درخشان: پرسپولیس نیاز به بازسازی دارد


به گزارش وانانیوز،

حمید درخشان درباره بازی دیروز پرسپولیس مقابل ملوان گفت: بهتر است در مورد نیمه اول صحبت نکنیم! پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت و هر چند از این تیم با این همه بازیکن بیشتر انتظار می رود. انتظار داشتیم پرسپولیس بهتر بازی کند اما در نیمه اول خیلی ضعیف بود. در نیمه دوم پرسپولیس شکل بهتری پیدا کرد و کمی به بازی سرعت داد. این سوال پرسپولیس را کمی بلندتر به رقص انداخت.

وی افزود: در نیمه اول هیچ حرکتی از کنار زمین نداشتیم و کاملاً بدون ریسک بازی کردیم اما در نیمه دوم کمی شرایط بهتر شد و لوکادیا از روی پاس گل زد. وقتی پرسپولیس با دو مهاجم بازی می کرد، بیشتر به ملوان فشار می آورد و همین باعث می شد این تیم عقب بماند. وقتی پرسپولیس به گل رسید مجبور شد فشار را برای گلزنی دوباره افزایش دهد اما به یک گل بسنده کرد. به ملوانان فرصت دادیم که خوشبختانه از آن استفاده نکردند اما در مجموع به مهم ترین اتفاق دست یافتند و سه امتیاز را کسب کردند. به نظر من با شرایط فعلی در نحوه بازی پرسپولیس باید تغییرات و تحولاتی ایجاد شود و این تیم تهاجمی تری بازی کند.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به صحبت های یحیی گل محمدی که در نشست خبری بعد از بازی گفت پرسپولیس خیلی خوب و جذاب بازی کرد، تصریح کرد: من به صحبت های سرمربی تیم احترام می گذارم و او باید این حرف ها را از زبان خودش بیان کند. از نظر، اما من از بیرون به بازی نگاه می کنم، نظر دیگری دارم. وقتی یک تیم خوب بازی می کند، ممکن است در هر نیمه حداقل ۶ یا ۷ موقعیت داشته باشد، اما هیچ کس در نیمه اول آن را ندید. اگرچه در قسمت دوم وضعیت کمی بهتر شد.

درخشان در پاسخ به این سوال که دلیل عملکرد ضعیف پرسپولیس در دیدار مقابل ملوان چه بود، افزود: باید در نحوه بازی تجدید نظر شود. اگر پرسپولیس بخواهد همین روند را ادامه دهد مشکلات زیادی به وجود می آید اما این تیم برای افزایش سرعت بازی نیاز به هماهنگی بیشتری دارد.

وی در پاسخ به این سوال که پیروزی های اقتصادی پرسپولیس در خطر نیست، گفت: باید هر دو طرف ماجرا را ببینیم، یک طرف سه امتیاز می گیرد که خیلی مهم است، اما طرف دیگر این است که شما می توانید. همیشه به برد با یک گل راضی باشید زیرا گاهی اوقات ممکن است گرفتار شوید. سبک بازی پرسپولیس باید بهتر شود تا بتواند با گل های بیشتری زمین را ترک کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این تیم با شرایط فعلی می تواند مدعی اصلی عنوان قهرمانی باشد، بیان کرد: بله قطعا پرسپولیس قهرمان دارد اما رقبای این تیم هم ضعیف هستند.ماه آنها این کار را نکردند شرایط در پرسپولیس متفاوت است زیرا انتظارات زیادی از این تیم وجود دارد و آنها باید تهاجمی تر بازی کنند زیرا هواداران این نوع پرسپولیس را دوست دارند. به نظر من پرسپولیس باید اینطور بازی کند شکایت تا این تیم دچار مشکل نشود.

انتهای پیام/