بهتر از کفش برای ورزشی بعد اجتناب کرده اند جراحی بونیون در سال ۲۰۲۰ چیست؟

درمانی پس اجتناب کرده اند جراحی بونیون عالی معنی تمدید شده است. همراه خود این جاری، محدوده بهتر از کفش برای شما ممکن است ممکن است ناراحتی را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به الگو درمانی کمک تدریجی.

بالقوه است بلافاصله پس اجتناب کرده اند جراحی اجتناب کرده اند ممکن است درخواست شده است شود کدام ممکن است کفش های جراحی بپوشید، با این حال حیاتی است کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند تعدادی از هفته کفش های دستی تر را محدوده کنید. کفشی کدام ممکن است می پوشید باید اجتناب کرده اند چرخ دنده انعطاف پذیر بازسازی شده باشد کدام ممکن است ممکن است تورم را کاهش دهد.

در همین جا ما ۵ بهتر از کفش بعد اجتناب کرده اند جراحی بونیون را فهرست می کنیم.

۱. کفش دویدن Bondi 6 زنانه هوکا وان وان

این کفش اولیه بعد اجتناب کرده اند جراحی بونیون است. راحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی برتر را حاضر می دهد. فشار روی مفصل انگشت پا را کاهش می دهد. این کفش علاوه بر این ممکن است اجتناب کرده اند تحمیل بون در بلند مدت جلوگیری تدریجی.

این کفش ها برای پاهای متورم بعد اجتناب کرده اند جراحی مفهوم آل هستند. آنها انتخاب گسترده ای اجتناب کرده اند ابعاد ها را دارند، به همین دلیل در همه زمان ها می توانید عالی کفش دستی برای پای متورم شخصی تهیه کنید. این کفش‌ها اجتناب کرده اند جمله روی زبان، جوراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید یقه آن‌ها روکش می‌شوند. آنها در ۶ نوع رنگ فعلی هستند. به همین دلیل آنها به سبک، راحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این معامله با ممکن است اهمیت می دهند.

۲. ژل زنانه ASICS – کفش دویدن Kayano 25

اگر بودجه‌ای ندارید، ASICS می‌تواند سوئیچ برای هوکا باشد. اگرچه بعد اجتناب کرده اند جراحی نمی توانید {به درستی} راه بروید، با این حال این کفش ها فوم فوق العاده سبکی دارند کدام ممکن است ممکن است این تخصص پرسه زدن را به سختی دستی تر تدریجی.

این کفش ها به ویژه کمک خواهد کرد که شما مدیریت بیش اجتناب کرده اند حد پرونیشن طراحی شدند. جدا از این، آنها در رنگ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابعاد های مختلف فعلی هستند. به همین دلیل اجباری نیست استایل شخصی را فدای راحتی کنید. ابعاد عظیم آن در صورت متورم شدن پاها فضای کشش را حاضر می دهد. این کفش ها عالی محصول برتر همراه خود قیمت صحیح هستند.

۳. پمپ های Whitney Naturalizer زنانه

در حالی کدام ممکن است کفش تشک بهتر از انتخاب بعد اجتناب کرده اند جراحی بونیون است، می توانید این کفش های پاشنه را با بیرون هیچ خطری برای پای شخصی بررسی کنید. آنها پاشنه نسبتاً پایینی دارند (ساده ۲ اینچ) را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ابعاد های مختلف هستند به همان اندازه به پای ممکن است آزادی اجباری را پس اجتناب کرده اند جراحی بونیون بدهند.

اینها ۱۰۰ سهم چرم هستند، به همین دلیل در صورت خواستن به فضای بیشتری می توانید آنها را بکشید. آنها علاوه بر این در جیر فعلی هستند. ۱۸ نوع مختلف اجتناب کرده اند این کفش ها موجود است، به همین دلیل ممکن است به هیچ وجه اجتناب کرده اند محدوده هایتان کم نخواهید داشت.

۴. Orthofeet تدریجی شده پاشنه پا را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد پا

این یکی اجتناب کرده اند بهتر از کفش ها همراه خود بهتر از قیمت بالقوه است. می توان ذکر شد دستی ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس ترین کفش های این لیست هستند. آنها قدم زدن با بیرون درد را تضمین می کنند.

ارتوفیت بهتر از راه رفع ارتوپدی بعد اجتناب کرده اند جراحی بونیون را حاضر می دهد. در اطراف به همان اندازه در اطراف آن بالشتک هوا دارد کدام ممکن است به پای متورم ممکن است آزادی حرکت می دهد. سبک وزن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم {کمک می کند} پرسه زدن دستی داشته باشید. علاوه بر این ممکن است در درمانی ارائه می دهیم کمک تدریجی. استرس روی پا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاشنه پا را کاهش می دهد. جدا از این، آنها ارائه می دهیم ۶۰ روز ضمانت بازگشت وجه حاضر می دهند.

این کفش ها می توانند ارائه می دهیم در معامله با بیش اجتناب کرده اند حد پرونیشن، نوروپاتی، آرتریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت کمک کنند. آنها در سه ابعاد مختلف متوسط، عریض را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق عریض فعلی هستند. به منظور شما تحرک پاهای شخصی را افزایش بخشید، این بهتر از انتخاب است.

فهرست بالا اجتناب کرده اند دارایی ها مختلف تحت وب اجتناب کرده اند Google، Wikipedia، TechnoMono را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجلات آمده است.