بیانیه عجیب پرسپولیس هر دو دیدار شاگردان گل محمدی را لغو کرد!


به گزارش وانانیوز،

در حالی که چند هفته پیش مذاکراتی برای برگزاری دیدار خداحافظی سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس انجام شد که در نهایت به دلیل رفتار غیرحرفه ای باشگاه پرسپولیس این دیدار لغو شد. از حدود چند هفته پیش هماهنگی هایی با باشگاه ملوان انجام شد تا پرسپولیس به مصاف تیمی برود که سیدجلال فوتبالش را در آن آغاز کرد و حتی کاپیتان پرسپولیس نیز در هر نیمه پیراهن همین تیم را بر تن کند. بازی فراموش نشدنی اما با اتفاقات این بازی پخش نخواهد شد.

باشگاه پرسپولیس امروز با اقدامی غیرحرفه ای و با انتشار بیانیه ای توهین آمیز اعلام کرد پرسپولیس قرار بود مقابل تیم بزرگی بازی کند اما به دلیل کمبود وقت به مصاف ملوان می رود که با وجود علاقه به برگزاری این بازی با آنزلیچی ها خوب پیش نرفت. ، اما برای حفظ آبروی خود آن را لغو کردند.

نکته جالب اینکه قرار بود این دو تیم دو بار به مصاف هم بروند اما اقدام عجیب باشگاه پرسپولیس باعث لغو هر دو بازی شد.

بازیکنان پرسپولیس قرار بود روز ۲۳ مرداد در ورزشگاه آزادی برای دیدار خداحافظی سیدجلال به مصاف ملوان بروند و انتظار می رفت هواداران این دیدار را از نزدیک دنبال کنند. همچنین قرار بود بازیکنان ذخیره دو تیم روز ۲۴ مرداد در ورزشگاه شهید کاظمی پشت درهای بسته به مصاف هم بروند که با بیانیه عجیب باشگاه پرسپولیس که در تلگرام رسمی باشگاه منتشر شد، این دو دیدار لغو شد. این در حالی است که با توجه به تساوی لیگ و بازی سرخ ها در هفته اول مقابل ذوب آن، دیدار تدارکاتی این دو تیم نیز لغو شد.

انتهای، آخر پیام/