راویولی سرخ کن هوا (اصل پخت راویولی!)


این پست بالقوه است تشکیل پیوندهای تکیه کن باشد. شناخته شده به عنوان منصفانه عضو آمازون، من می خواهم اجتناب کرده اند خریدهای مجاز درآمد کسب می کنم. لطفا افشای من می خواهم را بیاموزید.

سرخ کن هوا راویولی {پر شده} همراه خود اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریکوتا آغشته به آرد سوخاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرج کردن هوا به همان اندازه ترد شود. اجتناب کرده اند سس مارینارا اسفناج برای منصفانه عصرانه مفید، قابل قبول را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده شادی کنید!

راویولی سرخ کن هوای ترد با سس مارینارا، سرو شده در بشقاب سفید با سس کناری، نمای بالا

اخیراً به درخشندگی خرج کردن هوا پی بردم. انتخاب بدست آوردم همراه خود استفاده اجتناب کرده اند سرخ کن هوا به راویولی های امتحان شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقیق همراه خود سس مارینارا جان معاصر ای بدهم.

راویولی همراه خود هوا سرخ کن منصفانه غذای دلچسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرامبخش است کدام ممکن است به سادگی در یک واحد ساعت شب شلوغ هفته مناسب تبدیل می شود. این راه جدید مورد کنجکاوی من می خواهم برای پختن راویولی است! {چه کسی} راویولی چسبناک سرخ شده همراه خود چسبناک مارینارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارمزان را دوست ندارد؟ شوهرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودک هام فوری میخورن.

فینال ویدیوی اصل وعده های غذایی!

من می خواهم آرزو می کنم راویولی سرخ کن همراه خود هوا را برای خانوار مناسب کنم، از منصفانه وعده غذایی درست است، ویژه به ویژه روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ماکارونی سبوس دار استخدام می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری سبزیجات به ترکیب کردن اضافه می کنید. در سس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلینگ، غلات درست پاستا گندم درست، پروتئین چسبناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات موجود است.

به جای آن اینکه پاستا را ساده بجوشانم، آن را در تخم مرغ شسته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد سوخاری سبوس دار فرو می برم به همان اندازه خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد شود. سپس سبزیجات بیشتری به سس اضافه می کنم به همان اندازه قطعا ارزش آن را دارد غذایی آن افزایش یابد.

نتیجه راویولی سرخ شده در هوا همراه خود سس مارینارا a فوق العاده بود! این وعده های غذایی خوش ذوق، قابل قبول است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی برای شام مناسب تبدیل می شود هر دو ممکن است منصفانه پیش غذای برتر برای وعده های غذایی دادن به گروه باشد!

👩‍🍳 چرا این اصل وعده های غذایی پاسخ این است می دهد؟

 • روکش اسپرسو ای طلایی، ترد
 • مهمانی مورد کنجکاوی
 • تمام خانوار آن را دوست خواهند داشت
 • همراه خود سس سبزی سرو تبدیل می شود
 • اندیشه آل برای منصفانه وعده غذایی مقوی هر دو منصفانه پیش غذای خوش ذوق
 • اصل راویولی سرخ کن بادی در کمتر اجتناب کرده اند ۲۰ دقیقه کنار هم قرار دادن تبدیل می شود
 • راویولی سرخ شده همراه خود هوا چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی کمتری دارد
 • منصفانه اصل العمل ساده برای منصفانه آخر هفته شلوغ

🥘 چرخ دنده تشکیل دهنده

راویولی سرخ شده در هوا به چرخ دنده آسان ای خواستن دارد کدام ممکن است در بازار مواد غذایی بومی ممکن است کشف شد تبدیل می شود. برای اصل درست، لیست چرخ دنده تشکیل دهنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها خورده شدن ای، مقوا اصل وعده های غذایی را در زیر ببینید!

مواد لازم برای طرز تهیه راویولی آسان سرخ کن وگان با سس مارینارا خانگی

راویولی گندم درست: اجتناب کرده اند راویولی مورد کنجکاوی شخصی برای این اصل وعده های غذایی بیشترین استفاده را ببرید. من می خواهم گندم درست را برای چرخ دنده مغذی اضافه شده ترجیح می دهم، با این حال راویولی استاندارد نیز برتر حرکت می تدریجی.

سبزیجات: فلفل شیرین، پیاز زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج تشکیل چرخ دنده مغذی آسانسور کننده سیستم امنیت مارینارای خریداری شده در فروشگاه هستند. اسفناج سرشار اجتناب کرده اند فیبر، ویتامین های غذایی، چرخ دنده معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبات طبیعی مشابه با لوتئین است. خوردن سبزیجات همراه خود برگ بی تجربه تیره مشابه با اسفناج فواید بهزیستی متعددی اجتناب کرده اند جمله کشتی همراه خود بیشتر سرطان ها، ترتیب فشار خون، افزایش سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک تأکید کردن اکسیداتیو دارد.

سس مارینارا: مارینارای خانگی خوش ذوق است، با این حال به طور معمول است میانبرها خوشایند هستند. من می خواهم عاشق استفاده اجتناب کرده اند مارینارای فروشگاهی هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودم آن را مناسب می کنم.

ادویه ها: چاشنی ایتالیایی مختلط اجتناب کرده اند پوشش گیاهی همراه خود طعمی خاکی است. من می خواهم آرزو می کنم آن را به سس پاستا، کوفته، سبزیجات کبابی، نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوپ سبزیجات اضافه کنم! سبک خوبی به رنگ فراهم می کند. گاهی پودر سیر، فلفل زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر پیاز را هم اضافه می کنم!

تخم مرغ: تخم مرغ چسب خوراکی است کدام ممکن است باعث تبدیل می شود آرد سوخاری به پاستا بچسبد.

آرد گندم درست: آرد گندم درست کمتر اجتناب کرده اند آرد سفید فرآوری شده است. این تأمین برتر اجتناب کرده اند فیبر، پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی است. آرد همه منظوره نیز برتر حرکت می تدریجی!

آرد سوخاری پانکو گندم درست: آرد سوخاری را در هوا سرخ کنید به همان اندازه ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلایی شود!

چسبناک پارمسان: وقتی چسبناک پارمزان پخته تبدیل می شود، ترد تبدیل می شود. شیرینی مارینارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوری پارمزان مخلوط کردن خوش ذوق ای است!

📖 تمایز ها

در همین جا برخی اجتناب کرده اند اصلاحات فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده راویولی برشته شده در سرخ کن بادی معرفی شده است شده است.

 • راویولی منجمد هوا سرخ کن: راویولی منجمد نیز برتر حرکت می تدریجی از از هر لحاظ ابتدا آنها را می جوشانید. ماکارونی را در حالی کدام ممکن است باقی مانده است یخ زده است نپزید. طبق اصل اصل وعده های غذایی را دنبال کنید.
 • سرخ کن راویولی با بیرون پخت: علاوه بر این می توانید راویولی را با بیرون نان در هوا سرخ کنید! پاستا را طبق اصل روی بسته بجوشانید سپس مقدار به سختی روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل اضافه کنید. راویولی ها را به مدت ۵ به همان اندازه ۶ دقیقه در هوا سرخ کنید. اولین
 • سرخ کن بادی تورتلینی: راویولی چسبناک را همراه خود چسبناک تورتلینی متنوع کنید.
 • راویولی معاصر: به سادگی می توانید طیف گسترده ای از راویولی را کدام ممکن است استخدام می کنید اصلاح دهید. کدو حلوایی، چسبناک بز، مرغ، خرچنگ، سبزیجات ترکیب کردن هر دو چسبناک همگی خوش ذوق هستند.
 • میله های موزارلا سرخ کن هوا: برای جلوگیری اجتناب کرده اند چسبندگی سبد شخصی را همراه خود اسپری روغن زیتون اسپری کنید. موزارلای یخ زده را به مدت ۵ به همان اندازه ۷ دقیقه در دمای ۳۹۰ سطح فارنهایت در هوا سرخ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نیمه برگردانید.

🔪 سوالات معمولاً پرسیده می شود

این اصل پخت راویولی سرخ شده در کمترین زمان بالقوه تبدیل می شود! در همین جا نحوه مونتاژ آن آمده است.

سبزیجات سرخ شده: فلفل ها، پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر را در از روغن زیتون تفت دهید به همان اندازه ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معطر شوند – حدود ۵ دقیقه.

فلفل تابه، پیاز و سیر را در ماهیتابه سرخ کنید

اسفناج کودک را اضافه کنید: کودک اسفناج را اضافه کنید و سه دقیقه تولید دیگری هر دو اصولاً تفت دهید.

اسفناج را با سیر، فلفل و پیاز به ماهیتابه اضافه کنید

سس مارینارا را اضافه کنید: سس گوجه فرنگی را اضافه کنید، سپس نمک، فلفل سیاه، چاشنی ایتالیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل زرشکی آسیاب شده را به مزه مزه دار کنید. به مدت ۱۰ دقیقه روی حرارت به عادی بجوشانید به همان اندازه سبک ها همراه خود هم مخلوط کردن شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس غلیظ شود.

پاستا را بجوشانید: راویولی ها را طبق اصل بسته بجوشانید. آنها را آبکش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه حد امکان آب بردارید. این کار باعث تبدیل می شود کدام ممکن است رنگ ممکن است بچسبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد شود.

راویولی پخته شده

کت: راویولی های پخته شده با این حال خشک را در یک واحد ظرف کم عمق در ترکیب کردن آرد فرو کنید. کت خوبی اجتناب کرده اند هر ۲ طرف

راویولی آرد پوشیده شده

فرو برداشتن راویولی در شستشوی تخم مرغ: در یک واحد کاسه همراه خود مقیاس متوسط، تخم مرغ ها را همراه خود همزن بزنید. راویولی های پوشانده شده را در ترکیب کردن تخم مرغ آغشته کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه دهید به همان اندازه بقیه آن چکه تدریجی.

راویولی آغشته به تخم مرغ

لایروبی در آرد سوخاری: در کاسه ای تولید دیگری آرد سوخاری ایتالیایی، چسبناک پارمزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها را ترکیب کردن کنید. راویولی ها را در ترکیب کردن آرد سوخاری بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند بپوشانید.

راویولی با تخم مرغ آغشته به آرد سوخاری

راویولی ها را روی ورقه پخت قرار دهید: راویولی های نان زده شده را روی سینی فر قرار دهید به همان اندازه به مقیاس کافی سبد سرخ کن هوا را پر کنید.

راویولی روی ورقه پخت نقاشی شده است

راویولی ایر فرای: راویولی ها را به صورت منصفانه لایه در سبد قرار دهید. در دمای ۳۵۰ سطح فارنهایت به مدت ۸ به همان اندازه ۹ دقیقه هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است اسپرسو ای طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاًً ترد شود سرخ کنید. در صورت وجود آنها را روی هم بچینید، هوای خوب و دنج در احاطه پاستا ورود به نمی شود به همان اندازه لایه ای ترد داشته باشد. در حالی کدام ممکن است دسته اول در جاری پختن است، به پوشاندن بقیه پاستا یکپارچه دهید.

راویولی در سرخ کن بادی

خدمت: اجتناب کرده اند سس مارینارا هر دو سس رنچ همراه با آن شادی کنید.

راویولی سرخ کن هوای ترد با سس مارینارا، سرو شده در بشقاب سفید با سس کناری، نمای جانبی

❓ سوالات معمولاً پرسیده می شود اصل وعده های غذایی

خواه یا نه می توانید راویولی یخ زده را در سرخ کن هوا بپزید؟

مطمئنا، می توانید راویولی برشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید یخ زده را در سرخ کن بادی بپزید! به سختی روغن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس در هوا تفت دهید به همان اندازه پوست آن ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخته شود.

چگونه باید سرخ کن راویولی سبزیجات شخصی را ذخیره کنم؟

بقیه راویولی را در ظرف دربسته در یخچال به همان اندازه ۴ روز نگهداری کنید. بهتر از راه برای مناسب و معقول کردن مجدد آنها اینجا است کدام ممکن است آنها را در سینی فر همراه خود دمای ۳۵۰ سطح قرار دهید به همان اندازه پوست ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موجود در آن اخیر شود – حدود ۱۰ دقیقه.

همراه خود راویولی سرخ کن بادی چه سرو می کنید؟

اصل پخت راویولی خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه کاره سرخ کن بادی. در وعده شام ​​هر دو شناخته شده به عنوان منصفانه پیش غذای ساده برای شام تشریفاتی سرو کنید. این غذای صحیح برای فرو برداشتن در سس مارینارا است. من می خواهم آرزو می کنم آن را همراه خود سالاد سزار، سبزیجات ترکیب کردن همراه خود سرکه بالزامیک هر دو سبزیجات بخارپز سرو کنم.

خواه یا نه این اصل برای جوانان صحیح است؟

کودک‌های من می خواهم این اصل غذای راویولی همراه خود کاربرد ساده را دوست دارند. آنها در همه زمان ها وقتی ساعت شب راویولی است شاد می شوند، با این حال واقعا اجتناب کرده اند احساس ترد این وعده های غذایی لذت بردند. سس را همراه با سرو کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند فرو برداشتن پاستا در سس لذت بردم.

خواه یا نه راویولی سرخ کن بادی مفید است؟

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است این اصل در سرخ کن بادی مناسب تبدیل می شود، کافی است روی سبد را همراه خود اسپری پختن شام اسپری کنید به همان اندازه بافتی ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاً داشته باشید. این باعث کاهش انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی این وعده های غذایی تبدیل می شود. منصفانه وعده راویولی کدام ممکن است در سرخ کن سرخ شده باشد، ۵۰۰ انرژی اصولاً اجتناب کرده اند ۱۲ خوب و دنج چربی ممکن است داشته باشد. این اصل وعده های غذایی کمتر اجتناب کرده اند ۳۰۰ انرژی و هشت خوب و دنج چربی در هر وعده دارد!

💭 ایده ها تخصصی

 • راویولی ها را در گذشته اجتناب کرده اند دانش کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید توصیه در سرخ کن بادی روی محدوده بجوشانید.
 • زمان پخت روی بسته بندی را برای جوشاندن پاستا دنبال کنید. بیش از حد نپزید چون وقتی موجود در سرخ کن سر خورد یک بار دیگر پخته تبدیل می شود.
 • اجتناب کرده اند آرد گندم درست، راویولی گندم درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پانکو گندم درست برای تهیه این غذای مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلات درست بیشترین استفاده را ببرید.
 • روی سبد را همراه خود اسپری پختن شام اسپری کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند ماندن پاستا جلوگیری کنید.
 • اگر منصفانه مانکن سرخ کن بادی کودک نوپا دارید، باید آن را به صورت دسته ای بپزید. در حالی کدام ممکن است منصفانه دسته در هوا سرخ تبدیل می شود، دسته بعدی را بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترتیب به همان اندازه روزی کدام ممکن است همه سرخ شوند.
 • پاستا را به همان اندازه نیمه برگردانید به همان اندازه اجتناب کرده اند ترد بودن هر ۲ طرف مثبت شوید.
 • به در کنار سس کناری برای غوطه ور شدن اخیر سرو کنید.
 • منصفانه سینی را در گذشته اجتناب کرده اند توصیه راویولی روی آن همراه خود فویل آلومینیومی هر دو کاغذ روغنی بپوشانید. این کار آلوده نشده کردن را دستی می تدریجی!
 • اجتناب کرده اند کاسه های کم عمق به صورت جداگانه برای ترکیب کردن تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن آرد برای فرو برداشتن ساده بیشترین استفاده را ببرید.
طرز تهیه راویولی سرخ کن با هوای گیاهی آسان با سس خانگی مارینارا برای غوطه وری

