حضور ۳ کشتی گیر جومی در جام جهانی ایتالیا


هادی علیایی رئیس هیئت کشتی کام از کوم در گفت وگو با خبرنگار فارس در کام با اشاره به اعزام کشتی گیران کام به جام جهانی گفت: به لطف خداوند و تلاش ورزشکاران مستعد در جام جهانی استان، مهدی جواهری، امیر عبدی در وزن ۷۲ کیلوگرم و شاهرخ میکائیلی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم، پرچمداران کوم در تیم کشتی آزاد جوانان هستند.

وی افزود: امیدواریم این سه کشتی گیر فرانسوی مانند علی رضا نجاتی دارنده مدال طلای کشتی کام که چند روز پیش موفق به کسب مدال طلا شد، بتوانند به جایگاه خوبی برای ایران دست یابند و برای شهرمان افتخار کنند. سالی پر از ستایش که باعث شد در مسابقات و اردوهای مختلف در ترکیب ثابت تیم ملی ایران حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: علاوه بر این ۳ کشتی گیر، مهدی علیزاده پورنیا مربی کشتی استان کوم که مربی تیم ملی کشتی فرنگی امیدهای ایران در مسابقات جهانی سال گذشته صربستان نیز هست به عنوان مربی تیم ملی. کشتی فرنگی جوانان کشور جام ساساری را برعهده خواهد داشت و برای این مربی توانمند جومی آرزوی موفقیت داریم.

علیایی گفت: کشتی در کوم فقط به بازیکنان و مربیان افتخار نمی کند، صبح امروز مطلع شدیم که با اعلام اتحادیه جهانی سعید عباسی داور بین المللی S1 کشور و استان کوم جهان را قضاوت خواهد کرد. مسابقات کشتی جوانان در بلغارستان برای شما آرزوی درخشش داریم.

رئیس هیئت کشتی کام در پایان گفت: این مسابقات روز جمعه ۱۹ خردادماه در شهرستان ساساری برگزار می شود که امیدواریم تیم کشتی با شایستگی های خود به جایگاه ارزشمندی دست یابد.

انتهای پیام/ ۷۸۰۳۰
این را برای یک صفحه جلد پیشنهاد دهید