حمایت از واحدهای تولیدی در دستور کار دادستان شهرستان قرار گیرد


به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، سیدمحمد موسویان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهاقان ضمن تسلیت ایام صفر و صفر. درگذشت آیت‌الله ناصری گفت: دادستان‌ها غیر از قضات باید مدیران خوبی هم باشند، کنار هم باشند و با همه دستگاه‌های حاکمیتی شهرستان ارتباط برقرار کنند.

وی با تاکید بر حضور مستمر دادستان بین مردم و حوزه حفاظت و رسیدگی به مسائل و مشکلات، گفت: دادستان ها باید بیش از اینکه کار کنند، وقت خود را به جامعه اختصاص دهند.

موسویان با بیان اینکه اقدامات به موقع دادستان می تواند از وقوع جرایم جلوگیری کند، گفت: مواردی وجود دارد که دادستان باید قبل از طرح شکایت وارد شده و مشکل را حل کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان بیان کرد: مطالبات جدی با رعایت حقوق عامه در دستور کار دادستان قرار گیرد و در آن مسیر از ظرفیت های موجود مردمی استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه قاطعانه با جرایم خشن برخورد می کنیم، گفت: در شهرستان دهاقان جرایم خشونت آمیز صورت نگرفته است و همه باید تمام تلاش خود را بکنند تا این رویه در آینده نیز ادامه داشته باشد و آرامش در شهر برقرار شود.

موسویان با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه دادستانی باید تعداد پرونده ها را به دادسرا کاهش دهد، گفت: دستگاه های ذیربط باید به دادستان برای پیشگیری از وقوع جرم کمک کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان نیز خطاب به دادستان دهاقان گفت: حمایت از واحدهای تولیدی شهرستان را در دستور کار قرار داد و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی دهاقان به کار گرفت.

به گزارش فارس، در این آیین مرتضی رعیتی دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان دهکان با حکم رئیس قوه قضائیه به سمت دادستان عمومی و انقلاب جدید شهرستان دهکان منصوب شد. . جواد مصلحی.

انتهای پیام/۶۳۱۲۲/م/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید