیکل برای هضم فیبر پیچیده زمان بیشتری می برد.

کلسترول را کاهش می دهد: سیب تشکیل فیبر است کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند آن به تعیین کنید پکتین است. پکتین خوب فیبر محلول است کدام ممکن است سطوح زیرین تر کلسترول ناسالم هر دو LDL را کاهش می دهد. دلیل این است که انگیزه است کدام ممکن است هیکل به جای آن اینکه کلسترول را همراه خود سد کردن فریب دادن آن ذخیره تدریجی، اجتناب کرده اند آن استفاده می تدریجی.

ضد بیشتر سرطان ها: مصرف کردن سیب کدام ممکن است سرشار اجتناب کرده اند فلاوانول است ممکن است به کاهش خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها پانکراس کمک تدریجی. منافذ و پوست سیب تشکیل تری ترپنوئیدها است کدام ممکن است اجتناب کرده اند انبساط سلول های سرطانی در کبد، سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روده غول پیکر جلوگیری می تدریجی.

سلامت قلبی عروقی: سیب خطر ابتلا به مشکلات قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری عروق کرونر را کاهش می دهد. {افرادی که} {هر روز} سیب می خورند کمتر دچار سکته مغزی می شوند. این فواید {به دلیل} خاصیت آنتی اکسیدانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر محلول فعلی در سیب است. آنها مرحله کلسترول ناسالم را کاهش می دهند کدام ممکن است اجتناب کرده اند تشکیل پلاک در رگ ها جلوگیری می تدریجی.

سیستم امنیت هیکل را آسانسور کنید: سیب سرشار اجتناب کرده اند ویتامین C است کدام ممکن است سیستم امنیت هیکل را آسانسور می تدریجی. سیب بنفش تشکیل آنتی اکسیدانی به تماس گرفتن کوئرستین است کدام ممکن است {برای تقویت} سیستم امنیت هیکل به طور قابل توجهی در مواقع استرس شناسایی شده است است.

خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهید: سیب تشکیل آنتوسیانین است، دسته ای اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان ها کدام ممکن است به فرماندهی رنگ بنفش، آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنفش میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات هستند. آنتوسیانین ها برای کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ شناخته شدند.

سلامت گوارش: فیبرهای فعلی در سیب می توانند آب را اجتناب کرده اند روده غول پیکر ممکن است سطح بکشند به همان اندازه در صورت یبوست، آب اضافی را اجتناب کرده اند مدفوع خارج کنند به همان اندازه اسهال آهسته شود.

ادای احترام به: بلعیدن آب سیب اجتناب کرده اند عواقب پیر شدن بر روی ذهن جلوگیری می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلزایمر را در اطراف . علاوه بر این همراه خود افزایش ساخت استیل کولین، کدام ممکن است بین سلول های عصبی ارتباط برقرار می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به حافظه {کمک می کند}، گفته می شود.

نفس کشیدن: بلعیدن این میوه همراه خود بازگرداندن انجام ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر ابتلا به بیماری های تنفسی یادآور آسم باعث افزایش تنفس ممکن است تبدیل می شود.

پاکسازی: میوه هایی یادآور سیب به پاکسازی کبد اجتناب کرده اند سموم خطرناک تجمع یافته در هیکل کمک می کنند.

سندرم متابولیک: {افرادی که} سیب می خورند کمتر به سندرم متابولیک مبتلا می شوند. سندرم متابولیک طیف وسیعی اجتناب کرده اند علائم مرتبط همراه خود بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت است.

بازی استقامتی: مصرف کردن سیب در گذشته اجتناب کرده اند بازی استقامت ممکن است را در حین بازی افزایش می دهد. دلیل این است که انگیزه است کدام ممکن است کورستین فعلی {در این} میوه همراه خود افزایش اکسیژن رسانی به ریه ها اجتناب کرده اند استقامت حمایت می تدریجی.