سرایا القدس ترور یکی از فرماندهان خود در سوریه را تکذیب کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سرایا القدس به عنوان شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین انتشار برخی خبرها درباره ترور یکی از فرماندهان این گروه در سوریه توسط صهیونیست‌ها را به شدت تکذیب کرد.

در بیانیه سرایا القدس گفته شده که، خبر اصابت موشک به یک خودرو در منطقه قنیطره سوریه و به شهادت رسیدن یکی از فرماندهان سرایا القدس که عصر روز شنبه برخی رسانه‌ها اعلام کردند، صحت ندارد.

این گروه مقاومت فلسطین انتشار این گونه خبرها را در اتاق‌های سیاه و با اهداف خاص عنوان کرده است.

شایعه مطرح شده در حالی انتشار یافته که روز جمعه سرایا القدس (گروهان‌های قدس) یکی از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رساند و شماری دیگری را زخمی کرد. سرایا القدس گفت: رزمندگان مجاهد ما صبح امروز در چند کمین نیروهای صهیونیست در حال نفوذ به منطقه هدف در غرب شهر جنین را به رگبار شدید بستند و آنها را در میدان آتشی گرفتار شدند که پیش از این تجربه نکرده بودند و در نتیجه آن یک افسر صهیونیست به هلاکت رسیده و چند نفر دیگر زخمی شدند. این گروه افزود: موضوع دوم اینکه دشمن در برابر رشادتی که مجاهدان ما در میدان به نمایش گذاشتند، از همان ابتدا طبق عادتش به سمت غیرنظامیان رفت تا یک پیروزی خیالی به وجود آورد؛ بخصوص که طی روزها و ماه‌های گذشته در عملیات‌های خود در شهر جنین متحمل شکست شده بود، اما ما به فضل الهی این رژیم را در حالی که نظامیانش غرق خون شده بودند، وادار به عقب نشینی کردیم. در پایان این بیانیه آمده است: موضوع سوم اینکه ما بار دیگر بر تعهد خود در گردان‌های قدس برای دفاع از سرزمین و اماکن مقدسمان تاکید می‌کنیم و مجاهدان ما به عنوان سنگری غیرقابل نفوذ در مقابل نیروهای متخاصم خواهند ایستاد و از مردم خود به هر قیمتی محافظت خواهند کرد. جهاد و عملیات ما ادامه دارد. آنها که ستم کردند به زودی می‌دانند که بازگشتشان به کجاست!