رمز را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلید معامله با زخم کتاب مقدس

کتاب یعقوب فصل ۵ آیه ۱۴ (CEV) می گوید: “اگر فرد مبتلا هستید اجتناب کرده اند رهبران کلیسا بخواهید کدام ممکن است بیایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای شما ممکن است دعا کنند. اجتناب کرده اند آنها بخواهید کدام ممکن است به تماس گرفتن خداوند ممکن است را همراه خود روغن زیتون بمالند.»

روغن زیتون برای همه عامل اجتناب کرده اند عبادت گرفته به همان اندازه پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز، اجتناب کرده اند جمله نیازها دارویی، در زمان های کتاب مقدس استفاده می شد. اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآوری نشده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است گندیده شود استفاده می شد، سپس در اطراف انداخته می شد.

تنها ردیابی تولید دیگری به استفاده اجتناب کرده اند روغن برای شفا در داستان سامری خوشایند بود: لوقا ۱۰:۳۳-۳۵ CEV. «سپس مردی اجتناب کرده اند سامره به اینجا رسید کدام ممکن است در این روش قدم می‌زد. وقتی شخص را دید، دلش برای او گاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او سر خورد. زخم هایش را همراه خود روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید شراب معالجه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پانسمان کرد. سپس او را تجربه بر الاغ شخصی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مسافرخانه ای برد کدام ممکن است اجتناب کرده اند او مراقبت می کرد. صبح روز بعد ۲ پول نقد نقره به صاحب مسافرخانه داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: «لطفا مراقب آن شخص باش. اگر تا حد زیادی اجتناب کرده اند آن برای او خرج کنی، وقتی برگشتم پولت را خواهم داد.»

سامری جراحات را همراه خود شراب پاک کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون بر آنها ریخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پانسمان کرد. شرابی کدام ممکن است در کتاب مقدس اجتناب کرده اند آن صحبت تبدیل می شود، شراب پرالکل امروزی نیست، اما علاوه بر این آب انگور است کدام ممکن است البته است در کل زمان تخمیر تبدیل می شود از از گرما همراه خود قندهای خالص فعلی در آب پاسخ می دهد. حمل شراب فوق العاده ایمن تر اجتناب کرده اند فرد مبتلا شدن اجتناب کرده اند آب آلوده در بازدید بود. این اراده برای خوب محلول پاک کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابض برای جراحات برتر باشد.

مبتلا کدام ممکن است {در این} نیمه اجتناب کرده اند آن صحبت تبدیل می شود احتمالاً مورد {ضرب و شتم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دزدی قرار گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گرد و غبار خلوت است، به همین دلیل زخم های او احتمالاً ناپاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده آسیب پذیر عفونت {بوده است}. نمی‌گوید نتیجه او چه {بوده است}، با این حال او را به مسافرخانه‌ای بردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگهبان مسافرخانه اجتناب کرده اند او مراقبت کرد، به همین دلیل در نظر گرفته شده می‌کنم افزایش یافته است. صرف تذکر اجتناب کرده اند این، ما خوب عکس بلافاصله اجتناب کرده اند معامله با معمول زخم در آن نقطه داریم.

همراه خود علم پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی بیوتیک های اخیر، به سادگی می توان چنین معامله با عجیب و غریب را بی خوب ارزش دانست. با این حال اخیراً این شانس را داشتم کدام ممکن است بعضی از اینها عجیب و غریب مراقبت اجتناب کرده اند زخم را آزمایش کنم. حدود شش روز پیش همسرم اجتناب کرده اند یکی اجتناب کرده اند سنجاب هایی کدام ممکن است در جاری توانبخشی هستیم، بنزین گرفت. سنجاب انگشت حلقه چپش را به همان اندازه استخوان بنزین گرفت. ما زخم را همراه خود شراب تازه نکردیم از شرابی نداشتیم کدام ممکن است منعکس کننده آنچه در کتاب مقدس اشاره کردن شده باشد، زخم را همراه خود آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون شستیم. خونریزی شدیدی وجود داشت، به همین دلیل ما به طور مستقیم روی زخم فشار دادیم به همان اندازه روزی کدام ممکن است زخم قطع شود. خوب تکه بنزین آغشته به چربی نارگیل نپخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بانداژ فشاری زدیم. زمانی ۲ بار بانداژ را عوض می‌کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن نارگیل نپخته را یک بار دیگر می‌زدیم. در روز سوم، آغاز به جذب زخم در روغن نارگیل گرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نپخته کردیم.

