تجزیه و تحلیل پوشک گلوری | خورنده دلچسب


این پست قابل انجام است تشکیل پیوندهای تکیه کن باشد. شناخته شده به عنوان خوب عضو آمازون، من می خواهم اجتناب کرده اند خریدهای حرفه ای درآمد کسب می کنم. لطفا افشای من می خواهم را بیاموزید.

{در این} تجزیه و تحلیل پوشک Kudos، نگاهی صادقانه به این برند دوستدار جو‌زیست پوشک‌های یکبار خوردن طبیعی بیندازید – به تمام سوالات خواهید کرد پاسخ می‌دهد، مزایا را انتخاب کنید و انتخاب کنید معایب را ارائه می دهیم حاضر می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم کمک می‌تنبل به همان اندازه در نظر گرفته شده کنید کدام ممکن است خواه یا نه پوشک‌های Kudos برای کودک خواهید کرد صحیح هستند هر دو خیر!

برای بچه ها اخیر وارد {در سراسر} جهان، انواع برند صحیح پوشک ممکن است انتخاب سختی باشد. همراه خود ملاحظه به متنوع اجتناب کرده اند نمایندگی‌ها کدام ممکن است اعلام کردن می‌کنند بهتر از پدهای یکبار خوردن هر دو بهتر از پوشک‌های سازگار همراه خود جو زیست را دسترس در بازار دارند، روی حیله و تزویر است کدام ممکن است بدانیم {چه کسی} را ادراک کنیم هر دو چگونه پوشک صحیح را برای نوزادشان انواع کنیم.

به تذکر شناخته شده میاد؟ شناخته شده به عنوان خوب تمرکز بر صنعت پوشک (همراه خود سال ها اجتناب کرده اند تخصص در بخش والد پر مشغله)، می توانم ارتباط برقرار کنم. پس اجتناب کرده اند سال ها آزمایش برند پوشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات فشرده، آخر جام مقدس را کشف کردم. اکنون، اجازه دهید خواهید کرد را همراه خود عنوان تجاری پوشک مورد کنجکاوی من می خواهم شناخته شده کنم: Kudos Diapers.

بررسی پوشک های مجد - بسته های پوشک گلوری در زمینه سفید

پوشک گلوری چیست؟

اگر قبلاً نمی‌دانستید، استارت‌آپ پوشک Kudos Diapers به ​​سرعت دنیای پوشک‌های یکبار خوردن را تصرف کردن کرده است. آنها زاییده ایده ها سرپرست مسئله نمایندگی آمریتا سایگال، فارغ التحصیل MIT هستند کدام ممکن است سودآور شد اولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها پوشک یکبار خوردن را بسازد کدام ممکن است به کودک خواهید کرد اجازه می دهد تنها ۱۰۰% پنبه ناخوشایند، ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستدار منافذ و پوست ظریف (به جای آن پلاستیک) را حساس تنبل.

۹ تنها این، اما علاوه بر این پوشک های Kudos اجتناب کرده اند داروها طبیعی ۴ برابر اصولاً اجتناب کرده اند پوشک های یکبار خوردن استاندارد نوسازی شده اند. فناوری DoubleDry™ در پیش بینی گزارش اختراع (در یکپارچه با اشاره به آن اصولاً احتمالاً وجود خواهد داشت) ۹ خوب، اما علاوه بر این ۲ لایه توسل به دارد.

به این توضیحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع اسبابک ها تولید دیگری، پوشک های Kudos جایزه نوآوری Hygienix 2021 (علاوه بر این شناخته شده به عنوان جایزه # ۱ در صنعت بهداشت خصوصی شناخته تبدیل می شود) بدست آمده کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در Irinia Webb، I Read Labels For، شناخته شده به عنوان ایمن ترین پوشک های حال دسترس در بازار راه اندازی شد شدند. خواهید کرد.

