تجزیه و تحلیل P90X – تخفیف دقیق هر دو ساده عالی تبلیغ تولید دیگری در اواخر عصر؟

P90X عالی مجموعه ۱۲ دی وی دی است کدام ممکن است مصرف کننده را در ۹۰ روز چربی سوزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح تعیین کنید گروه های عضلانی را هدایت می تدریجی. نمایندگی سازنده این محصول Product Partners است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست مسئله نمایندگی، شخص خاص به تماس گرفتن کارل دایکلر، مالک Beachbody، سازنده P90X است. Beachbody جاده کاملی اجتناب کرده اند محصولات تمرینی خانگی مشابه P90X ساخت می تدریجی. ChaLean Extreme تقریباً همراه خود شبیه به عمق خیلی شبیه {است تا} ارائه می دهیم کمک تدریجی چربی را همراه خود کیلو اجتناب کرده اند بین ببرید. محصول هیپ هاپ Abs ممکن است ارائه می دهیم کمک تدریجی استقامت شخصی را افزایش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید Yoga Booty Ballet برای ظاهری باریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب واقعاً خوشایند است. حتی یکی برای نوجوانان موجود است کدام ممکن است واقعا لذت بخش به نظر می رسد مانند است!

ورزش در هر DVD زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضای به سختی را خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازی به وزنه های آسیب رسان ندارد. خوشایند، من می خواهم در بازتاب دی وی دی های تمرینی خانگی زیادی را امتحان کرده ام، مشابه تمرینی اجتناب کرده اند فیلم “۳۰۰” را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی تمرینی اجتناب کرده اند مردی به تماس گرفتن بیلی، با این حال این ورزش هر کاری را کدام ممکن است در بازتاب انجام داده اید را اجتناب کرده اند بین می برد. از P90X مهمترین عامل اینجا است کدام ممکن است کانون اصلی بر گیج کردن گروه های عضلانی ممکن است هر ۳۰ روز است. این کار را همراه خود بردن روشی کدام ممکن است هیکل ممکن است به بازی رفتار می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی تمرینات در کل زمان انجام می دهد. یعنی دور شدن فلات. به دلایلی اجتناب کرده اند چیزهایی مشابه مینی کمپ های فوتبال، یوگای جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر رسمی ورزشی بسکتبال در پوست در گرمای تابستان شبیه به اثراتی را کدام ممکن است اجتناب کرده اند P90X اکتسابی کردم، اکتسابی {نمی کنم}. حالا خطا نکنید، فرآیند های من می خواهم پاسخ این است داد، با این حال بیش از حد دوام نیاوردند، از شبیه به اقدامات تکراری توده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید توده ها بود.

من می خواهم نتایج بیشتر، استقامت اصولاً می‌خواستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌خواستم به ابعاد عالی گاو محکم باشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی P90X را آغاز کردم، این نتایج در مدت زمان کوتاهی به بازو به اینجا رسید. می بینید، وقتی آسانسور گروه های عضلانی، مصرف شده صحیح، تقویت می کند ها و هشت ساعت خواب در این سیستم تغییر ممکن است گنجانده شود، نتایجی را {خواهید دید} کدام ممکن است مادام العمر ابدی هستند. من می خواهم سالها اجتناب کرده اند آن خبر نداشتم رژیم غذایی ۸۰ نسبت معادله را تشکیل می دهد، ورزش ساده ۲۰ نسبترا انتخاب کنید و انتخاب کنید بهترین سلاحی کدام ممکن است بدون هیچ هزینه ای اکتسابی می کنید، معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرک خصوصی شماست. پسری به تماس گرفتن تونی هورتون {افرادی که} P90X را ساختند، این سیستم‌ای را پیرامون نتایج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف شده، ۹ هیاهو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته‌بندی، ساختند کدام ممکن است به همان اندازه اواخر عصر توسط ستاره‌های تلویزیونی سابق حاضر شد! آنها پوست رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردی را به خدمت گرفتند کدام ممکن است چهره Nordic Track در دهه ۹۰ بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصاً بازیگران فیلم را برای فیلم های بلند آموزش می کرد.

