تمامی تعهدات فنی باشگاه تراکتورسازی در اختیار “گربان بردیف” است.به گزارش وانانیوز،

پس از پایان لیگ بیست و یکم که نتایج آن زیبنده نام بزرگ تراکتورسازی و شخصیت والای هواداران پرشور تراکتورسازی تبریز نشد تا تیمی قدرتمند بسازد که از نظر فنی و قطعا پاسخگوی انتظارات و خواسته های مردم باشد. هواداران پرشور آن، تحقیقات و بررسی برای جذب مربی با صاحب سبک و نویسنده ای آغاز شد که علاوه بر رهبری فنی تیم بتواند تراکتور را در مسیر پیشرفت حرفه ای و استانداردسازی باشگاه و راه اندازی آکادمی تراکتورسازی یاری کند. ، زیرساخت های حرفه ای باشگاه را در بستر مناسب ایجاد کند.

در این راستا از قربان بردیف مربی معروف فوتبال روسیه که سابقه درخشانی در فوتبال اروپا دارد دعوت به همکاری می شود و امروز با خوشحالی به هواداران تراکتورسازی اعلام کردیم که این باشگاه با قربان بردیف به عنوان سرپرست و فنی با تراکتورسازی موافقت کرده است. مدیر تیم بزرگسالان تراکتورسازی علاوه بر آماده سازی تیم بزرگسالان تراکتورسازی برای بیست و دومین دوره لیگ برتر، نظارت بر تمامی فعالیت های فوتبال تراکتورسازی از زیرساخت های آکادمیک، پایه و حرفه ای تا یک پروسه ۳ تا ۵ ساله را با حمایت هواداران فهیم تراکتورسازی، باشگاهی که انجام خواهد داد. تبدیل شدن به نیروی بلامنازع فوتبال آسیا.

قربان بردیف با تجربه موفق در باشگاه های روستوف و روبین کازان روسیه و سایر باشگاه های موفق دیگر کشورهای مستقل از اتحاد جماهیر شوروی سابق به تبریز می آید تا بتوانیم با همکاری یکدیگر ساختاری حرفه ای برای فوتبال تراکتورسازی بسازیم.

در این راه روی تخصص و فداکاری قربان بردیف و همکاری همه ارکان باشگاه و از همه مهمتر صبر و حمایت و تشویق هواداران پرشور تراکتورسازی حساب کردیم. آینده متعلق به کسانی است که با ایمان و اعتقاد خالصانه با تمام وجود برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنند. مسیر جدید تراکتورسازی برای رسیدن به قله های فوتبال آسیا آغاز شده است.

مرحله جدید تمرینات تراکتورسازی از ۱۵ تیرماه زیر نظر قربان بردیف و همکارانش آغاز می شود. ۱۵ تیر روزی باشکوه و ماندگار در تاریخ پرافتخار تراکتورسازی خواهد بود. روز آغاز حرکت جدید تراکتور به سمت موفقیت های پایدار …

انتهای پیام/