دم کرده مخصوص دیابتی ها – راه سرراست برای کاهش درجه قند خون

اولین دسته اجتناب کرده اند داروهای ضد دیابت برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر نوع دوم تنها ۵۵ سال پیش به نظر می رسد شد. این داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد تولید دیگری می توانند پانکراس را برای ساخت انسولین اصولاً تحریک کنند. متأسفانه پرهزینه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این مسائل جانبی نامطلوب ای بر هیکل دارند. قابل انجام است سوال کردن کنید کدام ممکن است خواه یا نه برخی اجتناب کرده اند محصولات دارویی فعلی هستند کدام ممکن است می توانند ساخت انسولین را نیز تحریک کنند. بیایید نگاهی بیندازیم اکالیپتوس چگونه ممکن است مبتلایان دیابتی را معامله با تدریجی.

چرخ دنده سرزنده اکالیپتوس  

تقریباً ۷۴۵ گونه اکالیپتوس {در سراسر} جهان همراه خود شناسایی های مختلف لاتین اشاره کردن شده است. اکالیپتوس گلوبولوس هر دو اکالیپتوس گلوبولوس کدام ممکن است به «صمغ آبی» نیز شناخته شده است، گونه ای است کدام ممکن است بیشترین استفاده را در پزشکی دارد، برگ های آن تشکیل محصولات شیمیایی مشابه با فلاونوئیدها (آنتی اکسیدان ها)، تانن ها (همراه خود خواص ضد التهابی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسانس است. دانشمندان تاکنون حدود ۲۰ جزء را در اسانس ایجاد کرده اند. بی نظیر ترین آنها سینئول هر دو اکالیپتول است کدام ممکن است دارای خواص ضد عفونی کننده محکم است.

فواید دارویی  

برای فهرست کردن کاربردهای دارویی بی نظیر اکالیپتوس، مورد نیاز نیست داروساز باشید. اکالیپتوس مجاری تنفسی (برای برونشیت، سرفه، آنفولانزا، سینوزیت، آسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست (برای آرتریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید زخم) را معامله با می تدریجی. علاوه بر این خوب دافع اشکالات خوشایند است.

با این حال خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است اکالیپتوس ممکن است دیابت را معامله با تدریجی؟ نتایج ارتقاء سلامت اکالیپتوس بر روی موش های تحت تأثیر دیابت ناشی اجتناب کرده اند تجربی مورد تحقیق قرار گرفت. {به طور خلاصه}، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است عصاره آن ممکن است ساخت انسولین را در موش افزایش داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید درجه قند خون را کاهش دهد.

چگونه اجتناب کرده اند اکالیپتوس برای معامله با دیابت استفاده کنیم؟

۱۵ خوب و دنج برگ خشک ( گونه گلوبولوس ) را در یک واحد لیتر آب به مدت ربع ساعت بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمانی ۳ بار اجتناب کرده اند این «دم کرده مخصوص دیابتی ها» خواستن کنید.

خواه یا نه این معامله با خالص {برای حفظ} قند خون ممکن است در درجه صحیح کافی است؟ 

۹ انصافاً! با این حال این معجون اکالیپتوس ممکن است شناخته شده به عنوان خوب معامله با اضافی برای دیابت فوق العاده مفید باشد. حیاتی است کدام ممکن است بگوییم در حالی کدام ممکن است اکالیپتوس خوب محصول خالص است، تحت هیچ شرایطی بی گناه نیست! برخی اجتناب کرده اند اشیا منع بلعیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تداخل همراه خود برخی داروها موجود است. اگر غیر مستقیم به آغاز معامله با همراه خود چنین داروهای مبادله هستید، لطفاً ابتدا همراه خود دکتر مراجعه به کنید.