سرقت ۵۰۰۰۰ متر کابل مخابراتی در AML/ 5200 شماره تلفن غیرکاربردی داریم


حمیدرضا سلطانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در آمل با بیان اینکه در سال گذشته بیش از یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان برای پروژه های ارتباطی و اطلاع رسانی در این شهرستان هزینه شده است، اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۱۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی ۳۴ سایت مخابراتی در حوزه تلفن همراه در سال گذشته در دستور کار قرار گرفت، افزود: در این بین اقداماتی برای ایجاد ۲۴ سایت انجام شده که از این تعداد ۱۶ سایت با هزینه بیش از بیش از ۹۶ میلیارد دلار

رئیس اداره مخابرات آمل از تجهیز بیش از ۵۰ مدرسه در آمل به فیبر نوری خبر داد و اظهار داشت: آمل در تجهیز مدارس به فیبر نوری رتبه اول را در بین شهرستان های مازندران دارد. الیاف

وی با اشاره به اینکه ۲۰ کلید تلفن شهری با ظرفیت ۵۲۰۰ شماره با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار در این شهرستان نصب شده است، گفت: اکنون ۵۲۰۰ شماره تلفن در شهر قطع است و با توجه به تعداد تلفن، آمل وجود دارد. خطوط در این شهرستان ۱۸۵۰۰۰ است که متوسط ​​درآمد یک خط در آمل کمتر از ۷۰۰۰۰ ریال است در حالی که قیمت آن ۲۳۰۰۰۰ ریال برآورد شده است.

سلطانی با تاکید بر اینکه سامانه دایرکتوری تلفنی ۱۱۸ آمل به طور موثر و کارآمدی کار می کند، ادامه داد: این سامانه تنها در شهرستان های آمل و ساری مستقر است و به متقاضیان خدمات ارائه می دهد.

وی با اشاره به ورود و توسعه فیبر نوری در منطقه صعب العبور لاریان گفت: سامانه ۱۱۸ تنها در شهرستان های آمل و ساری وجود دارد.

وی سرقت کابل های تلفن را یکی از مشکلات اصلی ارزیابی کرد و اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۵۰ هزار متر کابل مخابرات تعویض شده که بالغ بر ۶۰۰ میلیارد هزینه داشته است که به جای تعویض می شد. استفاده شده. کابل ها. توسعه باید هدایت شود.

سلطانی مشکل مخابرات را عدم همکاری همشهریان برای اختصاص زمین برای نصب دکل های مخابراتی دانست و گفت: وجود برخی شایعات مبنی بر بیماری زا بودن فرکانس مخابرات باعث عدم همکاری همشهریان برای توسعه مخابرات، نصب و راه اندازی دکل ها و این صحبت ها بی اساس است.

رئیس اداره مخابرات آمل استفاده از امواج مایکروویو برای پخت غذا را بسیار خطرناکتر از فرکانس ناشی از سیستم مخابراتی دانست و یادآور شد: ضرورت راه اندازی دکل مخابراتی برای رشد و توسعه دستگاه های مخابراتی ضروری است. کشور. خدمات مخابراتی و ارتباطی است و به سلامت همشهریان آسیبی نمی رساند.

وی با اشاره به توسعه فیبر نوری در لاریان و نبود زیرساخت ۴G گفت: کابل فیبر نوری به منطقه بایجان حفر و ساخته شده است و امیدواریم با صرف هزینه بتوان سایت هایی را در بخش لاریان توسعه داد. . بیش از ۷۵ میلیارد دلار.

انتهای پیام/۸۶۰۱۲/ح
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید