تجزیه و تحلیل وزن به وزن کشتی آزاد در مسابقات جهانی، نخود فرنگی چالشی جدی برای باروز برای قهرمانی خواهد بود؟


به گزارش خبرگزاری فارس، اردن باروز وی از ۱۵ تا ۱۶ سپتامبر در بلگراد به عنوان نماینده آمریکا در دسته تا ۷۹ کیلوگرم حضور خواهد داشت تا دهمین حضور خود در مسابقات جهانی را تجربه کند. باروز او همچنین به دنبال دفاع از عنوان وزن ۷۹ کیلوگرم خود از سال ۲۰۲۱ و کسب هفتمین مدال طلا خواهد بود. ۸ کشتی گیر برتر بر اساس سیدبندی اردن به مسابقات جهانی صعود کرد باروز در سید ۱ و محمد ناهدی آزادکار از تیم ملی ایران در سید ۲ هستند. بزرگترین رقیب باروز احتمالا در راه فینال خوب کونچادزه دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

سیدبندی:

اردن باروز

محمد نقدی

جورجیوس کوگیومتسیدیس

آرمان آوگیان

خوب کانچاجا

اشرف آشیروف

محمد آکادنیازیس

بی خطر الدین آلکاما

بهترین کشتی گیران: اردن باروز از آمریکا و محمد نقدی از ایران

اردن باروز او با قهرمانی در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ در دسته ۷۹ کیلوگرم مدعی کسب طلای بازی های امسال است. او سال گذشته با نتیجه ۵ بر یک محمد ناهودی را شکست داد. با حذف روسیه از جام جهانی باروز او احتمالا دوباره در فینال با صلح روبرو خواهد شد. با اینکه ناهدی سال گذشته شکست خورد اما امسال باید او را یک تهدید دانست چرا که این کشتی گیر ایرانی ۲۱ ساله و در اوج دوران حرفه ای خود است. ناهدی عملکرد چشمگیری داشت و در رقابتی جذاب به مدال طلای مسابقات WTA تونس رسید. یک شانس مارستلر را ۱۰-۰ شکست داد. حال سوال این است که آیا نخودها به اندازه کافی تا اردن پیشرفت کرده اند؟ باروز شکست؟

مدعیان: خوب کانچاچا، فولاد من می خواستم واسیل میخائیلوف

کونچادزه مدال برنز مسابقات جهانی سال گذشته را به دست آورد و در نیمه نهایی ۶ بر ۵ مغلوب محمد ناهودی شد. اگر کسی بتواند در این بین بازی کند باروز و اگر نخود را خراب کند کونچاد است. او احتمالاً خود را در همان چارت جردن خواهد دید باروز البته در آن است باروز و کونچادزه هرگز با هم نجنگیدند.

ورزشکارانی که انتظار نمی رود مدال بگیرند اما پتانسیل کسب مدال را دارند

اشرف آشیروفارسلان بودایاپوف، بالیان گاوراو، اکوب شیخ دژمالوف، جورجیوس کوگیومتسیدیس، آخساربک گولایف

این کشتی گیران می توانند برندگان مدال غافلگیرکننده باشند، زیرا همه آنها بردها و عملکردهای چشمگیری از سال گذشته دارند که ثابت می کند می توانند در مسابقات جهانی سر و صدا کنند. جورجیوس کوگیومتسیدیس دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی اروپا، اما در دو تورنمنت بین المللی بعدی ناموفق است.

پیش بینی مدال:

اردن باروز او یکی از چهره های محبوب کشتی محسوب می شود و شانس زیادی برای کسب مدال طلا دارد. او سال گذشته ثابت کرد که در وزن ۷۹ کیلوگرم یکی از بهترین هاست و تاکنون رقیبی برای او پیدا نشده است. حالا باید دید امسال نخود رشد می کند یا خیر باروز قهرمانی او را به چالش بکشد و تهدید کند یا نه؟

طلا: اردن باروز

نقره: محمد نقدی

برنز: خوب کونچادزه و اکوب شیخ دژمالوف

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید