دیابت نوع ۲ – گیاه زردچوبه برای نفروپاتی دیابتی!

نفروپاتی دیابتی وضعیتی است کدام ممکن است ممکن است در نتیجه نارسایی کلیه شود. محققان وسط تحقیقات نفرو-اورولوژی شیراز در ایران به بازرسی چگونگی تأثیر گیاه زردچوبه بر برخی اجتناب کرده اند مولکول های دخیل در نارسایی کلیه پرداختند. طبق بررسی ای کدام ممکن است در دانشکده پنسیلوانیا به پایان رسید، تغییر صورتحساب انبساط بتا هر دو TGF-بتا در روزی کدام ممکن است مرحله قند خون به طور غیر خالص بالا {می رود}، در آسیب به کلیه ها موقعیت دارد. اینترلوکین ۸ هر دو IL-8 همراه خود تحریک در کنار است. وجود پروتئین در ادرار اجتناب کرده اند علائم بیماری کلیوی است.

این بررسی کدام ممکن است ماه قبلی در روزنامه اورولوژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفرولوژی اسکاندیناوی چاپ شده شد، برای ادغام کردن ۴۰ نفر تحت تأثیر نفروپاتی دیابتی بود. بیست نفر عالی کپسول زردچوبه ۵۰۰ میلی گرمی را همراه خود هر وعده غذایی بدست آمده کردند کدام ممکن است در مجموع سه دوز در روز بود. بیست نفر تولید دیگری دارونما بدست آمده کردند. پس اجتناب کرده اند ۲ ماه، مرحله TGF-بتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید IL-8 در خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این مرحله IL-8 را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین در ادرار در {افرادی که} کپسول زردچوبه را بدست آمده کردند کاهش کشف شد. به همین دلیل نتیجه گیری شد کدام ممکن است زردچوبه ممکن است شناخته شده به عنوان مکملی برای معامله با های تولید دیگری برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر نفروپاتی دیابتی استفاده شود.

زردچوبه اجتناب کرده اند اساس خشک شده طبیعی به تماس گرفتن Curcuma longa تهیه تبدیل می شود. رنگ آن زرد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک آن شبیه مخلوط کردن زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل توضیح دادن شده است. اجتناب کرده اند آن در کاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید در متعدد اجتناب کرده اند اصل العمل های هند، اندونزی، آفریقا، خاورمیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هند غربی استفاده تبدیل می شود. قرن هاست کدام ممکن است زردچوبه به از گرفتن خواص ضد التهابی شناسایی شده است است

ممکن است باید همراه خود ادویه زردچوبه بپزید کدام ممکن است چرخ دنده سرزنده زیادی دارد. Allrecipes.com اصل غذای کاری سبزیجات مراکش را پیشنهاد می تدریجی کدام ممکن است برای ادغام کردن سیب زمینی شیرین، بادمجان، فلفل بی تجربه، فلفل بنفش، پیاز، هویج، روغن زیتون، سیر، پودر کاری، دارچین، فلفل کاین، نخود، بادام، کدو بی تجربه، کشمش، آب پرتقال، اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید زردچوبه . برای عالی ناهار مفید روی برنج اسپرسو ای سرو کنید.

علاوه بر این اجتناب کرده اند allrecipes دستوری برای اسفناج، عدس بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاری لوبیا موجود است کدام ممکن است برای ادغام کردن پوره گوجه فرنگی، ماست (اجتناب کرده اند نوع طبیعی)، گارام ماسالا، زردچوبه، زیره بی تجربه، پودر چیلی، روغن زیتون، پیاز، سیر، اساس زنجبیل، گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشنیز.

اگر می‌خواهید برای پختن غذاهای واقعاً غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب مشهور داشته باشید، سوپ ادویه‌های شمال آفریقا را اجتناب کرده اند grouprecipes.com بررسی کنید. به پیاز، سیب زمینی، آب سبزیجات، دارچین، زردچوبه، زنجبیل، کاین، هویج، کرفس، گوجه فرنگی، زعفران، نخود، گشنیز، آبلیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل خواستن دارد.

Homecooking.about.com اصل العملی برای کاسرول روزانه همراه خود آب سبزیجات، کودزو هر دو پیکان، میسو، سیر، زردچوبه، نعناع، ​​ترخون، خمیر فلفل، کنگر فرنگی، جوانه های روزانه هر دو پیاز بی تجربه، توفو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردو دارد.

اینها تنها تعدادی از الگوی اجتناب کرده اند آنچه در آنلاین را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کتابهای پختن شام فعلی است است. زردچوبه متفاوت مراقبت های پزشکی مشترک نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات با توجه به فواید آن معاصر آغاز شده است، با این حال زردچوبه در متعدد اجتناب کرده اند اصل العمل های طبیعی مفید گنجانده شده است، پس چرا برخی اجتناب کرده اند آنها را امتحان نکنید؟