🍲 اصل العمل های آسان تر سرخ کن هوا!

اگر این اصل وعده های غذایی را امتحان کرده اید، لطفاً به آن است امتیاز دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بازخورد زیر به من می خواهم اطلاع دهید کدام ممکن است چگونه این اصل پخته شده است!

علاوه بر این می توانید دنبال کنید fbرا انتخاب کنید و انتخاب کنید توییتررا انتخاب کنید و انتخاب کنید اینستاگرام، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پینترست برای دیدن غذاهای خوش ذوق، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوادگی اصولاً!

📋 مقوا اصل وعده های غذایی

سرخ کن هوای راویولی کریسپی

سرخ کن هوا راویولی {پر شده} همراه خود اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریکوتا آغشته به آرد سوخاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرج کردن هوا به همان اندازه ترد شود. اجتناب کرده اند سس مارینارا اسفناج برای منصفانه وعده غذایی مفید، قابل قبول را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده ساعت شب هفته هر دو پیش وعده های غذایی شادی کنید!

زمان کنار هم قرار دادن سازیپانزدهم از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز۹ از محسوس

کل زمان۲۴ از محسوس

منصفانه مسیر: پیش وعده های غذایی، غذای بی نظیر، غذای جانبی

ظرف ها: آمریکایی، ایتالیایی

رژیم غذایی: گیاه خواری

سهام: ۶

انرژی: ۲۸۸انرژی

 • در گذشته اجتناب کرده اند اینکه راویولی را همراه خود آرد سوخاری به حداقل رساندن دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سرخ کن بادی قرار دهید روی محدوده بجوشانید.
 • دستورالعمل های بسته بندی را برای تهیه راویولی دنبال کنید. بیش از حد نپزید چون وقتی موجود در سرخ کن سر خورد یک بار دیگر پخته تبدیل می شود.
 • اجتناب کرده اند آرد گندم درست، راویولی گندم درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پانکو گندم درست برای تهیه این غذای مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلات درست بیشترین استفاده را ببرید. {اگر نمی توانید} راویولی گندم درست پیدا کنید، راویولی استاندارد هم خوشایند است!
 • روی سبد را همراه خود اسپری پختن شام اسپری کنید به همان اندازه راویولی ها نچسبند.
 • اگر منصفانه سرخ کن بادی کودک نوپا دارید، باید به صورت دسته ای طبخ کنید. در حالی کدام ممکن است منصفانه دسته در هوا سرخ تبدیل می شود، دسته بعدی را بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همینطور یکپارچه دهید به همان اندازه همه راویولی ها سرخ شوند.
 • راویولی ها را به همان اندازه نیمه پخت برگردانید به همان اندازه مثبت شوید هر ۲ طرف ترد هستند.
 • به در کنار سس کناری برای غوطه ور شدن اخیر سرو کنید.

انرژی: ۲۸۸انرژی | کربوهیدرات ها: ۳۹.۲g | پروتئین: ۱۴.۹g | چربی: ۸.۱g | چربی های اشباع شده: ۳g | کلسترول: ۷۷میلی خوب و دنج | سدیم: ۷۲۹میلی خوب و دنج | پتاسیم: ۱۶۳میلی خوب و دنج | اساسی: ۷.۱g | قند: ۴.۲g