زنگ خطر کاهش ذخایر بانک خون در فارس به صدا درآمد


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، مجید اکبرزاده با اعلام این خبر نسبت به وضعیت نامناسب و کمبود شدید ذخایر بانک خون در استان فارس هشدار داد. ما با این موضوع مواجه بوده ایم که این امر منجر به کاهش ذخایر بانک خون استان شده است.

مدیر کل انتقال خون استان فارس با توجه به نیاز مبرم بیمارستان ها و مراکز درمانی به انواع گروه های خونی به ویژه گروه های خونی منفی، از تمامی اهالی فارس برای حضور و مشارکت در این اقدام انسان دوستانه دعوت کرد.

وی افزود: علاقه مندان برای اهدای خون در شیراز از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۹ می توانند با پایگاه انتقال خون واقع در میدان نمازی و پایگاه انتقال خون قوامی در خیابان کسردشت تماس حاصل کنند.

وی با بیان اینکه پایگاه انتقال خون قوامی شیراز در روزهای جمعه و ایام تعطیل نیز فعال است، یادآور شد: همکاران این مجموعه در مزرعه اهدای خون حضرت سیدالشهدا علیه السلام هستند. ایستگاه آتش نشانی شنبه تا چهارشنبه علاقه مندان به اهدای خون از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰ پذیرفته می شوند.

مدیر کل انتقال خون استان فارس نیز آمادگی مراکز انتقال خون آباده، جهرم، فسا، لار، لامرد، داراب، خزرون و مرودشت را از ساعت ۸ الی ۱۳ و در روزهای شنبه تا پنجشنبه برای پذیرش اعلام کرد. علاقه مندان به اهدای خون

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید