بوندس‌لیگا| فرایبورگ همراه خود پیروزی برابر هوفنهایم، در کورس کسب سهمیه اروپا ماند


به گزارش وانانیوز، 

در فینال ورزشی اجتناب کرده اند هفته سی‌را انتخاب کنید و انتخاب کنید‌دوم بوندس‌لیگای آلمان،‌ امشب (شنبه) گروه فوتبال فرایبورگ میهمان گروه هوفنهایم بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآور شد میزبان شخصی را همراه خود نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد.

آنتونی کراماریچ در دقیقه ۳۲، آنجلو استیلر در دقیقه ۴۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سباستین رودی در دقیقه ۸۴ سه گل گروه میزبان را زدند. رولاند سالای در دقیقه ۲۳، کریستین گونتر در دقیقه ۵۰، لوکاس هولر در دقیقه ۷۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید یئونگ وو یئونگ در دقیقه ۷۳ ۴ گل فرایبورگ را به ثمر رساندند.

همراه خود این نتیجه کدام ممکن است پانزدهمین برد فرایبورگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوازدهمین شکست فصل هوفنهایم بود، فرایبورگی‌ها ۵۵ امتیازی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کلاس چهارم صعود کردند به همان اندازه همچنان جزو مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا باشند. هوفنهایم با این حال همراه خود ۴۶ امتیاز در کلاس هشتم جدول باقی ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشم انداز‌اش برای کسب سهمیه رقبا‌های ecu فصل بلند مدت نزدیک به صفر شد.

اجتناب کرده اند هفته سی‌را انتخاب کنید و انتخاب کنید‌دوم بوندس‌لیگا ۲ ورزشی تولید دیگری باقی مانده کدام ممکن است هر دوی آنها دوشنبه اجتناب کرده اند ساعت ۲۳ برگزار می‌شوند. در یکی اجتناب کرده اند آن ورزشی‌

بوروسیا مونشن‌گلادباخ میزبان لایپزیگ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عکس بایرلورکوزن تیمی کدام ممکن است سردار آزمون در آن توپ می‌زند، اجتناب کرده اند اینتراخت فرانکفورت پذیرایی می‌تنبل.

در جدول کلاس‌بندی بوندس‌لیگا، گروه‌های بایرن مونیخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوروسیا دورتموند به همین ترتیب همراه خود ۷۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۳ امتیاز اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید لورکوزن ۵۵ امتیازی به خاطر تفاضل گل بیشتر نسبت به فرایبورگ در کلاس سوم ایستاده است.

 

انتهای پیام/