رئیس جمهور آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش به ویروس کرونا مبتلا شدند


را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، دارایی ها خبری شامگاه سه شنبه به وقت تهران اجتناب کرده اند ابتلای رئیس جمهور آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش به بیماری عروق کرونر مرکز خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری ارمنستان، ریاست جمهوری آلمان گفتن کرد کدام ممکن است فرانک والتر اشتاین مایر رئیس جمهور آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش به ویروس کووید-۱۹ مبتلا شدند. این ۲ کدام ممکن است ساده علائم خفیف کرونری داشتند، بلافاصله در قرنطینه قرار گرفتند. اشتاین مایر اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۷ رئیس جمهور آلمان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت تشریفاتی ایفا می تدریجی. او ۲ بار شناخته شده به عنوان صدراعظم آنگلا مرکل، صدراعظم سابق آلمان خدمت کرد.

همراه خود وجود افزایش مداوم بیماری عروق کرونر مرکز در آلمان، مقامات آلمان اکثر محدودیت‌های اعمال شده برای ویروس کرونا را لغو کرده است. در آلمان، بیش اجتناب کرده اند ۲۲۲۰۰۰ مورد جدید بیماری عروق کرونر مرکز در ۲۴ ساعت قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ۲۶۴ فوت گزارش شده است.

دویچه وله گزارش می دهد کدام ممکن است بر مقدمه مبانی جدید، نیازی به ماسک در فروشگاه مواد غذایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدارس نخواهد بود.

برخی رسانه‌های آلمانی نوشتند کدام ممکن است بر مقدمه نظرسنجی‌ها، تقریباً همه آلمانی‌ها موافق محافظت مبانی کنونی کرونا هستند. استفان ویل، عالی مقام ارشد در نیدرزاکسن، ذکر شد کدام ممکن است اصلاح مبانی برای مدیریت کارآمد کرونا در بلند مدت سخت {خواهد بود}.

برخی مشاوران می گویند کدام ممکن است اروپا همراه خود موج عکس اجتناب کرده اند اپیدمی ها {به دلیل} افزایش انواع قربانیان اجتناب کرده اند ابتدای ماه مارس در اتریش، آلمان، سوئیس، هلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریتانیا مواجه است.

مشاوران علاوه بر این هشدار می دهند کدام ممکن است آمریکا قابل انجام است سریع موجی درست مثل آنچه در اروپا دیده تبدیل می شود را تخصص تدریجی، احتمالاً {به دلیل} {محدودیت ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال کاهش مصونیت ناشی اجتناب کرده اند واکسن های تعدادی از ماه پیش.

آنتونلا ویولا، درک ایمونولوژی در دانشکده پادوا در ایتالیا ذکر شد: من می خواهم همراه خود کاهش {محدودیت ها} موافقم، از پس اجتناب کرده اند ۲ سال نمی توان آن را عالی وضعیت اضطراری در تذکر گرفت. وی افزود: ما ۹ تنها نباید در نظر گرفته شده کنیم کدام ممکن است کووید تولید دیگری {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعاقباً اقدامات انصافاً حیاتی را انجام می دهیم کدام ممکن است عمدتاً برای ادغام کردن نظارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیگیری مستمر اسبابک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت سازمانی به استفاده اجتناب کرده اند ماسک در وضعیت های بسته هر دو فوق العاده شلوغ است. ”

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید