ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با گل گهربه گزارش وانانیوز،

با پایان بازی های فیفادی و ملی، مسابقات لیگ برتر دوباره از سر گرفته می شود و در یکی از مهم ترین دیدارهای هفته، تیم های دسته دوم و سوم گل گهر و استقلال به مصاف شهید قاسم سلیمانی می روند. ورزشگاه سیرجان.

استقلال در دیدار قبلی مقابل نساجی بهترین نسخه فصل را ارائه کرد و به همین دلیل اعتقاد بر این است که ساپینتو کمترین تغییرات ممکن را در ترکیب تیمش ایجاد کند.

با حضور سه بازیکن در اردوی بین المللی، استفاده از این بازیکنان تنها نکته مبهم در ترکیب آبی هاست، به نظر می رسد ساپینتو از حسینی در ترکیب استفاده کند و صالح حردانی و ابوالفضل جلالی از روی نیمکت شروع کنند.

* حسینی همچنان دروازه بان شماره یک است
سیدحسین روز بسیار خوبی را مقابل سنگال سپری کرد و امروز از این بازیکن در دروازه آبی ها استفاده خواهد شد. کاپیتان استقلال در تلاش است با ادامه روند خوب و درخشش در ترکیب تیم به گزینه ای جدی برای حضور در قفس توری تیم جام جهانی تبدیل شود.

* خط دفاعی همچنان تغییر نکرده است
رافائل سیلوا و عارف غلامی در خط دفاعی استقلال عملکرد خوبی داشتند. اگر اشتباه بازی قبلی مقابل نساجی که منجر به پنالتی شد نادیده گرفته شود، در بازی های گذشته هواداران را راضی کرده اند. این ۲ بازیکن از امروز برای آبی پوشان بازی می کنند.

* حضور سلمانی و یاماگا باز هم چپ و راست
ابوالفضل جلالی که از ابتدا مقابل اروگوئه در زمین حضور داشت و اتفاقا خود را به خوبی نشان داد، امروز از نیمکت نشینان شروع می کند تا جعفر سلمانی بازیکنی باشد که در ترکیب اصلی قرار می گیرد. در سمت راست، صالح دوباره نیمکت نشین شده تا کوین یاماگا بتواند چند بازی متوالی در پست دفاع راست بازی کند.

* زوج روزبه و مهدی پور در خط وسط
روزبه چشمی و مهدی مهدی پور امروز در خط هافبک به وظایف خود عمل خواهند کرد. فوتبالیست هایی که امروز روند خوبی را در سیرجان آغاز کردند کار سختی مقابل هافبک های گل گهر خواهند داشت. آرش رضوند یک ردیف جلوتر از این بازیکنان بازی می کند.

* وجود بال های ثابت بوشهری
مهدی قیدی و محمد محبی ۲ بال استقلال بوشهری در آخرین بازی خوش درخشیدند. ۲ بازیکنی که انگیزه بی پایانی برای جلب نظر کارلوس کی روش و تشکیل ترکیب برای جام جهانی دارند و باید در هفته های باقی مانده تا شروع بزرگترین تورنمنت فوتبال جهان مهارت های خود را نشان دهند.

* منتظر درخشش مجدد بابایی
پژمان بابایی که در دقایق پایانی نیمه اول مقابل نساجی مصدوم شد، پس از بهبودی این مصدومیت می تواند به تمرینات تیمی بازگردد. او که این روزها آماده به نظر می رسد، اگر به قول ساپینتو شروع کند، اولین امید گلزنی استقلال خواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر:
سید حسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – کوین یاماگا – جعفر سلمانی – روزبه چشمی – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – مهدی کایدی – محمد محبی – پیمان بابایی