سربازان گمنام تا آخرین نفس پاسدار آرمان های انقلاب هستند


به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در پیامی سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

متن پیام وزیر اطلاعات به شرح زیر است:

نام خدای مهربان

یکی از اصول حضرت امام (ره) اعتقاد به حق و وعده الهی و بی اعتمادی مستکبرین است.

مقام معظم رهبری

سالروز عروج بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) یادآور حادثه و فاجعه بزرگی است که قلب مسلمانان و آزادیخواهان جهان را جریحه دار کرد و باعث شد. همه برای همیشه غمگین هستند اما به خواست خداوند با سکان هدایت کشتی بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی که به دست رهبر فرزانه سپرده شده است، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در دلهای پریشان و اندوهگین درخشید تا چراغ فروزان. اسلام ناب محمدی در جهان تداوم خواهد داشت.ناامیدی.

یقینا نهضت عظیم زندگی بزرگ امام راحل به پیکر ناتوان محرومان و مستضعفان جهان جان تازه ای بخشید و مسیر مقاومت و غلبه بر مستکبران و ستمگران را به آنان آموخت و اسلام را به عنوان تنها راه احیا کرد. ذخیره. از چنگال مستضعفین.مجموعه. این جنبش طعم شیرینی استقلال و آزادی مردمان رها شده توسط ستمگران را چشید. بدین ترتیب اکنون پس از مجاهدت های مستمر و تقدس خون پاک شهدا، زنگ رؤیای فانی استعمار و صهیونیسم غاصب به گوش و باور جهانیان رسیده و فردای آزاد و پرباری را در جهان نوید می دهد. سایه حکومت الهی

سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد که ما را به یاد درس اقتدای ولایت تا شهادت می اندازد، در حضور حضرت بقیه الله الاعظم (عج) بیان می کنم. تسلیت به مسلمانان و مبارزان آزادی در سراسر جهان، از خداوند متعال تداوم این انقلاب شکوهمند را خواستارم.

سربازان عرصه گمنامی در پایگاه عظیم مجاهدت و جهاد با روح ملکوتی امام بزرگوار و شهدا در گلاب پوشان تجدید عهد می کنند تا آرمان ها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی را تا آخرین نفس حفظ کنند. از اطاعت آنها غفلت کند .

سید اسماعیل حاطب

انتهای پیام/
این را برای یک صفحه جلد پیشنهاد دهید