در ادارات بازی سیاسی نخواهیم کرد / تکمیل کمربند عباس آباد – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر سید محمود حسینی پور بعدازظهر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار عباس آباد که با آن روبرو می شود اربعین حسینی بودن، فاصله گرفتن از ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی به ریشه بسیاری از مشکلات و مسائل نگاه کرد و گفت: هر کجا وقتی ارزش‌های انقلاب اسلامی کم رنگ شد، ارزش‌های غیرانقلابی مانند فساد برجسته می‌شود.

وی با عنوان اینکه مردم از فساد ادارات گلایه دارند، گفت: امروز باید با رشد و توسعه علم و فناوری در دنیا به ارزش های اسلامی توجه کرد چرا که رمز اصلی انقلاب احیای اسلام است. ارزش های.

وی بیان کرد: در دولت سیزدهم مردم و یک سال برنامه خدمت رسانی دولت، کارهای زیادی اجرا شد که در گذشته قابل انجام نبود و دولت بزرگترین عملیات اقتصادی را اجرا کرد و دولت های قبلی به دلیل اینکه وارد این عملیات نشدند. ترس از نیمکت هایشان

استاندار مازندران با بیان اینکه امروز با افتخار در شانگهای عضویت داریم، برکت فعالیت ها و برنامه های دولت تدبیر و امید است. هر کجا از مردم فاصله گرفتیم و با مشکلات و چالش هایی مواجه شدیم.

حسینی پور با اشاره به سابقه ۱۳ ساله تاسیس شهر عباس آباد گفت: این شهر در بسیاری از شاخص ها بی نظیر است و بزرگترین پایانه گل و گیاه در کشورهای آسیایی در این شهر ساخته شده است و به دلیل عدم حمایت کار کردن باقی ماند.

وی با بیان اینکه در مدیریت سیاسی بازی نخواهیم کرد، گفت: استاندار ما تابع هیچکس نیست و باید پاسخگوی مردم باشد و مسئولان باید بدانند که برای پیگیری روند سیاسی وقت نداریم زیرا نیاز امروز معیشت و اقتصاد است. ..

استاندار مازندران گفت: جایی که راه مردم را رها کردیم و وارد جریانات سیاسی شدیم همانجا متوقف شدیم.

وی با بیان اینکه سال هاست کمربندی شهر متوقف شده است، گفت: توقف این طرح سالهاست که مردم را آزار می دهد و باید برای شروع کریدور کوهستان – دشت مسیر عباس آباد به قالاردشت به سرعت باز شود. برای گردشگران

حسینی پور گفت: در دولت فعلی با هیچکس پیمان برادری نبسته ایم و ملاک ما در ارزیابی مدیران رضایت مردم است و مسئولان باید برای ارتقای رضایت مردم تلاش کنند.

گفت که مدیران ما بر اساس شاخص ها مورد ارزیابی قرار می گیرد، گفت: مدیران باید برای افزایش اشتغال و کاهش فقر کاری انجام دهند.

در این مراسم جواد اصلانی به عنوان فرماندار شهرستان عباس آباد معرفی شد.