داروهای تقویت کننده قوای جنسی برای روز ولنتاین


روز ولنتاین یکی از ولنتاین ترین روزهاست جشن های عاشقانه (و گران قیمت). در جهان به دلیل شدت مردم سیل احساسات. زوج های عاشق پیدا کنید فقط دلیل دیگری برای نزدیک شدن و دادن اضافی یعنی عشق آنها (یا روز). همانطور که همه می دانیم عشق از معده عبور می کند اولین. بنابراین، ما باید برو دنبال غذا چه کسی – کدام به بسیاری از عطرهاطعم ها و بافت ها ظرف ها پر از تخیل و ترکیب های هیجان انگیز.

اگر قصد دارید یک شام رمانتیک داشته باشید، بهتر است از غذاهای تقویت کننده قوای جنسی استفاده کنید. این غذاها حواس را بیدار می کنند، ما را برای صمیمیت بعد از شام آماده می کنند و عملکرد عالی در عشق را تضمین می کنند (بله، منظورمان در رختخواب است)! بنابراین بیایید نگاهی به برخی از داروهای تقویت کننده جنسی بیاندازیم تا ایده ای در مورد آنچه ممکن است در منوی روز ولنتاین شما وجود داشته باشد داشته باشیم:

  • مارچوبه: یکی از خوشمزه ترین سبزیجاتی که در بازار می توانید پیدا کنید مارچوبه است. آنها سرشار از ویتامین E هستند، میل جنسی را تحریک می کنند و به تولید هورمون های افزایش دهنده عملکرد کمک می کنند. آنها را به عنوان پیش غذا یا به عنوان بخشی از یک سالاد رنگارنگ امتحان کنید. در اینجا هشدار برای کسانی که به دلیل مصرف بوی بدن ترشح می کنند. میدونی کی هستی!
  • صدف: صدف ها به دلیل خاصیت تقویت جنسی خود شناخته شده اند. آنها حاوی مقدار زیادی روی هستند و به افزایش دوپامین کمک می کنند و مردان را برای کارهای بعدی آماده می کنند. می توانید آن را به عنوان غذای اصلی میل کنید، زیرا به عنوان یک گزینه بسیار سبک است.
  • موز: یکی دیگر از خوراکی های تقویت کننده قوای جنسی، عاشق موز است. موز سرشار از پتاسیم و همچنین بروملین است و به تحریک سیستم تولید مثل و تقویت میل جنسی کمک می کند. بانوفی بهترین دسر روز ولنتاین است! پرخوری نکنید، زیرا ممکن است روی مبل پف کنید.
  • شکل: انجیر بدن را تقویت می کند، در حالی که اسیدهای آمینه استقامت را در هنگام رویارویی های هیجان انگیز تحریک می کند. سالاد انجیر یک انتخاب عالی و سرشار از طعم است!
  • آووکادو: سرشار از پتاسیم و اسید فولیک. در نتیجه، ما از یک غذای عالی صحبت می کنیم که کاملاً با میز روز ولنتاین رمانتیک شما همراه است. این کاملا با میگو در سالاد و… صدف جفت می شود. آره.
  • شکلات: همه عاشق شکلات هستند و خواص تقویت کننده آن باعث می شود که امروزه بیشتر از آن استقبال شود! شکلات حاوی ترکیباتی است که دوپامین آزاد می کند. اینها همان موادی هستند که در بالای آمیزش آزاد می شوند. بنابراین، شکلات را نباید از منوی روز ولنتاین کنار گذاشت!

ایده ای برای نوشیدنی دارید؟

از آنجایی که ما طیف گسترده ای از غذاهایی را که می توان آنها را برای یک شام رمانتیک عالی ترکیب کرد، پوشش دادیم، تنها چیزی که برای ما باقی مانده است این است که نوشیدنی الکلی مناسب را پیدا کنیم. البته مصرف الکل باید در حد اعتدال باشد، زیرا عملکرد ما با میزان الکلی که روزانه مصرف می کنیم نسبت عکس دارد. اگر می خواهید یک نوشیدنی سبک و با طراوت با خواص تقویت کننده جنسی داشته باشید، پیشنهاد می کنم:

  • یک شات ودکا
  • ۲ دوز نوشابه (آب گازدار)
  • یک دوز آب انار

همه را در یک لیوان بلند پر از یخ برعکس کنید. این یک نوشیدنی خوشمزه است که سرشار از آنتی اکسیدان های حاصل از انار است و می توانید با لذت از آن لذت ببرید. علاوه بر این، رنگ آن بسیار گرم است و زوج را به زیبایی واجد شرایط می کند. به هر حال، قرمز رنگ شور است و روز ولنتاین با این فهرست می تواند سرشار از شور و اشتیاق و عشق شهوانی باشد. موفق باشید و ما امیدواریم که همچنان عشق خود را با صدای بلند در هر روز از سال جشن بگیرید!

بهترین سلامتی

غذاهای پست آفرودیزیاک برای روز ولنتاین در آنا کورتز عرضه شد.