حقایقی با توجه به قند خون بالا

دیابت. قند خون بالا خواه یا نه این بیماری پیر شدن نیست؟ خواه یا نه این ساده پدربزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادربزرگ هر دو سایر اقوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان بالاتر ممکن است را آزار نمی دهد؟ خواه یا نه این شبیه به بیماری است کدام ممکن است باعث تبدیل می شود {هر روز} به خودتان تزریق کنید؟ این شبیه به بیماری است کدام ممکن است اجتناب کرده اند مصرف کردن قند بیش از حد به آن است مبتلا می شوید، مناسب است؟ خواه یا نه این مناسب نیست کدام ممکن است ساده اشخاص حقیقی اضافه وزن به این بیماری مبتلا می شوند؟

در گذشته اجتناب کرده اند اینکه جلوتر برویم، اجازه دهید برخی اجتناب کرده اند قوانین اولین دیابت را مرور کنیم. اول، حدود ۵.۵ میلیون آمریکایی در جاری حاضر برای دیابت خرس معامله با هستند. تحقیق نماد می دهد کدام ممکن است ۵ میلیون آمریکایی تولید دیگری به دیابت تجزیه و تحلیل داده نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ میلیون تولید دیگری دچار اختلال در تحمل گلوکز هستند کدام ممکن است ممکن است در نتیجه دیابت شود. این انواع قابل توجهی اجتناب کرده اند افراد است. مؤسسه سراسری بهداشت گفتن می تنبل کدام ممکن است صدها هزار نفر هر ساله {به دلیل} دیابت تجزیه و تحلیل داده نشده تخیل و پیش بینی شخصی را اجتناب کرده اند کف دست می دهند. مهمتر اجتناب کرده اند همه، سومین دلیل برای در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر در آمریکا، مسائل دیابت است.

۲ تعیین کنید مختلف اجتناب کرده اند دیابت موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه زمان ها با توجه به دیابت نوع I را انتخاب کنید و انتخاب کنید II نیست. تعیین کنید اول دیابت {بی مزه} نامیده تبدیل می شود. بیشتر اینها دیابت فوق العاده غیر معمول است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ دلیل برای دارد. قابل انجام است سطوح پایینی اجتناب کرده اند هورمونی به تماس گرفتن وازوپرسین وجود داشته باشد، هر دو قابل انجام است کلیه ها با موفقیت به وازوپرسین پاسخ ندهند. علائم بی نظیر این اختلال متابولیک تشنگی از حداکثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برون ده ادرار بیش از حد است.

شایع‌ترین نوع دیابت، دیابت شیرین نامیده می‌شود. این نتیجه ضرر در پانکراس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت انسولین . مرحله قند خون هیکل به میزان صحیح انسولین ساخت شده برای تجزیه گلوکز (قند) در رژیم غذایی ما متکی است. دیابت خوب بیماری مزمن متابولیسم کربوهیدرات است. ژنتیک در واقعً در تحمیل دیابت موقعیت دارد، با این حال تصور می‌شود کدام ممکن است رژیم غذایی سرشار اجتناب کرده اند غذاهای فرآوری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم فیبر دلیل برای بی نظیر در اصولاً اسبابک ها است. بیشتر اینها رژیم غذایی در نتیجه مشکلات وزنی تبدیل می شود، به این تکنیک کدام ممکن است اشخاص حقیقی دارای {اضافه وزن} اصولاً کشف نشده خطر ابتلا به دیابت هستند.

دیابت نوع اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم دیابتی است کدام ممکن است با توجه به آن شنیده اید. نوع I کدام ممکن است شناخته شده به عنوان دیابت تکیه کن به انسولین هر دو دیابت جوانان شناخته تبدیل می شود. این تعیین کنید اجتناب کرده اند دیابت برای ادغام کردن تخریب سلول های بتا در پانکراس است کدام ممکن است انسولین ساخت می کنند. اصولاً در کودکان دیده تبدیل می شود.

اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت نوع I علائم زیر را نماد می دهند:

o تحریک پذیری

o تکرر ادرار

o تشنگی تعجب آور است

o تهوع/استفراغ

o کاهش چند پوند

خستگی

o نقطه ضعف

o گرسنگی تعجب آور است

o ساعت شب ادراری مکرر (در کودکان)

اشخاص حقیقی دیابتی نوع I نیز آسیب پذیر اپیزودهای قند خون بالا (هیپرگلیسمی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند خون زیرین (هیپوگلیسمی) هستند. هر خوب اجتناب کرده اند این شرایط ممکن است مشکلات پزشکی شدید تحمیل تنبل.

هیپرگلیسمی ممکن است به آهستگی در سراسر تعدادی از ساعت هر دو روز رخ دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصولاً در کل بیماری رخ می دهد. خوب علامت هشدار دهنده بی نظیر عدم مهارت در زیرین نگه از گرفتن مایعات است. مسائل بدون شک برای ادغام کردن سکته مغزی، کما، نابینایی، نارسایی کلیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب عصبی است. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، هیپوگلیسمی برای عجله رخ می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است ناشی اجتناب کرده اند بردن وعده های غذایی هر دو بازی بیش اجتناب کرده اند حد باشد. علائم هیپوگلیسمی برای ادغام کردن سرگیجه، گرسنگی، گیجی، عرق کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوزن سوزن شدن لب ها است. مسائل ممکن است برای ادغام کردن دوبینی، لرزش، بی نظمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کما باشد.

دیابت نوع دوم اصولاً در {افرادی که} سابقه خانوادگی دیابت دارند رخ می دهد. این تعیین کنید اجتناب کرده اند دیابت به سختی مشخص است. پانکراس انسولین ساخت می تنبل، با این حال {به درستی} کار نمی شود. این باعث بالا نگه از گرفتن مرحله قند خون تبدیل می شود از گلوکز {نمی تواند} به سرعتی کدام ممکن است باید وارد سلول های هیکل شود.

اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت نوع دوم علائم زیر را نماد می دهند:

o تاری دید

o خارش

o تشنگی تعجب آور است

خستگی

o افزایش آهسته زخم

o بی حسی توسط دست ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاها

o عفونت های پوستی

o علائم مداوم آنفولانزا

o ریزش مو در پاها

o افزایش موی صورت

o برآمدگی های کودک نوپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرد رنگ روی هیکل

اولین شاخص رایج دیابت در پسرها وضعیتی به تماس گرفتن بالانوپوستیت است. این بیماری تحریک آلت تناسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ختنه گاه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً همراه خود تکرر ادرار در کنار است.

انتخاب گسترده ای اجتناب کرده اند امکان های سلامت خالص به راحتی در دسترس است مبتلایان دیابتی است. محافظت خوب رژیم غذایی صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی در یک واحد این سیستم ورزشی ۲ به همان اندازه اجتناب کرده اند بسیار قدرتمند راه های مدیریت دیابت است. دکتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید متخصص مصرف شده ممکن است در تحمیل خوب این سیستم غذایی کدام ممکن است برای شما ممکن است بهتر از است کمک کننده {خواهد بود}. خوب قوانین عمومی برای رژیم غذایی دیابتی، مصرف کردن غذاهایی است کدام ممکن است کربوهیدرات های پیچیده، کم چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر بالایی دارند. یعنی از میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات، اجتناب کرده اند جمله آب میوه. کربوهیدرات‌های پیچیده آهسته‌تر وارد سیستم می‌شوند، فیبر به کندی افزایش قند خون کمک می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محتوای چربی کم باعث زیرین نگه از گرفتن مرحله چربی در جریان خون می‌شود. اجتناب کرده اند قندهای آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی های اشباع شده اجتناب کنید.

بازی اجتناب کرده اند اهمیت یکسانی برخوردار است از مشکلات وزنی مسئله بی نظیر دیابت نوع دوم است. دکتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمانگران می توانند ارائه می دهیم در طراحی خوب این سیستم کاهش چند پوند کمک کنند کدام ممکن است نیازهای ممکن است را برآورده تنبل.

جدا از رژیم غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازی، تقویت می کند هایی موجود است کدام ممکن است نماد داده شده است کدام ممکن است به دیابت {کمک می کند}. این تقویت می کند‌ها عبارتند اجتناب کرده اند: کروم پیکولینات – انجام انسولین را افزایش می‌دهد، کدام ممکن است در نتیجه کاهش مرحله قند خون می‌شود.

هیچ تقویت می کند غذایی شامل سیستئین، خوب اسید آمینه، بلعیدن نکنید. این اراده باعث تحمیل مشکلاتی در مهارت سلول ها برای فریب دادن صحیح انسولین شود.

ویتامین های B، C را انتخاب کنید و انتخاب کنید E نیز شناخته شده به عنوان آنتی اکسیدان مفید هستند. آنها برای پیشگیری اجتناب کرده اند مسائل ثانویه دیابت مشابه مشکلات تخیل و پیش بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروقی کار می کنند. همراه خود این جاری، باید اجتناب کرده اند بلعیدن دوزهای بیش از حد ویتامین C هر دو B1 خودداری کرد از می توانند انسولین را غیرفعال کنند.

چندین گیاه نیز برای دیابت مورد حمایت قرار می گیرند. این محصولات عبارتند اجتناب کرده اند توت سدر، زغال اخته، جینسنگ، زغال اخته، پایه قاصدک، بوچو را انتخاب کنید و انتخاب کنید uva ursi. هر گیاه موقعیت خاصی در محافظت مرحله صحیح قند خون دارد.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است دیابت باعث مشکلاتی در سیستم ورود به خون تبدیل می شود، اجتناب اجتناب کرده اند بلعیدن تنباکو به هر شکلی حیاتی است. تنباکو رگ های خونی را منقبض می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورود به خون را تنبل می تنبل. بلعیدن تنباکو اکسیژن کمتری به اندام ها می رساند. این ضعیف اکسیژن موقعیت مهمی در تحمیل زخم پا کدام ممکن است در اشخاص حقیقی دیابتی شایع است، دارد.

توضیحات زیادی برای جلوگیری اجتناب کرده اند بروز دیابت موجود است. سلامت عمومی ممکن است را شبح می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در نتیجه مسائل مختلفی شود. در همین جا ساده تعدادی از مورد است. رتینوپاتی دیابتی – این آسیب به شبکیه توجه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلیل برای بی نظیر نابینایی در آمریکا است. نفروپاتی دیابتی – این آسیب به کلیه ها است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلیل برای بی نظیر در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر در مبتلایان دیابتی است. نوروپاتی دیابتی – این آسیب به اعصاب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بی حسی، سوزن سوزن شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد خاص تبدیل می شود. پاها، ساق پا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کف دست ها را خرس تاثیر مکان ها.

آموزش داده شده است شده است کدام ممکن است دیابت جذاب، موذیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند است. اگر در نظر گرفته شده می کنید علائم دیابت دارید، همراه خود دکتر نهایی شخصی تصمیم بگیرید.

برای کسب داده ها اصولاً با توجه به دیابت، می توانید همراه خود گروه های اشاره کردن شده در زیر تصمیم بگیرید.

صفحه بحث دیابت آمریکا ۱۶۶۰ Duke Street Alexandria, VA 22314 703-549-1500

وسط در سراسر جهان دیابت ۳۸۰۰ پارک نیکولت بلوار مینیاپولیس، MN 55416 612-927-3393 National Diabetes Information Clearinghouse 1 Information Way Bethesda, MD 20892-3560 301-654-3327

اگر نیاز دارید داده ها بیشتری با توجه به هر خوب اجتناب کرده اند موضوعات مطرح شده در این متن داشته باشید هر دو می خواهید اندیشه هایی برای مقاله بلند مدت توصیه شده دهید، می توانید در اینترنت موقعیت یابی من می خواهم همراه خود من می خواهم تصمیم بگیرید.

امیدوارم این داده ها برای شما ممکن است مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزشی بوده باشد. سهم مهمی در مراقبت های بهداشتی شخصی داشته باشید. همه عامل را با توجه به جسمی کدام ممکن است ۲۴ ساعت در یک روز واحد روز همراه خود شخصی حمل می کنید بیاموزید.