تلاش دشمن برای جلوگیری از استقرار الگوی انقلاب اسلامی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، اشرف جنتی استاد دانشگاه عصر سه شنبه در اجتماع بزرگ جامعه زنان و دختران گیلانی در میدان شهدای ذهاب رشت اظهار داشت: وحدت عامل اصلی پیروزی امت اسلامی و دشمن است. سعی در شکستن این وحدت دارد.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را آغاز چالشی بزرگ برای جبهه استکبار عنوان کرد و افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران معادلات دشمن در منطقه و جهان را به هم ریخته است.

این استاد دانشگاه با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی در بخش‌های مختلف گفت: ایران بعد از انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف پیشرفت‌های شگرفی داشته است و دشمن از این تحولات و دستاوردها هراس دارد.

جنتی با اشاره به اینکه دستاوردهای جمهوری اسلامی مغفول مانده است، گفت: موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی باید با تبیین و روشنگری به نسل جوان منتقل شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب رشد امت اسلامی شد، افزود: رشد انقلاب اسلامی عامل اصلی دشمنی جبهه استکبار است و خشم دشمن نسبت به نظام اسلامی به وضوح نمایان است.

این کارشناس مسائل سیاسی و اجتماعی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا از الگوپذیری انقلاب اسلامی جلوگیری کند، گفت: مشکل دشمن با ایران اسلامی حجاب و بدحجابی نیست، بلکه با ایران مستقل و قدرتمند مخالف هستند.

جنتی با بیان اینکه موفقیت ایران اسلامی خاری در چشم دشمن شده است، دلایل حوادث اخیر کشور را تشریح کرد و تصریح کرد: اعتراض با اغتشاش فرق می کند و باید کسانی که تحت تأثیر عواطف و احساسات هستند از هم جدا شوند. از طیفی از بازیگران خرابکار و متخاصم.

وی با اشاره به دلبستگی مردم به ایران اسلامی، افزود: مردم ایران ثابت کرده اند که به شیوه های حساس و باورنکردنی از نظام اسلامی حمایت می کنند.

این استاد دانشگاه با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه گفت: هیچکس منکر مشکلات نیست و دولت تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات می کند و همکاری مردم در این مسیر راه را باز می کند.

جنتی اجرای احکام شرعی و الهی را یکی از اهداف انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: اگر پرچم عوض شود انقلاب به وقوع نپیوست، بلکه اجرای احکام شرعی از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی».

وی با تاکید بر اینکه حفظ نظام یکی از تعهدات است، افزود: دشمن تمام توان خود را برای توقف انقلاب اسلامی سرمایه گذاری کرده است و از این رو می طلبد که با دقت به مسائل برخورد کنیم تا در میدان بازی دشمن قرار نگیریم.