رفتار دشمن و امکان انجام هرگونه حماقت آنان را زیر نظر داریم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین با انتشار بیانیه‌ای به تهدیدات و هشدارهای صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین واکنش نشان داد و اعلام کرد که به صورت دائمی رفتار دشمن و امکان انجام هرگونه حماقت دشمنان علیه مردم فلسطین را زیر نظر دارد.

در بیانیه مشترک گروه‌های مقاومت فلسطینی خطاب به مردم فلسطین گفته شده است که ما به شما اطمینان می‌دهیم که مقاومت سپر محافظ و آرمان عادلانه شما خواهد بود.

بیانیه مشترک گروه‌های مقاومت فلسطینی پس از آن منتشر شد که منابع خبری با اشاره به آغاز بزرگترین مانور رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه، گزارش دادند که مقامات ارشد امنیتی تل آویو با وجود برگزاری این مانور، از ورود به جنگ علیه غزه هراس دارند. خبرنگار نظامی وبگاه صهیونیستی واللا در این باره اعلام کرد: این مانور نظامی که از سوی ستاد مشترک ارتش اسرائیل برگزار می‌شود سال گذشته در پی آغاز عملیات «نگهبان دیوارها» (جنگ ۱۱ روزه علیه غزه) به تعویق افتاده بود.

بنابراین گزارش، در مرحله نخست این مانور همه بخش نظامی ارتش و ستاد مشترک رژیم صهیونیستی مشارکت دارند.

البته با وجود برگزاری این مانور منابع صهیونیستی اذعان کردند که ارتش این رژیم به تازگی تاکید کرده که تمایلی برای ورود به جنگ علیه غزه را ندارد.

اما برگزاری این مانور همزمان با تنش‌های شدید امنیتی در داخل اراضی اشغالی و همچنین تهدیدات مطرح شده از سوی صهیونیست‌ها در زمینه ترور «یحیی سنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه، از لحاظ زمانی مهم ارزیابی می‌شود.

گفته می‌شود که در واکنش به این مانور نیز گروه‌های مقاومت فلسطین در حالت آماده باش کامل قرار گرفته‌اند تا در صورت هرگونه حماقت دشمن صهیونیستی، آمادگی کافی برای پاسخگویی داشته باشند.