آنها چیزی ساخته اند کدام ممکن است برای اولین بار هیکل مایو جذابش را به مامان باز می گرداند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آن است مردی کدام ممکن است ۱۰ ساعت در روز در اتاقک واقعاً کار می کند هیکل عالی ورزشکار ماهر می دهد! آرزو می کنم اثبات ببینم کافی است به گوگل سرچ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید وبلاگ کارل دایکلر را جستجو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {خواهید دید} کدام ممکن است ۹ تنها اشتون کوچر، کدام ممکن است اخیراً در توییتر به مشهور رسیده بود، اجتناب کرده اند P90X پرید، اما علاوه بر این برت فاور هم همینطور! این الان تاییدیه!! اگرچه این کودک ها برای Beachbody کار نمی کنند، P90X قطعا برای او یا او واقعاً کار می کند! زمان غول پیکر!! فاوره توییت کرد کدام ممکن است سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمرش اجتناب کرده اند ورزش در زیرزمین چقدر دردناک بود! اشتون در توییتی جستجو در کنندگانش با اشاره به Shredded کدام ممکن است اکتسابی خواهند کرد! این الان شاهدش!! همه چیز دوباره، من می خواهم نمی‌خواهم خانم‌ها را جدا بگذارم، از حتی شریل کرو می‌داند کدام ممکن است P90X چقدر قادر مطلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد است. حتی عالی ویدیوی یوتیوب موجود است کدام ممکن است او اجتناب کرده اند آن حمایت می تدریجی! را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنانی کدام ممکن است در آنجا هستند به هیچ وجه، به هیچ وجه اجتناب کرده اند بازی غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دست و پا گیر نمی شوند. آنها به سادگی تستوسترون کافی در هیکل شخصی ندارند، متعاقباً نتایج در همه زمان ها از لاغر، جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسان {خواهد بود}. کودک ها، ممکن است یک بار دیگر اجتناب کرده اند همسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست خانم ها شخصی رفتن با خواهید کرد. ممکن است فیزیک شخصی را تبدیل کردن خواهید کرد، استقامت شخصی را افزایش خواهید داد (اجتناب کرده اند هر تذکر!) را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس های ممکن است قطعاً بیشتر می شوند هنگامی کدام ممکن است آغاز به بهبود آن ماهیچه های دردسرساز سنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده های ضد گلوله کنید!

وقتی زمینه را اکتسابی کردید همه چیزهایی کدام ممکن است خواستن دارید در آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن استفاده است. Die 12 DVDs, eine Grafik zur Darstellung von 3 verschiedenen Intensitätsstufen, ein Trainingsplan, ein Ernährungsbuch mit Diätplan und Rezepten sowie Zugang zu einer Online-Community mit Tausenden von Menschen, die Ihnen bei jedem Schritt helfen, weil sie re auf einer Suche, genau wie من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید! انگیزه تولید دیگری برای اتصال به صفحه بحث اینجا است کدام ممکن است آنها واقعاً جوایزی مشابه CASH، IPOD را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین های دیجیتالی را در صورت ورزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماندن در هدف اهدا می کنند! من می خواهم به هیچ وجه به باشگاهی نرفته ام کدام ممکن است این کار را انجام دهد.

هر چیزی کدام ممکن است در همه زمان ها دوست داشتید باشید، لباس هایی کدام ممکن است دوست داشتید بپوشید، رئوس مطالب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت های مثبتی کدام ممکن است از نزدیک در اقامت شخصی به آن است خواستن دارید، تنها ۹۰ روز تولید دیگری همراه خود ضمانت بازگشت مناسب پول که همچنان ادامه دارد! واقعیت اینجا است کدام ممکن است اشخاص حقیقی زیادی در آمریکا کشف نشده خطر ابتلا به دیابت نوع ۲، بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول بالا هستند. علاوه بر این قابل دستیابی است بدانید کدام ممکن است مشکلات وزنی در آمریکا در بالاترین حد شخصی قرار دارد. ۵۸ میلیون نفر {اضافه وزن}، ۴۰ میلیون نفر اضافه وزن و سه میلیون نفر اضافه وزن هستند. خواه یا نه می‌دانستید کدام ممکن است ۷۸ نسبت اجتناب کرده اند آمریکایی‌ها حتی به سطوح اولین ورزش نمی‌رسند، ۲۸ نسبت سیب‌زمینی‌های مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت نوع ۲ اجتناب کرده اند سال ۱۹۹۰ به همان اندازه کنون ۷۶ نسبت مرتفع است. متعاقباً، اگر به آن است در هسته آن به نظر می رسید کنید، Beachbody واقعا DVD نمی فروشد. آنها طرفدار عالی فرآیند انصافاًً جدید اجتناب کرده اند اقامت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اقامت مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیمات سبک اقامت حمایت می کنند! اگر برای همه اینها اصلاح کنار هم قرار دادن هستید، آن را انجام دهید! ممکن است خوشحالید کدام ممکن است این کار را انجام دادید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی قابل دستیابی است در حالی کدام ممکن است به بهتر از تعیین کنید اقامت شخصی رسیده اید، مقداری پول به دست آورد شوید، متعاقباً امیدوارم کدام ممکن است کار مناسب را انجام دهید.