حذف بازیکن منچستریونایتد از ترکیب توسط تنهاچ


به گزارش وانانیوز،

اریک تنهاچ که به تازگی قراردادی سه ساله امضا کرده است، در ابتدای حضورش در جمع “شیاطین سرخ” هدایت تیم فوتبال منچستریونایتد را برعهده گرفت و تیمش را در تور پیش فصل تایلند و استرالیا هدایت کرد. به پیروزی مقابل لیورپول، ملبورن ویکتوری و کریستال پالاس رسید و در آخرین بازی تیمش با نتیجه ۲-۲ که در اختیار استون ویلا بود پیروز شد. رسانه های انگلیسی از سخت گیری این مربی هلندی در تمرینات منچستریونایتد و وضع قوانین جدید خبر دادند.

نسخه انگلیسی «اتلتیک» اعلام کرد؛ بخشی از استراتژی تنهاچ برای مدیریت تیمش نظم و انضباط سختگیرانه است و وقتی بازیکنی مرتکب اشتباه می شود، عواقب آن قابل توجه است. بر اساس این گزارش؛ در جریان تور پیش فصل ۱۸ روزه منچستریونایتد، یکی از بازیکنان دو بار در تمرینات و تست های تیمی تاخیر داشت و تنهاچ در حالی که قصد داشت در یکی از بازی های تدارکاتی از او در ترکیب تیمش استفاده کند، با بازجویی این بازیکن را جریمه کرد. او ترکیب را ترک کرد تا به بازیکنان دیگر یادآوری کند که زمان بندی مهم است.

تنهاخ تأخیر را نشانه لغزش استانداردهای خود می داند که اگر کنترل نشود، می تواند به سایر جنبه های کار یک فوتبالیست در زمین آسیب برساند. برونو فرناندز و داوید دخیا به شدت از این اخطار برای تاخیر حمایت کردند و بازیکن مورد نظر نیز پیامی از سرمربی دریافت کرد.

پیش از این رسانه های انگلیسی گزارش داده بودند که تنهاخ قوانین سختگیرانه ای برای بازیکنانش در منچستریونایتد وضع کرده است که عبارتند از:

– جریمه یا جریمه تاخیر در تمرینات، جلسات تجزیه و تحلیل و وعده های غذایی

– منع استفاده از تلفن همراه هنگام غذا خوردن

– ممنوعیت استفاده از مشروبات الکلی قبل از بازی

– ممنوعیت استفاده از آشپز شخصی

– بررسی مداوم وزن بازیکنان

انتهای پیام/