پوشک کودوس چه موادی دارد؟

شناخته شده به عنوان پیرمردها، {همه ما} می‌خواهیم مشخص شویم کدام ممکن است به فرزندانمان وعده های غذایی می‌دهیم، توالت می‌کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس می‌پوشیم، جز بهتر از چیزی کدام ممکن است قیمت‌های ما اجازه می‌دهد. وقتی نوبت به انواع پوشک صحیح برای کودک می رسد، ضروری است کدام ممکن است داروها مورد استفاده را بشناسید. می توانید به آناتومی خوب پوشک جلالی یادآور خوب پیاز همراه خود شش لایه مجزا در نظر گرفته شده کنید:

 • کاغذ بالا لایه بیرونی پوشک کودوس خوب لایه رویی است (کدام ممکن است به قسمتی کدام ممکن است کف کودک خواهید کرد را حساس می تنبل نیز شناخته تبدیل می شود) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ۱۰۰% پنبه نوسازی شده است. متنوع اجتناب کرده اند برندهای رایج پوشک، ورقه های رویی شخصی را همراه خود خوب لایه پلاستیکی طراحی شده برای نرمی می سازند. همراه خود این جاری، اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است پنبه البته است ناخوشایند است، ورقه های رویه Kudos حتی ناخوشایند تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاری اجتناب کرده اند داروها خطرناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فتالات هستند.
 • لایه اکتساب/گلوله کردن (ADL). لایه دوم ADL است، خوب قطعه مهندسی خلاقانه معقول برای سوئیچ رطوبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست ظریف کودک خواهید کرد به هسته پوشک جاذب. در حالی کدام ممکن است پوشک‌های یکبار خوردن استاندارد ساده خوب لایه محافظ ADL دارند، پوشک‌های Kudus 2 لایه دارند – هر ۲ همراه خود داروها طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن نوسازی شده‌اند.
 • هسته جاذب خمیر Kudus با بیرون کلر اجتناب کرده اند بوته ها درو کردن شده ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید SAP برتر (Super Absorbent Polymer) نوسازی شده است. در جاری حاضر، هیچ SAPS اساساً مبتنی بر زیستی در جاری حاضر به راحتی در دسترس است نیست، با این حال وقتی به راحتی در دسترس است باشد، Kudos اختصاص داده شده شده است کدام ممکن است این تحول را انجام دهد. من می خواهم پست را در صورت تنظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است این تحول تنبل {به روز} خواهم کرد.
 • فیلم مانع لایه چهارم پوشک Kudos خوب غشای عایق نوسازی شده اجتناب کرده اند پلی اتیلن تنفسی است کدام ممکن است {برای حفظ} رطوبت در موجود در پوشک واقعاً کار می کند به همان اندازه در هنگام حساس بافت جذب کردن نکنید.
 • کاغذ پس زمینه این به داروها a فوق العاده ناخوشایند در نیمه بیرونی پوشک ردیابی دارد. پوشک‌های یکبار خوردن استاندارد اجتناب کرده اند روکش‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند کدام ممکن است به گونه‌ای طراحی شده‌اند کدام ممکن است ناخوشایند شوند. همراه خود این جاری، صفحه پشتی Kudos اجتناب کرده اند پلی اتیلن محصول جانبی شده اجتناب کرده اند نیشکر نوسازی شده است کدام ممکن است ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده ناخوشایند تر است.
 • اجزای اضافی فینال جزء پوشک اجتناب کرده اند اجزای کودک اضافی {تشکیل شده است} کدام ممکن است {به سمت} سطح پوشک قرار می گیرند. در حالی کدام ممکن است آنها در جاری حاضر اجتناب کرده اند پلاستیک ساخته می شوند، Kudos در جاری کار بر روی الگوی های اولین طبیعی برای چنین مواردی است.

ملاحظه: پوشک های بامبو در جاری حاضر فوق العاده سبک روز هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را به انتخابی ترجیح برای بچه ها دوستدار جو زیست تغییر می تنبل. همراه خود این جاری، اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است استراتژی تغییر ساختار چوب یادآور بامبو به چیزی ناخوشایند برای جو زیست چندان غول پیکر نیست، Kudos اجتناب کرده اند آن استفاده نمی شود.

چه چیزی گلوری را اجتناب کرده اند سایر برندهای پوشک متمایز می تنبل؟

به همین دلیل، چه چیزی پوشک های Kudos را اجتناب کرده اند سایر پوشک های پنبه ای روزمره منحصر به فرد می تنبل؟ خوشایند، {برای شروع}، Kudos اولین (را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است تنها) شرکتی است کدام ممکن است پوشک های یکبار خوردن همراه خود روکش ۱۰۰% پنبه ساخت می تنبل. پنبه ماده اولی است کدام ممکن است اسناد برای پیشگیری/مدیریت راش پوشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگزما پیشنهاد می کنند، به همین دلیل ساده تصمیم پنبه همراه خود منافذ و پوست کودک خواهید کرد ضروری است! چون آن است قبلاً ردیابی کردم، متنوع اجتناب کرده اند پوشک‌های غول پیکر تولید دیگری اجتناب کرده اند ورقه‌های پلاستیکی غیرپایدار استفاده می‌کنند (کدام ممکن است ساده برای نرمی طراحی شده‌اند).

پلاستیک اجتناب کرده اند گاز های فسیلی محصول جانبی تبدیل می شود، به این تکنیک کدام ممکن است به طور احتمالاً تشکیل VOC های خطرناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فتالات هایی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق منافذ و پوست توسل به می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم غدد داخل ریز را مختل می کنند. این داروها شیمیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فتالات های حال در پوشک ممکن است باعث تحمیل راش پوشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات تولید دیگری شود.

برای جلوگیری اجتناب کرده اند این امر، پوشک‌های Kudos اجتناب کرده اند ۱۰۰% پنبه ناخوشایند (کدام ممکن است صرفاً برای تحمیل بافت در آن طراحی نشده است)، ایمن (همراه خود عنوان مستعار کربن عقب کشیدن) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد حساسیت، ماده # ۱ پیشنهاد شده توسط دکتر برای قربانیان به راش را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگزما استفاده می‌کنند. حالا این همان چیزی است که من می خواهم آن را باکلاس پایداری می نامم!

مزایا: آنچه با اشاره به پوشک Kudos ترجیح می دهم!

اگر صادق باشم، توضیحات زیادی برای دوست از گرفتن پوشک Kudos موجود است! اگر کودک‌های من می خواهم باقی مانده است پوشک می‌کردند، اینها شبیه به پوشک‌هایی بودند کدام ممکن است من می خواهم استفاده می‌کردم. {این دلیل است}:

 • تروکتون. پوشک Kudos همراه خود TruCotton Cotton نوسازی شده است، خوب الیاف پنبه ای ۱۰۰٪ خالص کدام ممکن است همراه خود دقت به سطوح بی سابقه ای آلوده نشده شده است. (به هیچ وجه سفید نشده. به هیچ وجه آلوده نشده نمی شود.) اجتناب کرده اند طریق خوب استراتژی خشک کردن خارق العاده کدام ممکن است اجتناب کرده اند آب، داروها شیمیایی هر دو حرارت پردازش استفاده نمی شود، ساخته تبدیل می شود.
 • خیلی ناخوشایند. آنها تنها پوشک های یکبار مصرفی هستند کدام ممکن است تنها چیزی کدام ممکن است ته کودک خواهید کرد را حساس می تنبل ۱۰۰% پنبه قابل تنفس است. پنبه یکی اجتناب کرده اند ناخوشایند ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایدارترین داروها خالص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده نرمتر اجتناب کرده اند متنوع اجتناب کرده اند برندهای تولید دیگری است!
 • ضد حساسیت. این بدان معناست کدام ممکن است پوشک‌های Kudos همراه خود داروها تجدیدپذیر نوسازی شده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاری اجتناب کرده اند هر چیزی است کدام ممکن است قابل انجام است منافذ و پوست کودک خواهید کرد را تحریک تنبل، اجتناب کرده اند جمله لاتکس، عطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها شیمیایی سخت استاندارد در پوشک‌های یکبار خوردن.
 • جاذب خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است پدهای پنبه ای پوشک Kudus 7 برابر اصولاً اجتناب کرده اند سایر پوشک های روزمره یکبار خوردن رطوبت توسل به می کنند؟ (چون انجام می دهند).
 • مادر پایین. پوشک Kudus همراه خود ۴ ماده طبیعی اصولاً نسبت به سایر پوشک های یکبار خوردن اصلی نوسازی شده است. ۹ تنها این، اما علاوه بر این OEKO-TEX معمول ۱۰۰ نیز تأیید شده است کدام ممکن است گمشده ۱۰۰ ماده شیمیایی خطرناک است.
 • فناوری DoubleDry™ کارکنان Kudos اجتناب کرده اند MIT را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهندسان سابق Pampers فناوری DoubleDry™ شخصی را همراه خود ۲ لایه رطوبت (به جای آن یکی یادآور برندهای تولید دیگری) بهبود دادند کدام ممکن است اجتناب کرده اند کف هیکل کودک خواهید کرد به سمت مشکلاتی یادآور راش پوشک دفاع کردن می تنبل.

