سری خالص بخورید – کلم پیچ تحریک را افزایش می دهد

بیایید برای بررسی کلم پیچ بیاندازیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نیروگاه این گیاه مصرف شده ای را بازرسی کنیم. کلم پیچ طیف وسیعی اجتناب کرده اند مزایای محافظتی را حاضر می دهد، اجتناب کرده اند خواص ضد التهابی کدام ممکن است در بالای همه چیز قند خون فوق العاده مهم هستند به همان اندازه خواص ضد سرطانی. ترکیبات مفید حال در کلم پیچ دارای خواص دارویی مقاوم هستند. این باعث تبدیل می شود این عضو اجتناب کرده اند خانوار کلم یکی اجتناب کرده اند مفید ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغذی ترین غذاهای طبیعی حال باشد.

اگر در بازار مواد غذایی هر دو فروشگاه مواد غذایی در جستجوی کلم پیچ بگردید، بیشتر اوقات آن را در امتداد طرف کلم های تولید دیگری پیدا خواهید کرد. درمورد به سبزیجات چلیپایی قابل مقایسه با بروکلی، گل کلم، کلم پیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم بروکسل. طیف گسترده ای از مختلفی اجتناب کرده اند کلم پیچ موجود است، برگ ها می توانند بی تجربه هر دو بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تعیین کنید تمیز هر دو مجعد باشند. معمولی ترین نوع کلم پیچ، کلم پیچ شناسایی دارد کدام ممکن است دارای برگ های بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجعد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساقه ای دردسرساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبری است.

خوب ارزش های غذایی

منصفانه فنجان کلم پیچ نپخته (حدود ۶۷ خوب و دنج هر دو ۲.۴ اونس) شامل:

 • ویتامین K (684٪ مقدار طرفدار شده روزانه)
 • ویتامین A (206%)
 • ویتامین C (134%)
 • منگنز (۲۶%)
 • مس (۱۰%)
 • کلسیم (۹%)
 • پتاسیم (۹%)
 • ویتامین B6 (9%)
 • آهن (۶%)
 • منیزیم (۶%)
 • فولات (۵%)
 • ویتامین B2 (ریبوفلاوین) (۵%)
 • ویتامین B1 (تیامین) (۵%)
 • فسفر (۴%)
 • پروتئین (۴%)
 • ویتامین B3 (نیاسین) (۳%)
 • روی (۲%)
 • ویتامین B5 (اسید پانتوتنیک) (۱%)
 • سلنیوم (۱%)
 • سدیم (۱%)
 • اسیدهای چرب امگا ۳ (۱۲۱ میلی خوب و دنج)
 • اسیدهای چرب امگا ۶ (۹۲.۴ میلی خوب و دنج)

حدود ۳۳ انرژی، ۴ خوب و دنج کربوهیدرات، ۲ خوب و دنج فیبر و سه خوب و دنج پروتئین. کلم پیچ شامل چربی فوق العاده به سختی است، با این حال چربی آن منصفانه اسید چرب امگا ۳ به تماس گرفتن اسید آلفا لینولنیک است.

{به دلیل} محتوای فیبر، کلم پیچ به فرآیندهای گوارشی خواهید کرد {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم بودن روده {کمک می کند}، ۹ تنها اجتناب کرده اند طریق تراکم داروها مغذی، اما علاوه بر این همراه خود ترتیب اقدامات روده.

محتوای آهن حال در کلم پیچ جزء حیاتی گلبول های بنفش خون است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به حمل اکسیژن {در سراسر} هیکل {کمک می کند}. علاوه بر این برای آنزیم ها، انبساط سلولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام صحیح کبد حیاتی است.

سطوح بالای ویتامین K ممکن است به دفاع کردن به سمت طیف گسترده ای از مختلف بیشتر سرطان ها کمک تدریجی. علاوه بر این برای طیف گسترده ای از عملکردهای هیکل اجتناب کرده اند جمله سلامت خالص استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید لخته شدن خون حیاتی است. سطوح بالای ویتامین K نیز ممکن است به {افرادی که} اجتناب کرده اند بیماری آلزایمر مبارزه کردن می برند کمک تدریجی.

ویتامین A برای تخیل و پیش بینی، منافذ و پوست خواهید کرد برتر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پیشگیری اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفره دهان {کمک می کند}.

ویتامین C منصفانه آسانسور کننده سیستم امنیت است کدام ممکن است اجتناب کرده اند متابولیسم، هیدراتاسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت غضروف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشش مفاصل کمک می کند. کلسیم علاوه بر این به جلوگیری اجتناب کرده اند تحلیل استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوکی استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این محافظت متابولیسم مفید {کمک می کند}.