زخم خروجی عمیق، به طور قابل توجهی زخم ناشی اجتناب کرده اند گزش، تا حد زیادی اجتناب کرده اند هر زخم عکس عفونی تبدیل می شود. زخم به هیچ وجه کوچکترین سیگنال ای اجتناب کرده اند عفونت آرم نداده است. در ابتدا خوب تورم خفیف وجود داشت، چون آن است همراه خود زخم اخیر خالص است، با این حال چرک هر دو قرمزی به هیچ وجه تحمیل نشد. در روز سوم خوب سیگنال خفیف اجتناب کرده اند کبودی وجود داشت با این حال انگشت تقریباً انصافاًً با بیرون درد بود. در این زمان روز هفتم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدای اجتناب کرده اند سرگردان شدن خوب تکه کودک اجتناب کرده اند منافذ و پوست کدام ممکن است در آن دندان های بالایی منافذ و پوست را پاره کردند، به سختی می توان اظهار داشت کدام ممکن است او شکسته است!

همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۲۰ سال کار در اورژانس، می‌دانم کدام ممکن است اگر او را به بیمارستان می‌بردم، آنتی‌بیوتیک IV را انتخاب کنید و انتخاب کنید IV مربوط به Rocephin می‌خورد. زخم باید عظیم شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبیاری می‌شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً خوب زهکشی برای باز نگه از گرفتن آن برای خطرناک میکرو ارگانیسم‌ها در محل قرار می‌گرفت. او می‌توانست همراه خود مدل ده زمانی Keflex را انتخاب کنید و انتخاب کنید Bactrim، به علاوه خوب مدل برای Vicodin برای درد برای اسکان برود. ممکن است کنار هم قرار دادن بودم همراه خود اولین علائم عفونت او را نزد دکتر ببرم با این حال به هیچ وجه اتفاق نیفتاد. ممکن است احتمالاً ۱۰۰۰.۰۰ به همان اندازه ۱۳۰۰.۰۰ دلار در ارزش های پزشکی به اضافه ارزش های اضافی مراقبت های بعدی برای برداشتن بخیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه صرفه جویی کردم.

ما اجتناب کرده اند روغن نارگیل نپخته استفاده کردیم از تا حد زیادی روغن زیتون امروزه به فرآیند های مختلفی فرآوری تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری شبیه روغن زیتون زمان های کتاب مقدس نیست. روغن نارگیل نپخته غنی اجتناب کرده اند خوب مخلوط کردن خالص به تماس گرفتن اسید لوریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسید کاپریک است کدام ممکن است تحقیق آرم داده است کدام ممکن است این ترکیبات ضد میکرو ارگانیسم، ضد قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد میکروبی هستند. روغن نارگیل نپخته بکر نیز در حالت خالص شخصی ماندگاری تمدید شده دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۲ سال با بیرون خواستن به نگهداری خاصی باقی {می ماند}.

روغن نارگیل نپخته خوب معامله با a فوق العاده برای جراحات است. تحقیقات آرم داده است کدام ممکن است کاربردهای فوق العاده عکس برای این روغن موجود است، اجتناب کرده اند ضد آفتاب گرفته به همان اندازه معامله با HIV را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایدز. متأسفانه، محصولات خالص احتمال به سختی برای تغییر شدن به آن است در پزشکی رایج در آمریکا دارند، از اگر نتوان آنها را پرونده کرد، شناخته شده به عنوان خوب معامله با باورپذیر پذیرفته نمی شوند!