جس گوتکین، متخصص تغذیه


جس گوتکین می‌داند که مسیر خوردن متعادل با نیت خوب هموار شده است. اما تمام نکات تغذیه سالم در جهان کمکی نمی کند مگر اینکه به شما مربوط باشد. جلسه با جس یک منطقه بدون قضاوت است. غذا ساده است، اما غذا دادن به خودتان می تواند پیچیده باشد.

جس گوتکین در طول زندگی حرفه ای خود با غذا به شکلی کار کرده است. از جمله در صنعت رستوران داری و حتی گذراندن دوره های مختلف آموزش شراب. او در آشپزخانه احساس راحتی می کند و می خواهد دانش و تجربه خود را با مشتریانش به اشتراک بگذارد. به مشتریان خود کمک می کند تا راه حل های عملی برای تغذیه روزانه خود پیدا کنند.

جس مشتاق حمایت از مشتریانش در برنامه ریزی غذایی خانوادگی، تغذیه کودک، اختلال در غذا خوردن (از جمله مصرف غذاها و نوشیدنی ها) و نگرانی های سلامتی زنان است. و همچنین با زنان و مردان مبتلا به بیماری های مزمن.

جس از زمان شروع کار خود به عنوان یک متخصص تغذیه، دو دختر کوچک به دنیا آورده است. زمان‌بندی نمی‌توانست بی‌نقص‌تر باشد زیرا او می‌توانست تجربه عملی به دست آورد. او اصول تغذیه و تغذیه سالم را به صورت روزانه در خانواده خود به کار می گیرد. جس تجربه دست اولی با توانایی به کار بردن نکات برنامه ریزی وعده غذایی برای یک خانواده شلوغ دارد. او واقعاً به این اصل اعتقاد دارد که “تغذیه بهترین است” بالاخره. او می خواهد به مشتریانش کمک کند تا بفهمند این برای خود و خانواده شان چه معنایی دارد.

جس خود را به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر، با اشتیاق شدید به علوم غذایی و تغذیه تعریف می کند. او دائماً به دنبال فرصت های آموزشی است که زمینه های دانش او را گسترش دهد. چندین موضوع در حال حاضر تحت پوشش: غذا خوردن بصری، تصویر بدن، یائسگی، کشاورزی کانادایی و رژیم غذایی ما.

او یک روز عالی را صرف شیرینی های مورد علاقه و پختن شیرینی برای خانواده و دوستانش خواهد کرد. در تمام این مدت از یک لیوان شراب خوب لذت می برید.

او به عشق و اشتیاق خود به تغذیه سالم اعتقاد دارد، که او را برای سفر سلامتی شما مناسب می کند. قرار خود را همین امروز رزرو کنید!

هزینه قرار ملاقات چقدر است؟

قرارهای اولیه بین ۸۰ تا ۹۰ دقیقه و هزینه آن ۱۸۵ دلار است
قرارهای بعدی ۵۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد و ۱۳۰ دلار هزینه دارد

چگونه می توانم با یک متخصص تغذیه وقت بگیرم؟

برای رزرو قرار ملاقات با یکی از متخصصین تغذیه یا درمانگران ثبت شده ما، می توانید:
تلفن: ۲۰۴-۵۱۵-۷۴۶۶
ایمیل: [email protected]
رزرو آنلاین: https://alittlenutrition.janeapp.com/#/staff_member/7/treatment/2

رژیم لاغری سریع