در اغتشاشات اخیر دانشجویان انقلابی سکوت منتسب به جنبش انقلابی را فراموش نمی کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، شورای شفاف سازی دانش آموزی استان فارس در بیانیه ای اقدامات تخریبی معاندین را محکوم کرد.

نام خدای مهربان

ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم
آه، از اندوهی که با غمی دیگر تازه شده است.

متاسفانه داغ اقدام تروریستی دشمنان در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ ع. و غیره.؛ گویا خواست خدا بود که این خونی که بر در و دیوار حرم جمهوری اسلامی ریخته شد، مظلومیت ما و ضعف و ذلت یاغیان را فریاد بزند و یک پاک را در میان پاکان به یک ترتیب قرار ندهد. با داعش و صفتان داعش پایان می‌یابد، اما تاکنون و در واقعه حرم شاهچراغ، حجت بر مردم بصر تمام شده بود.

با وجود تدابیر نهادهای امنیتی و ردیابی دشمنان و دستگیری چند تیم خرابکار، این حرکت نامطلوب از کوچکترین فرصت استفاده کرد و سعی در شکنجه مردم مظلوم و امنیتی داشت.

پس از بالا آمدن افکار عمومی و جو علیه این اقدامات، شروع به تکرار عبارت «کسب خودشان» می کنند که این نیز نشان از کینه توزی و بی مسئولیتی این گروه در قبال اعمال و رفتارشان است.

اما باید به مسئولان شورای عالی امنیت ملی، قوه قضائیه و سایر مراجع ذیصلاح گفت: برنامه شما برای برقراری نظم و امنیت چیست؟!

وقتی آن سرباز آمریکایی اعتراف کرد که تظاهرکنندگان را مسلح کرده و کودک قاتل غاصب صهیونیستی از این اقدامات حمایت کرده و آرزوی حضور در تهران را داشته است، چرا که گرگانی ها به کشور و مردم عزیزمان دندان نشان دادند، جایی برای مماشات و برخورد نرم باقی نمی ماند. و از انجام هیچ اقدام مخربی اعم از کشتار نیروهای امنیتی و مردم مظلوم، آسیب رساندن به اموال عمومی و آتش زدن مغازه های مردم و یا تهدید و فحاشی دریغ نمی کنند…

لازم به ذکر است که مسئولان و سلبریتی ها با سخنان نسنجیده و غیرواقعی خود آرامش عمومی را از بین برده و عده ای را به خیابان ها و احتمالاً خرابکاری تحریک کرده اند و باید با این دسته از سلبریتی ها برخورد شود.

البته دانشجویان انقلابی سکوت و انفعال خواص و صفات نهضت انقلابی را فراموش نمی کنند. کسانی که در زمانی که انقلاب نیاز به حضور و روشنگری آنها داشت، پناه می بردند تا مبادا برخی از آنها مزاحمتی ایجاد کنند و از محبوبیتشان کاسته شود. اما عزت واقعی از آن خداست و جریان انقلابی هم به یاد این سکوت است.

در پایان باید گفت که شورای تبیین مواضع بسیج دانش آموزی استان فارس شهادت مدافعان امنیت به ویژه دانش آموزان بسیجی مشهد مقدس و همچنین مردم بی گناه و بی گناه را تبریک و تسلیت می گوید. اقدامات تخریبی را به دشمنان محکوم کرده و اعلام می کند: مردم انقلابی ایران اسلامی با دشمن توطئه کرده اند و قطعا در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند ماند.

در میان مؤمنان افرادی هستند که به عهد و عهد با خدا وفادارند، پس در میان آنان کسی است که محبت خود را به جا آورد و از آنان منتظر است، و تغییری نکرده اند (احزاب: ۲۳).

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید