بورل: اتحادیه اروپا در حال بررسی تحریم های جدید علیه ایران است – خبرگزاری مهر ایران و ورلد نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیه الیوم، جوزف برلی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی برای حمایت از ناآرامی ها در ایران از بازنگری تحریم های جدید علیه ایران خبر داد.

بر اساس این روایت، یوسف برلی وی گفت: بررسی همه گزینه‌های موجود از جمله اقدامات محدودکننده در قبال کشته شدن مهسا امینی و نحوه برخورد نیروهای امنیتی ایران با تظاهرات را ادامه خواهیم داد.

وی در عین حال افزود که به فکر اقدامات محدودکننده ای برای اعمال تحریم است.

جوزف برلی مقام سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیش از این در حمایت از مردم ایران از ناآرامی ها در ایران حمایت کرده است.

وی گفت: در آستانه نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا، این اتحادیه به بررسی تمامی گزینه های موجود برای پاسخ به مرگ مهسا امینی و نحوه برخورد نیروهای امنیتی ایران با اعتراضات پس از آن ادامه خواهد داد.

وی همچنین بدون اشاره به اقدامات خرابکارانه شورشیان مدعی شد: اتحادیه اروپا بر این باور است که استفاده بیش از حد از نیروی قهری توسط نیروهای امنیتی ایران باعث خواهد شد. ترک کردن در میان معترضان قربانیانی نیز وجود داشت.

پیش از این نیز برخی از نمایندگان آمریکا، انگلیس و آلمان حمایت خود را از ناآرامی های ایران اعلام کرده بودند.

لازم به ذکر است که اجتماع بزرگ «امت رسول اللهپ)هفته گذشته در میدان انقلاب تهران و سایر استان‌های کشور، ضد شورش‌ها و شورش‌ها روی داد.

در هیاهوی انقلابی تهران، راهپیمایان و تجمع کنندگان که از اقشار مختلف مردم، زن، مرد، کودک، پیر و جوان بودند، پرچم های عزاداری را همراه با پرچم های ایران در دست داشتند.

ساکنان تهران با در دست داشتن پرچم های ایران به توهین شورشیان با آتش زدن پرچم ایران واکنش نشان دادند.