دیابت نوع ۲ – اهمیت تهیه با کارت دیابت

همه کسانی که دیابت دارند، به خصوص دیابت نوع ۲، از این موضوع آگاه نیستند. حتی اگر به یک دیابتی تشخیص داده شده اطلاع داده شود، همه این کار را نکرده اند. اگر شما دیابتی هستید ممکن است دوستان و خانواده شما بدانند، اما بقیه افراد جامعه چطور؟ چگونه می دانند که شما برای بازگرداندن قند خون ایده آل به کمک نیاز دارید؟ نوعی شناسنامه پزشکی کافی است.

قبل از خروج از منزل از داشتن کارت شناسایی، کارت پزشکی و کارت پزشک مطمئن شوید. اگر در یک موقعیت اضطراری برنامه‌ریزی نشده هستید و نمی‌توانید از طرف خودتان صحبت کنید، این کار به شما کمک می‌کند.

به ویژه، برخی از افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ از همراه داشتن مدرک پزشکی خودداری می کنند. ممکن است به این دلیل باشد که آنها نمی خواهند توجه را به این واقعیت جلب کنند که به این بیماری مبتلا هستند. برخی از افراد در حالی که نباید خجالت بکشند.

برخی دیگر معتقدند که اگر شواهدی از بیماری خود را همراه نداشته باشند، به نوعی وجود دیابت نوع ۲ را در بدن خود انکار می کنند. از سوی دیگر، برخی از بیماران دیابتی، همدردی یا درمان خاصی را که بسیاری از افراد گاهی به بیماران دیابتی ارائه می دهند، نمی خواهند. آنها فقط دوست دارند بدانند که هیچ راهی وجود ندارد که این موضوع مطرح شود.

دلیل هر چه که باشد، نتیجه این است که اگر دیابت دارید، داشتن کارت شناسایی پزشکی نه بیماری را بهبود می بخشد و نه بدتر می کند. اما می تواند زندگی شما را نجات دهد.

چنین ننگی به شناسنامه های دیابتی می چسبد. در گذشته، بیماران دیابتی به دستبندها یا گردنبندهای نقره ای روشن و ساده محدود می شدند که ممکن بود فریاد بزنند: “به من نگاه کن، من دیابتی هستم.” اما در جامعه مد محور امروزی، گزینه های سلیقه ای فراوانی وجود دارد. ممکن است معمولی و محتاطانه رفتار کنید و همچنان یک پیام بسیار مهم را ارائه دهید.

همه می دانند که همراه داشتن کارت دیابت بسیار مهم است. هیچ کس در مواقع لزوم تأثیرگذاری آنها را مناقشه نخواهد کرد. مشکل از این واقعیت ناشی می شود که هیچ کس نمی تواند واقعاً میزان اهمیت آنها را بسنجد تا زمانی که آنها مورد نیاز باشند. اگر به مراقبت های اورژانسی نیاز دارید، دانستن اینکه دیابت نوع ۱ یا ۲ دارید می تواند بر تصمیمات درمانی تأثیر بگذارد و به موفقیت مداخلات کمک کند.

هنگام انتخاب کارت شناسایی دیابت، باید کارت شناسایی را در نظر بگیرید که احتمال استفاده از آن بیشتر است. باید مقدار مناسبی از استتار داشته باشد تا با لباس شما ترکیب شود اما همچنان قابل تشخیص باشد. هرچه با این قطعه راحت تر باشید، احتمال پوشیدن آن بیشتر است.

مهمترین چیز در مورد این قطعات این است که وقتی فقط موردی را پیدا کردید که مطابق با سلیقه شماست، بیشتر بخرید. شما همیشه می خواهید در صورت از دست دادن نسخه اول، یک نسخه پشتیبان در دسترس داشته باشید.

زمانی که به آن عادت کردید، قرار دادن کارت شناسایی به سادگی یک ساعت یا انگشتر است. اگر زمانی فرا رسد که به کمک نیاز داشته باشید، ارزش آنها بیشتر از وزن طلا است.

بسیاری از خرده فروشان کارت شناسایی پزشکی را ارائه می دهند:

  • کارت ها،
  • دستبند،
  • گردنبند و
  • مشاهده جادو

به دنبال تبلیغات در پشت جلد همه مجلات سلامت باشید یا از داروخانه محلی خود بپرسید. اگر واقعاً یک قطعه امضا در طیف طراحان می خواهید، برخی از جواهرات می توانند مدل های لوکس را برای شما سفارش دهند.

رژیم لاغری سریع