سمینیوک: دفاع از اسماعیل نژاد خیلی سخت است/ بدنورگه: ایران عملکرد فوق العاده ای داشت


به گزارش وانانیوز،

کمیل سمینوک پس از پیروزی تیم ملی لهستان مقابل ایران در مرحله نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ گفت: قطعا بازی سختی بود. خیلی خوشحالیم چون پیروزی مقابل تیم ایران آسان نیست. بازی قبلی در گدانسک نیز بسیار سخت بود. ما بسیار خوشحالیم که انتقام آن شکست را گرفتیم و اکنون در نیمه نهایی هستیم.

وی در خصوص دفاع از توپ های امین اسماعیل نژاد گفت: دفاع خیلی سخت است. ما می خواستیم او را از نظر تاکتیکی محدود کنیم زیرا او پاسور بسیار خوبی است. خیلی خوب می شد اگر می توانستیم در همان لحظات اولیه او را نجات دهیم.

بازیکن شماره ۱۶ تیم والیبال لهستان تاکید کرد: همانطور که گفتم الان خیلی خوشحالیم که در نیمه نهایی هستیم. ما یک روز استراحت داریم و خوب استراحت خواهیم کرد تا برای بازی با آمریکا آماده شویم.

تیم والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ با وجود نمایش تحسین برانگیز مقابل لهستان، تیم برتر جهان شکست خورد تا از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

بارتوش بدنورگه پس از پیروزی تیمش مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت ها گفت: بازی بسیار سختی بود و تیم والیبال ایران در این دیدار عملکرد فوق العاده ای داشت.

شماره ۱۰ لهستان افزود: بازی بسیار لذت بخشی بود و این بازی اصلا برای لهستان آسان نبود. خیلی خوشحالیم که توانستیم تمرکزمان را حفظ کنیم و ست آخر را ببریم و به نیمه نهایی برویم.

انتهای پیام/