این سبزی a فوق العاده برای سیستم قلبی عروقی خواهید کرد کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسولین را زیرین . مصرف کردن کلم پیچ اصولاً ممکن است به مدیریت نسبت کلسترول، کاهش کلسترول LDL، افزایش HDL را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش چربی خون (تری گلیسیرید) کمک تدریجی.

فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوگرد حال در کلم پیچ اجزا مهمی در پاکسازی هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت سلامت کبد خواهید کرد هستند. سرشار اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان های مقاوم قابل مقایسه با کاروتنوئیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلاونوئیدها است کدام ممکن است به دفاع کردن به سمت طیف گسترده ای از مختلف بیشتر سرطان ها {کمک می کند}.

مسئله ضد التهابی

یکی اجتناب کرده اند جنبه های مهم مدیریت دیابت نوع ۲ اینجا است کدام ممکن است ضمانت حاصل شود کدام ممکن است تحریک مدیریت تبدیل می شود. اساساً، مرحله بالای قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسولین باعث پاسخ التهابی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت را به حداقل یک بیماری التهابی تغییر می تدریجی. یکی اجتناب کرده اند مفیدترین خواص کلم پیچ مهارت آن در یک واحد ضد تحریک مقاوم است.

منصفانه فنجان ۱۰ نسبت اجتناب کرده اند مقدار طرفدار شده روزانه (RDA) اسیدهای چرب امگا ۳ را تامین می تدریجی کدام ممکن است علاوه بر این به کشتی همراه خود مشکلات قلبی، آسم، بیماری های خودایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفاصل {کمک می کند}.

تعادل امگا ۳ به همان اندازه امگا ۶ در کلم پیچ تقریباً درست است. رژیم غذایی غربی از نزدیک {به سمت} بخشها بیش اجتناب کرده اند حد اسیدهای چرب امگا ۶ ترتیب شده است کدام ممکن است همراه خود ساختار ژنتیکی ما همخوانی ندارد. ما به نسبت ۱:۱ امگا ۶ به امگا ۳ تغییر شده ایم کدام ممکن است باعث تبدیل می شود اکثر رژیم های غذایی اخیر به طور غیر قابل تصور ضد تحریک باشند.

تحریک مزمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دنیای همین الان شایع است، ۹ تنها همراه خود دیابت نوع ۲ اما علاوه بر این تقریباً همراه خود هر بیماری را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایطی کدام ممکن است در پزشکی شناسایی شده است است اجتناب کرده اند جمله آرتریت، بیماری کرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها گفته می شود.

مبارز همراه خود بیشتر سرطان ها

نماد داده شده است کدام ممکن است سبزیجات چلیپایی قابل مقایسه با بروکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل کلم همراه خود بیشتر سرطان ها کشتی می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم پیچ نیز اجتناب کرده اند این قاعده مستثنی نیست. موفقیت این سبزیجات {به دلیل} ترکیبات شامل گوگرد آنها – گلوکوزینولات ها است.

در کل استراتژی گوارش، این داروها شیمیایی به ترکیبات سرزنده آلی تجزیه می شوند کدام ممکن است اجتناب کرده اند انبساط سلول های سرطانی جلوگیری می تدریجی. این ترکیبات کدام ممکن است به تماس گرفتن‌های ایندول، تیوسیانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایزوتیوسیانات شناخته می‌شوند، برای جلوگیری اجتناب کرده اند انبساط سرطانی در جوندگان اختراع شده‌اند. ایندول ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایزوتیوسیانات ها برای حفاظت به سمت بیشتر سرطان ها مثانه، سینه، روده عظیم، کبد، ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکم شناخته شدند. دلیل این است که انگیزه است کدام ممکن است آنها مهارت پاکسازی خالص دارند، به طور قابل توجهی در مرحله سلولی، کدام ممکن است به پاکسازی آنها اجتناب کرده اند هیکل {کمک می کند}.

سموم حال در اطراف ما، قابل مقایسه با غذاهای نوسازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآوری شده، افزودنی ها، داروها نگهدارنده، آلاینده های محیطی، آفت کش ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها، سمیت را در هیکل افزایش می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر ابتلا به بیماری را افزایش می دهند.

آغاز به استفاده اجتناب کرده اند این نیروگاه بی تجربه شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند رژیم غذایی استاندارد شخصی کنید، کاهش های نپخته برای سالاد، بخارپز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریختن کره برای منصفانه غذای جانبی برتر همراه خود گوشت، ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیا، هر دو استفاده درست شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند سبزیجات بی تجربه – اسموتی ها.

همراه خود استفاده اجتناب کرده اند دکمه های اشتراک گذاری، دوست داشتن این سبزی خیال را به اشتراک بگذارید، هر دو اگر اندیشه ای برای منصفانه غذای خوش ذوق دارید، اصل وعده های غذایی هر دو پیوندی را در بخش بازخورد کشتی کنید.