معایب: اسبابک ها عکس کدام ممکن است باید در ذهن داشته باشید

در حالی کدام ممکن است انصافاًً مشخص است کدام ممکن است من می خواهم اجتناب کرده اند دنبال کنندگان این برند هستم، این می تواند یک تجزیه و تحلیل صادقانه اجتناب کرده اند پوشک است، به همین دلیل باید به معایب بالقوه آن ردیابی کنم. در همین جا اسبابک ها عکس موجود است کدام ممکن است باید هنگام کسب پوشک Kudos در ذهن داشته باشید:

 • پنجره های تب زبانه های این پوشک به سختی کنار می شوند. (همراه خود این جاری، خواه یا نه زبانه‌هایی کدام ممکن است به سختی پوسته می‌شوند دلیلی برای نخریدن پوشک‌های سرماخوردگی هستند؟ این موضوع را ارائه می دهیم واگذار می‌کنم.)
 • ابعاد گیری این پوشک ها بلند هستند با این حال خیلی پهن نیستند. این دلیل است، آنها قابل انجام است آنطور کدام ممکن است آرزو می کنیم برای نوزادان اضافه وزن صحیح نباشند.
 • قیمت پوشک Kudus پرهزینه‌ترین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته به اینکه هر بار تعدادی از پوشک می‌کسب، قیمتی بین ۰.۳۶ به همان اندازه ۰.۵۲ دلار برای هر پوشک دارد.

خواه یا نه پوشک کادوس برای کودک من می خواهم صحیح است؟

وقتی نوبت به انواع پوشک “صحیح” برای کودک هر دو کودک نوپا می رسد، اکثر پیرمردها متوجه خواهند شد کدام ممکن است باید سازش کنند. پوشک های پارچه ای در متنوع اجتناب کرده اند این سیستم های پرمشغله پیرمردها نمی گنجد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشک های خالص مزایای “ناخوشایند” شخصی را دارند، با این حال در زمینه های تولید دیگری (یادآور نشت!) به خطر می افتند.

همراه خود این جاری، این به هر خوب اجتناب کرده اند پیرمردها متکی است کدام ممکن است خودشان انتخاب بگیرند کدام ممکن است خواه یا نه پوشک Kudus (یادآور هر پوشک عکس) برای خانوار آنها صحیح است هر دو خیر. در حالی کدام ممکن است نمی‌توانم این انتخاب را برای شما ممکن است بگیرم، می‌توانم بگویم کدام ممکن است پوشک‌های Kudos تنها پوشک‌های یکبار مصرفی هستند کدام ممکن است مهر خالص پنبه‌ای را اجتناب کرده اند نمایندگی Cotton بدست آمده کرده‌اند. برای اینکه منافذ و پوست نوزادان در تمام اندازه روز ۱۰۰% پنبه را حساس تنبل، چیزی کدام ممکن است من می خواهم شخصا برای کودک های کوچکم قطعا ارزش آن را دارد قائل هستم.

اگر به پوشک های سازگار همراه خود جو زیست کدام ممکن است ناخوشایند، ضد حساسیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شبیه به ابعاد پوشک خالص هستند، قطعا ارزش آن را دارد قائل هستید، قابل انجام است تجلیل برای کودک خواهید کرد صحیح باشد!

بسته پوشک بچه با گلوری

اشتراک Kudos چگونه واقعاً کار می کند؟

به آزمایش مجد واتر کنجکاوی دارید؟ خواه یا نه نمی دانید کدام ممکن است اشتراک Kudos چگونه واقعاً کار می کند؟ درگیر نباشید، آسان است. ساده همراه خود ۷۸ دلار در ماه، می توانید خوب زمینه ماهیانه (اجتناب کرده اند ۱۲۶ به همان اندازه ۲۱۶ پوشک) را درگاه منزل عرضه بگیرید. این ممکن است برای بچه ها پرمشغله برتر باشد از به هیچ وجه مجبور نیستید به سفارش زمینه بعدی پوشک در نظر گرفته شده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان در شرایطی قرار نخواهید گرفت کدام ممکن است پوشک کافی نداشته باشید!

ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است انواع از واقعی پوشک هایی کدام ممکن است بدست آمده می کنید به انبساط کودک خواهید کرد متکی است، بدون در نظر گرفتن کودک خواهید کرد اصولاً انبساط تنبل، روزانه به پوشک کمتری خواستن دارد. {برای شروع} کنار هم قرار دادن اید؟ برای گرفتن یکباره هر دو گزارش عنوان برای اشتراک ماهانه اجتناب کرده اند آنلاین مکان آنها دیدن کنید.

