بیش از ۱۴۰۰ فارغ التحصیل در دانشگاه اصفهان پذیرفته شده اند


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه اصفهان، امیر لحراسبی، مدیر امور آموزشی دانشگاه اصفهان گفت: با توجه به بهبود وضعیت کرونا در کشور و بازگشایی دانشگاه‌های حضوری و به منظور تامین شرایط لازم برای کمک های اجتماعی به دانشجویان، طرح ثبت نام به نام جمعی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی تبدیل شد.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در مقطع دکتری ۲۸۹ نفر و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۴۲۵ نفر در دانشگاه اصفهان پذیرفته شدند، تصریح کرد: ثبت نام کارشناسی ارشد از ۲۷ تا ۳۰ شهریور به صورت حضوری در نقطه در تالار نیلفروش زاده دانشگاه اصفهان انجام شد.

لهراسبی بیان کرد: دانشجویان پس از پذیرش غیرحضوری با در دست داشتن مدارک فیزیکی جهت نهایی شدن ثبت نام در تاریخ های درج شده در راهنمای ثبت نام و اطلاعیه به سالن نیل فروژ زاده مراجعه کنند.

مدیر امور آموزشی دانشگاه اصفهان خاطرنشان کرد: فارغ التحصیلانی که تا مهلت اعلام شده اقدام به ثبت نام نکرده اند، می توانند از نهم تا دوازدهم مهرماه که زمان درخواست دانشجویان مقطع کارشناسی است، به تالار نیل فروژ زاده مراجعه و نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام/۳۶۴۹/الف
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید