دستاوردهای دولت باید به درستی بیان شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد حسینی در همایش بزرگداشت روز خبرنگار در مجتمع فرهنگی هنری شهید حضور یافت. آوینی شهر همدان بیان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه با مشکلات و بلاتکلیفی هایی مانند بیمه دست و پنجه نرم می کنند که برای رفع این مشکلات با همت دولت سیزدهم تشکیل سازمان نظام خبرنگاری در کشور در حال بررسی است.

وی افزود: این موضوع در جلسات متعدد کمیته فرهنگ مطرح شده و در مراحل نهایی ارسال به شورای اسلامی در قالب لایحه است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد که این نهاد حمایتی به زودی محقق شود و جامعه رسانه ای کشور از حمایت های لازم برخوردار شوند.

حسینی با اشاره به سی امین سفر استانی رئیس جمهور همدان گفت: سفر استانداری همدان منشأ برکات و برکات فراوان برای مردم این خطه و اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های مختلف است. و علاقه یک بردار اختصاص داده شده است.

وی از رسانه ها خواست تا مصوبات سفر رئیس جمهور را رصد و اجرای آن را تا حصول نتیجه مطلوب مطالبه کنند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اقدامات سازنده و ارزنده دولت سیزدهم در حوزه های مختلف تاکید کرد: برخی رسانه های خارجی به این نکات مثبت توجه نکردند و برخی از خودی ها نیز با آن موافق هستند.

حسینی گفت: بر اساس بر اساس آخرین گزارش ها، درآمدهای نفتی کشور ۶ برابر شده است و در سفر رئیس جمهور روسیه، توافق ۴۰ میلیارد دلاری برای سرمایه گذاری این کشور در بخش های مختلف صورت گرفت که اتفاقات منحصر به فردی است و باید مورد توجه عموم قرار گرفت. .

وی به سیاست دولت سیزدهم اشاره می کند برای وی در راستای توسعه و تقویت روابط تجاری کشورمان با ۱۵ کشور همسایه تاکید کرد: موفقیت ها و دستاوردهای دولت باید به درستی بیان شود ضمن اینکه نقد منصفانه را نیز می پذیریم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ارتقای سواد رسانه ای مردم را ضروری دانست و تاکید کرد: رسانه های داخلی و خبرنگاران زیرک و آگاه با شناسایی شگردها و روش های رسانه های دشمن هوشیار باشند تا فریب افکار عمومی را نخورند. با کنایه های دشمن نظر.