سوال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ پوشک آفرین

در همین جا به برخی اجتناب کرده اند سوالات معمولاً پرسیده می شود با اشاره به پوشک یکبار خوردن پاسخ داده شده است:

خواه یا نه پوشک های کادوس قابل کمپوست هستند هر دو کمپوست پذیر؟

به‌عنوان یکی اجتناب کرده اند برندهای اصلی پوشک‌های سازگار همراه خود جو زیست، در نظر گرفته شده می‌کنید پوشک‌های Kudos زیست تخریب‌پذیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمپوست‌پذیر هستند، مناسب است؟ هشدار اسپویلر: هیچ پوشک یکبار خوردن – حتی “خالص” – ۱۰۰٪ قابل کمپوست نیست.

مناسب است کدام ممکن است پوشک های Kudos همراه خود داروها طبیعی بیشتری نسبت به سایر برندهای پوشک یکبار خوردن ساخته می شوند، با این حال باقی مانده است به طور درست تجزیه پذیر نیستند. این دلیل است، وقتی کارتان تمام شد، باید آنها را در سطل زباله بیندازید. همراه خود این جاری، Kudos ذکر شد کدام ممکن است در جاری تجزیه و تحلیل مشارکت همراه خود نمایندگی های اقتصادی برای فرار اجزا غیر قابل کمپوست شدن پوشک آنها است. در تصمیم باش!

قیمت پوشک کادوس چقدر است؟

قیمت پوشک Kudos بر مقدمه انتخاب خریدی کدام ممکن است انواع می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار پوشک می خواست خواهید کرد تنظیم می تنبل. قیمت اشتراک ماهانه ۷۸ دلار در ماه است کدام ممکن است برای خوب پوشک حدود ۰.۳۶ دلار است. قیمت کسب خوب بسته ماهیانه خوب بار خوردن ۸۸ دلار هر دو ۰.۴۱ دلار برای هر پوشک است. اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری، می توانید خوب زمینه نیم ماهه را به هزینه ۴۵ دلار (۰.۴۲ دلار برای هر پوشک) هر دو خوب الگوی تهیه را به هزینه ۱۴ دلار (۰.۵۲ دلار برای هر پوشک) خریداری کنید.

فناوری DoubleDry™ چیست؟

من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم فناوری DoubleDry™ یکی اجتناب کرده اند جذاب ترین مشخصه های پوشک Kudos است. {به طور خلاصه}، این فناوری جاذب در پیش بینی گزارش اختراع است کدام ممکن است به جای آن خوب لایه (کدام ممکن است اکثر پوشک های یکبار خوردن دارند) دارای ۲ لایه جاذب است. هدف آن اینجا است کدام ممکن است رطوبت را در اسرع وقت اجتناب کرده اند مادران کودک نوپا در اطراف تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را دستی، خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون نشتی بگذارد.

خواه یا نه می توانم خوب شبه اجتناب کرده اند پوشک Kudus استفاده کنم؟

آره! پنبه خالص به کودک خواهید کرد اجازه تنفس می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را برای ورزشی ۲۴ ساعته برتر می تنبل. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است فناوری DoubleDry™ رطوبت را در جای شخصی ، ممکن است به همان اندازه ۱۲ ساعت درست دوام بیاورد. ملاحظه به این نکته حیاتی است کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند مشتریان گزارش داده اند کدام ممکن است فرزند خردسال آنها نتوانسته است عصر را در پوشک Kudos سپری تنبل، با این حال در نظر گرفته شده می کنم این موضوع در کودکان منحصر به فرد است.

بررسی پوشک های مجد - بسته های پوشک گلوری در زمینه سفید

فینال ایده ها

خواه یا نه به در زمینه پوشک گلوری در نظر گرفته شده می کنید؟ امیدوارم این تجزیه و تحلیل پوشک کادو ارائه می دهیم کمک تنبل انتخاب آگاهانه تری بگیرید. در حالی کدام ممکن است انواع پوشک صحیح اجتناب کرده اند والدینی به پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادر تولید دیگری منحصر به فرد است، Kudos خوب برند قابل اعتقاد اجتناب کرده اند پوشک های یکبار خوردن است کدام ممکن است تدریجی شده است کدام ممکن است زیره کودک خواهید کرد را خشک، دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاری اجتناب کرده اند داروها شیمیایی خطرناک .

به همین دلیل، من می خواهم خواهید کرد را الهام بخش می کنم کدام ممکن است امتحان کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تذکر شخصی را به من می خواهم اطلاع دهید! را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع، برای پیشنهاد‌های اصولاً به کودک مفید، پست‌های وبلاگ تولید دیگری ما را در مجموعه کودک مفید ما تجزیه و تحلیل کنید!