سوپ گوجه فرنگی سبزیجات (اصل پخت ساده!)


این پست بالقوه است تشکیل پیوندهای تکیه کن باشد. شناخته شده به عنوان خوب عضو آمازون، ممکن است اجتناب کرده اند خریدهای حرفه ای درآمد کسب می کنم. لطفا افشای ممکن است را بیاموزید.

خوش سبک سوپ گوجه سبزی خامه ای، سیر کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر اجتناب کرده اند گوجه فرنگی شیرین! این سوپ کشاورزی به جای آن خامه غلیظ همراه خود برنج اسپرسو ای غلیظ تبدیل می شود. برای خوب ناهار هر دو شام مقوی همراه خود نان دانش شده هر دو خوب ساندویچ چسبناک کبابی وگان سرو کنید!

بهترین دستور تهیه آسان سوپ گوجه فرنگی گیاهی سالم در یک کاسه با ریحان و نان ترد

یکی اجتناب کرده اند لذت های ما سوپ گوجه فرنگی وگان خانگی است. اصولاً سوپ های گوجه فرنگی خامه ای {به دلیل} افزودن کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه با کیفیت حرفه ای هستند. ممکن است ترجیح می دهم همراه خود استفاده اجتناب کرده اند خوب ماده مخفی به جای آن لوسیون، بهزیستی آن را بهبود دهم.

برای خوب سوپ گوجه‌فرنگی سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید وگان، ابتدا گوجه‌ها را تفت می‌دهم. گوجه فرنگی پژمرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاراملی تبدیل می شود به همان اندازه طعمی عمیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرین داشته باشد! برنج اسپرسو ای، ماده مخفی ممکن است، این سوپ ساده را غلیظ می تنبل به همان اندازه حالت خامه ای پیدا تنبل، سپس آن را مناسب در کاسه له می تنبل.

نتیجه بهتر از اصل پخت سوپ گوجه فرنگی خامه ای وگان است، حتی بیشتر اجتناب کرده اند چیزی کدام ممکن است در رستوران مورد کنجکاوی شخصی تهیه می کنید. روی آن را همراه خود خوب ماست وگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری پیازچه هر دو جعفری معاصر برای رنگ بی تجربه پر کنید! ممکن است اجتناب کرده اند سوپ گوجه فرنگی وگان سیر نمی شوم. خامه ای، خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید هم هست!

فینال ویدیوی اصل وعده های غذایی!

👩‍🍳 چرا این اصل وعده های غذایی پاسخ این است می دهد؟

 • سوپ خامه ای با بیرون کره هر دو خامه
 • بهتر از سوپ گوجه فرنگی وگان!
 • خوب غذای ساده پر اجتناب کرده اند سبک
 • بازسازی شده همراه خود داروها مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبیعی
 • راحتی همراه خود سبک غنی
 • ساده ۸ ماده برای ادغام کردن نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل!

🥘 داروها تشکیل دهنده

سوپ گوجه فرنگی بو داده وگان به داروها آسان ای خواستن دارد کدام ممکن است می توانید در بازار مواد غذایی بومی شخصی پیدا کنید. برای لیست مناسب داروها تشکیل دهنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش خورده شدن ای، مقوا اصل وعده های غذایی را در زیر ببینید!

مواد لازم برای بهترین دستور تهیه سوپ گوجه فرنگی بو داده وگان آسان و سالم

گوجه فرنگی معاصر: گوجه‌فرنگی‌های برشته هم این مقدار به سختی اضافه می‌کنند! گوجه گیلاسی البته است شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای برشته کردن برتر است. {اگر نمی توانید} آن را پیدا کنید، گوجه فرنگی نیز واقعاً کار می کند.

سیر: سیر سبک شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیلی را به سوپ فراهم می کند. هشت حبه بالقوه است بیش از حد به تذکر برسد، با این حال سیر معاصر در حین پختن آب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرین تبدیل می شود.

برنج اسپرسو ای: برنج اسپرسو ای سوپ گوجه فرنگی غیر لبنی را با بیرون خواستن به کره هر دو خامه غلیظ می تنبل. همراه خود پختن سوپ، نشاسته‌های حال در برنج اسپرسو‌ای آزاد می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند له شدن، سوپ صافی به انگشت می‌آید.

سبزیجات: آب سبزیجات اساس ای خوش ذوق برای خوب سوپ گوجه فرنگی مفید است. اگر گیاهخوار نیستید، آب مرغ نیز برتر حرکت می تنبل.

گوجه فرنگی تفت داده شده: گوجه فرنگی تفت داده شده سبک شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دودی دارد. این می تواند یک میانبر فوری است کدام ممکن است سبک بیشتری را به ارمغان می آورد! می توان اجتناب کرده اند کنسرو گوجه فرنگی مناسب نیز استفاده کرد. گوجه فرنگی سن مارزانو {به دلیل} سبک شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسیدیته کم، انتخابی ترجیح است.

ادویه ها: چاشنی سوپ را {فراموش نکنید}! نمک داروها را آسانسور می تنبل در حالی کدام ممکن است فلفل سیاه خوب ادویه جسورانه فراهم می کند. برای حرارت اصولاً، ۱/۲ قاشق چایخوری فلفل زرشکی را اضافه کنید. چاشنی ایتالیایی نیز خوب افزودن استقبال است.

پیازچه: برای رنگ بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک پیاز روشن.

📖 تمایز ها

سوپ گوجه فرنگی خامه ای سبزیجات در بهتر از حالت غذای راحتی است! یکی اجتناب کرده اند این ترکیبات به یاد ماندنی را برای به سختی اصولاً بررسی کنید.

 • پوشش گیاهی معاصرریحان، رزماری، آویشن، جعفری هر دو نعناع همگی افزودنی های برتر هستند. سوپ گوجه فرنگی خوب سوپ پایه است!
 • سس پستوروی آن مقداری پستو وگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیل کاج برشته شده بپاشید.
 • نان نگاهی به خانگیتاس های نان را همراه خود روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها بریزید، سپس در دمای ۴۰۰ سطح بپزید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد شوند – حدود ۱۲ دقیقه. برای نان نگاهی به چسبناک، ۱/۴ فنجان مخمر مغذی را به در کنار روغن زیتون اضافه کنید.
 • نان نگاهی به: نان نگاهی به تقویت می کند مناسب سوپ است! برای غوطه ور شدن ساده آن را کاهش دهید!
 • پارمسان وگان: چسبناک وگان را روی سوپ اخیر بپاشید به همان اندازه آب شود.
 • پروتئین اضافه کنید: یکی اجتناب کرده اند راه‌های مورد کنجکاوی ممکن است {برای تقویت} پروتئین {در این} اصل پخت، از جمله خوب قوطی لوبیا سفید ۱۵ اونسی به این سوپ در حالی است کدام ممکن است در جاری جوشیدن است. لوبیا وقتی پوره شد خامه بیشتری به سوپ فراهم می کند.
 • لوسیون بادام زمینی: روی آن لوسیون بادام هندی بپاشید!
 • سبزیجات اضافی: ممکن است می توانید سبزیجات بیشتری شبیه فلفل زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج {در این} سوپ قرار دهید! یک بار آنها را هم پختید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم له کردید، اصلاً نمی توانید سبک آنها را بچشید. اگر داروها اضافی اضافه می کنید، حتما چاشنی را ترتیب کنید، متعاقباً {بی مزه} نیست!
 • سرکه بازامیک: سرکه بالزامیک را روی آن بپاشید به همان اندازه طعمی شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرکباتی پیدا تنبل.
 • شیر طبیعی: برای کرمی شدن اصولاً شیر نارگیل پر چرب هر دو سبک اضافه کنید! سایر شیرهای غیر لبنی (شبیه شیر بادام هر دو شیر سویا) نیز می توانند استفاده شوند، با این حال آنها انصافاًً خامه ای نخواهند بود.
 • رب گوجه فرنگی: برای سبک مقاوم گوجه فرنگی، خوب هر دو ۲ قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی اضافه کنید.

🔪 سوالات معمولاً پرسیده می شود

سوپ گوجه فرنگی وگان مورد نیاز نیست دردسرساز باشد! این سطوح آسان را برای خوب کاسه سوپ خوش ذوق دنبال کنید.

کاهش های گوجه فرنگی کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل: فر را اجتناب کرده اند در گذشته خوب و دنج کنید، سپس گوجه فرنگی ها را اجتناب کرده اند وسط نصف کنید. آنها را در سینی فر بچینید. روی گوجه فرنگی ها را همراه خود اسپری پختن شام اسپری کنید، سپس نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل بزنید. در صورت تمایل می توانید آنها را به جای آن اسپری پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز در روغن زیتون هر دو روغن نارگیل ذوب شده بریزید. این مرحله آنها را به کاراملی شدن در فر الهام بخش می تنبل.

گوجه فرنگی کبابی در سینی

گوجه فرنگی کبابی: تفت دهید به همان اندازه گوجه فرنگی به سختی زغالی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی پژمرده شود. آب میوه ها را برای سوپ ذخیره کنید.

گوجه فرنگی کبابی در سینی

داروها را در کاسه ترکیب کردن کنید: در یک واحد قابلمه غول پیکر هر دو فر هلندی، مقداری روغن زیتون هر دو کره طبیعی را روی حرارت متداولگرم کنید. گوجه فرنگی، برنج، سیر، آب سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها را به قابلمه اضافه کنید.

مواد سوپ را به قابلمه آبگوشت اضافه می کنیم

جوشیدن: ترکیب کردن را هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حرارت متداولرو به بالا بگذارید به همان اندازه بجوشد. حرارت را کم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه دهید سوپ به مدت ۲۰ دقیقه بجوشد.

سیر و آب گوشت را به قابلمه اضافه کنید

بسوپ قرض دادن: اجتناب کرده اند ترکیب کردن کن غوطه وری برای پوره کردن سوپ به طور مستقیم در قابلمه بیشترین استفاده را ببرید. اگر همزن دستی ندارید، مایع اخیر را همراه خود هشدار به ترکیب کردن کن هر دو غذاساز پر سرعت سوئیچ دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوره کنید.

غوطه ور شدن سوپ در یک کاسه

ملاحظه: اگر اجتناب کرده اند ترکیب کردن کن روزمره استخدام می کنید، طرفدار می کنم به صورت دسته ای پوره کنید – همراه خود سرعت کم آغاز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه شتابزده کار کنید. علاوه بر این می توانید خوب حوله آشپزخانه را روی همزن قرار دهید به همان اندازه هنگام ترکیب کردن کردن سوپ پاشیده نشود.

بهترین دستور تهیه سوپ گوجه فرنگی سالم و آسان در قابلمه

اجتناب کرده اند از گرما شادی کنید! سوپ اخیر را همراه خود هشدار در ۴ کاسه سرو جدا کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت تمایل همراه خود پیازچه هر دو جعفری معاصر روی آن را اضافه کنید.

سوپ گوجه فرنگی بو داده گیاهی با ریحان در یک کاسه سفید سرو می شود

❓ سوالات معمولاً پرسیده می شود اصل وعده های غذایی

خواه یا نه سوپ گوجه فرنگی طبیعی برای نوجوانان خوشایند است؟

این سوپ گوجه فرنگی وگان ساده البته است همراه خود سبک گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای برنج اسپرسو ای خوب است. این می تواند یک سوپ سیر کننده صحیح برای جوانان در تمام سنین است. کودک های ممکن است عاشق مصرف کردن خوب تکه غول پیکر نان سبوس دار هستند.

خواه یا نه سوپ گوجه فرنگی کمبل طبیعی است؟

در حالی کدام ممکن است داروها حال در سوپ گوجه‌فرنگی کمپلز گمشده محصولات حیوانی است، با این حال این می تواند یک انتخاب فوق العاده مفید‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق‌تر برای تهیه {در خانه} است. با بیرون داروها نگهدارنده، با بیرون سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر ترین داروها، مناسب کردن سوپ گوجه فرنگی آسان، خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبادله مفید برای کنسروها است.

چگونه سوپ گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریحان بو داده سبزیجات را ذخیره کنم؟

سوپ گوجه فرنگی را به همان اندازه سه روز در یخچال در ظرف در بسته نگهداری کنید. در یک واحد قابلمه غول پیکر روی محدوده روی حرارت متداولرو باز کردن خوب و دنج کنید.

خواه یا نه می توانم سوپ گوجه فرنگی خامه ای وگان را فریز کنم؟

مطمئنا، ممکن است ترجیح می دهم خوب دسته دوتایی مناسب کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوپ باقی مانده را فریز کنم. فقط اجازه دهید سوپ پس اجتناب کرده اند پخت انصافاً سرماخوردگی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن را در ظرف در بسته بریزید هر دو آن را در کیسه های Ziplock بریزید. سوپ به مدت ۳ ماه در فریزر {می ماند}، سپس انصافاًً ذوب تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس {به آرامی} خوب و دنج تبدیل می شود.

همراه خود سوپ گوجه فرنگی خامه ای چی سرو کنم؟

خوب سالاد کاهش خورده سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد، خوب تکه نان ترد معاصر پخته شده، ساندویچ چسبناک کبابی، هر دو خوب سالاد خوش ذوق شلغم زمستانی همراه خود سوپ! برای حاضر ظریف تر، به سختی سرکه شراب زرشکی را در سوپ بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود برگ های ریحان دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان باگت گندم مناسب برشته شده سرو کنید.

💭 ایده ها تخصصی

 • اجتناب کرده اند گوجه فرنگی رسیده برای تفت دادن بیشترین استفاده را ببرید، آنها البته است شیرین تر هستند.
 • اجتناب کرده اند ترکیب کردن کن غوطه ور برای ترکیب کردن کردن در کاسه بیشترین استفاده را ببرید هر دو سوپ را در یک واحد ترکیب کردن کن روزمره هر دو پر سرعت بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت دسته ای ترکیب کردن کنید.
 • اگر سبک گوجه فرنگی خیلی اسیدی بود، ۱ قاشق غذاخوری شکر هر دو شربت افرا اضافه کنید.
 • اگر خوب سوپ خامه ای اضافی می خواهید، ماست آسان هر دو کنسرو شیر نارگیل را اضافه کنید.
 • بقیه ها را می توان در یخچال هر دو منجمد کرد.
 • برای بهتر از نتیجه، اجتناب کرده اند گوجه فرنگی کنسرو شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این گوجه فرنگی معاصر بیشترین استفاده را ببرید. قوام بیشتر {خواهد بود}!
بهترین دستور تهیه آسان سوپ گوجه فرنگی گیاهی سالم در یک کاسه با ریحان و نان ترد

🍲 اصل العمل های اصولاً سوپ!

اگر این اصل وعده های غذایی را امتحان کرده اید، لطفاً به آن است امتیاز دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بازخورد زیر به ممکن است اطلاع دهید کدام ممکن است چگونه این اصل پخته شده است!

علاوه بر این می توانید دنبال کنید fbرا انتخاب کنید و انتخاب کنید توییتررا انتخاب کنید و انتخاب کنید اینستاگرام، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پینترست برای دیدن غذاهای خوش ذوق، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوادگی اصولاً!

📋 مقوا اصل وعده های غذایی

سوپ سیر گوجه فرنگی بو داده سبزیجات

این سوپ گوجه فرنگی خوش ذوق همراه خود سیر سرشار اجتناب کرده اند داروها مفید است. با بیرون خامه خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر سبک است.

زمان کنار هم قرار دادن سازی۲۰ از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز۱ ساعت ۱۰ از محسوس

کل زمان۱ ساعت ۳۰ از محسوس

خوب مسیر: غذای بی نظیر، سوپ

ظرف ها: آمریکایی

رژیم غذایی: با بیرون گلوتن، کم انرژی، لاکتوز کم، وگان، وگان

سهام: ۴

انرژی: ۹۶انرژی

 • فر را همراه خود دمای ۴۰۰ سطح خوب و دنج کنید. گوجه فرنگی ها را اجتناب کرده اند وسط نصف کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سینی فر بچینید.

 • گوجه فرنگی ها را همراه خود اسپری پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل بپاشید به همان اندازه مزه دار شود.

 • در دمای ۴۰۰ سطح به مدت ۵۰ دقیقه هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است گوجه فرنگی به سختی زغالی شود بپزید. آبمیوه ها را رزرو کنید

 • روغن زیتون را در یک واحد قابلمه غول پیکر روی حرارت متداولگرم کنید. گوجه فرنگی تفت داده شده، سیر، برنج، آب سبزیجات، حبه های گوجه فرنگی تفت داده شده، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را به قابلمه اضافه کنید.

 • ترکیب کردن را به جوش معرفی شده است، حرارت را کم کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید.

 • همراه خود استفاده اجتناب کرده اند ترکیب کردن کن غوطه ور، سوپ را در قابلمه بریزید.

 • در ۴ کاسه جدا کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت تمایل همراه خود پیازچه هر دو جعفری معاصر روی آن را اضافه کنید.

ایده ها مهم برای تهیه سوپ گوجه فرنگی بو داده سبزیجات
 • اجتناب کرده اند گوجه فرنگی رسیده برای تفت دادن بیشترین استفاده را ببرید، سبک بیشتری خواهند داشت.
 • اجتناب کرده اند ترکیب کردن کن غوطه ور برای ترکیب کردن کردن در کاسه بیشترین استفاده را ببرید هر دو سوپ را همراه خود شتابزده هر دو موجود در ترکیب کردن کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت دسته ای ترکیب کردن کنید.
 • اجتناب کرده اند مختلط اجتناب کرده اند گوجه فرنگی معاصر، مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بو داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه فرنگی تفت داده شده در منقل برای طعمی متعادل بیشترین استفاده را ببرید.
 • سبزیجات معاصر همراه خود این سوپ آن را خارق العاده می تنبل. برخی اجتناب کرده اند چیزهای مورد کنجکاوی ممکن است برای از جمله رزماری، آویشن، پیازچه، جعفری هر دو حتی نعناع است!
 • اگر خوب سوپ خامه ای اضافی می خواهید، ماست آسان اضافه کنید.
 • به سختی سرکه بالزامیک روی صورت بپاشید به همان اندازه به سختی اسیدی شود.
 • بقیه ها را می توان در یخچال هر دو منجمد کرد.
برگرفته اجتناب کرده اند CookingLight

سرویس: ۱.۲۵عینک | انرژی: ۹۶انرژی | کربوهیدرات ها: ۱۷.۴g | پروتئین: ۱.۸g | چربی: ۱.۴g | چربی های اشباع شده: ۰.۲g | سدیم: ۴۳۸.۴میلی خوب و دنج | اساسی: ۱.۷g | قند: ۵.۵g